Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem koszmarnie niewyspana, ledwie wytrzymałam w pracy, a zaraz idę na sprawdzian praktyczny z chemii, na który nic nie powtórzyłam.

 

Matka się pulta, że z nią nie rozmawiam, jak padam na ryj, zaraz wychodzę, a ona słucha telewizora, czyli de facto wydaje się zajęta :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Spamowicze!!!

 

U mnie buro i siąpawka, ale za to dużo cieplej.

Nie udało mi się dzisiaj wybrac poza swój fyrtel ( marny poranek, lękowy), może jutro wyskoczę. Ale żeby dzień nie był zupełnie zmarnowany, to poszłam po farbki i pędzlik do sklepu plastycznego (uwielbiam takie miejsca :105: , szkoda że w moim taki mały wybór). Zajrzałam do lumpka i kupiłam sobie okulary przeciwsłoneczne Gucci za 8 zeta. :yeah: Byłam w mojej ulubionej piekarni, rossek po chusteczki, H&M popatrzec na ciuchy, no ogólnie polatałam. Teraz obiad i roboty domowe.

 

platek rozy, Kochana, idziesz jak burza! :great: Ogromnie się cieszę, po drodze jakieś lęki się pojawią, bo taka nasza natura, ale teraz już się nie dasz zatrzymac!

Kolczykasy super! Będziesz laska na festiwalu, uważaj bo się opędzisz od przerażających adoratorów! :D

 

Sigrun, Davin, Witajcie w domu! :D

 

cyklopka, Jesteś już pewnie po sprawdzianie, ale kciuki trzymam. Kochana masz tak dużo na głowie, że nie możesz się nie wysypiac. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, na jakim wyjezdzie? :shock:

 

kosmostrada, Hey :******** no ale ogarnelas dzis max duzo :yeah::yeah: Gratuluje okluarkow i chetnam je zobaczyc :uklon:

Teraz masz wieczor z rodzinka?

 

ja dzis chyba spac pojde wczesniej ...Wczas wstaje to i musze sie odespac .

 

Sigrun, a festiwal chyba fajny bedzie . Znaczy mam nadzieje :mrgreen:

 

Zrobilam sobie salatke grecka na kolacje . Zjem kolo 20.

Ale moja lodowa przestrzenna . :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahojko

 

WRESZCIE WEEKEND!!!

 

Miałam piwka się napić ale się czuję tak aspołecznie że zostanę w chacie i będe oglądać serial.

 

Zaliczyłam lumpek i mam fajną bluzkę 8) i różowy zmiętolony szal, wzięłam żeby był materiał do zabawy dla szczurków, bo dzisiaj było mega tanio ;)

 

kosmostrada, i co zrobisz z farbkami? ;) co będziesz malować?

 

platek rozy, no gadanie przez telefon bywa wkurzające, ale jak ktoś po prostu rozmawia chwilę to nic nienormalnego w tym nie ma! baba się czepiała bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, a to z taka tez bardzo lubie oscypy :D

 

Zosia_89, witaj Zosienko! Na festiwalu ma byc i koncert i rozne odczyty z tworcami horroru i grozy . Beda prelekcje od zombiakow po duchy ;)

W tamtym roku gosciem glownym byl Masterton.

Moja kolezanka miedzy innymi ten festiwal tworzy wiec chce isc , bedzie prestekst do spotkania sie z ludzikami bo z kilkoma co beda pisze tylko na necie.

 

A masz @ ze brzusio boli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Dzisiaj nie ma rodzinki ( będzie w niedzielę), piorę, sprzątam, wyrzucam, układam...

Okulary pokażę jutro, jak będzie lepsze światło.

Fajna jest duża lodówa, nie? :smile:

 

W związku z remontem będę miała nareszcie wygospodarowany kącik dla siebie, do mojego "rękodzieła". Trochę za mało miejsca na wszystko, chyba musiałabym miec całą ścianę z półkami do dyspozycji i ogromny blat, żeby miec wszystko pod ręką, trochę kątem w garderobie, słabe światło, no ale nie ma co narzekac, nareszcie mogę usiąśc w każdej wolnej chwili, coś sobie porobic. Aż mi się wierzyc nie chce, po tylu latach... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×