Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ho ;)

 

Bylo super :yeah: fajna knajpka, pyszne piwko no o zajebiste towarzystwo:)

Cyklopka bardzo milo nylo Cie poznac... No i jak powiedzialas...do nastepnego:)

I jak zwykle z jednego piwka zrobilo sie wiecej...no ale to dlatego ze bylo super :)

 

Platek szkoda ze nie dotarlas:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, a ja nie zdazylam:(

 

mirunia, tak mam jutro i w piatek . Chyba hydre zazyje , zeby mnie troche uspokoilo bo latam i stale do lodowy zagladam a musze jeszcze poukladac jedzonko ale to o22 dopiero bo ja mam wlaczyc po dwoch godzinach od przyniesienia .Ale juz ja wytarlam w wsrodku i zerwalam folijki z drzwi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana daj sobie ze dwa miesiące. Raz w ciągu tego czasu wzięłam tabletę dzień po dniu, bo się tak źle czułam i nie było to właśnie na początku. A górki i dołki będą zawsze, Moja T. mnie też uprzedza, że nawet ostre tąpnięcia mogą byc (normalsi mogą miec, a co dopiero my), ale przetrzymac.

Najgorsze będzie odstawienie całkowite, bo to cyrki będą z głowy, że jak to bez wsparcia tabletkowego... :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, poeci śpiewani nie mają dobrych serc, tylko niszową muzykę robią. Facet pewnie cieszy się, że po sprzedaniu całego nakładu 10 płyt przyszła kolej na 11 :mrgreen: .

 

Dobra, cynizm off. :angel:

Pokazuję i objaśniam: w prawdzie ideą płyty były teksty poety i jego inicjatywa wydawnicza, to piosenki śpiewają znani aktorzy teatralni i serialowi, i jako największa fanka (albo przynajmniej w pierwszej trójce) Krzysia Respondka jestem mega dumna, że ten - jak mówisz-- 11sty egzemplarz będzie mój :105:

 

Sigrun, bardzo mi sie podobało ""jedno piwo" ;)

 

marrysia, nowa osoba czy powrót? :smile:

 

platek rozy, niby źle, że opóźnienia z lodówka, alele przynajmniej jutro wstaniesz.

 

Chyhyba potrzebuję nowej klawiatury, bo z bezprzewodową nie wytrzymam. Albo pomija litery, albo duplikuje :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marrysia, Witaj! Od rana będą inne tematy... ;)

 

Sigrun, Nie no, to da się życ... ;) Jutro w podróży, ale piąteczek i weekend dla Ciebie! :great:

 

Poszłam zapalic, ale wietrzysko u mnie, aż wrzosami szarpie w skrzynkach, ciekawe, czy rozgoni te chmurzyska...

A jutro już czwartek! :yeah: ( to jest plus chodzenia do pracy, że człowiek się cieszy jak głupi z końca tygodnia ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Ja też zaszaleję i wstanę o ósmej, a co tam! :D

Myślałam, że literki Ci się dwoją od tego "jednego" piwa... ;)

 

marrysia, Nie trudno zgadnąc, że nie jesteś nówka sztuka, nie trafia się na Spamową po kilku postach na forum. ;)

Gdyby nie pewna dobra dusza, ciekawe, czy bym tu trafiła...

 

Sigrun, Jesteś sławna... :105: Daj autograf! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×