Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko się tu dzisiaj przebić :hide:

 

Kończę kawusię, okazuje się, że mam jeszcze trochę papierologii/biznesów dzisiaj, a potem się biorę za spodnie, a popołudniu mały spacer i piwko, tak że dzień zaplanowany po całości, więc mogę się oderwać od myślenia o chłopakach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6000 strona!!! trza to opić... kawą!

 

Dzień dobry! :papa:

 

Jakieś zawieruchy na Spamowej, oj, nie lubimy tego... :silence:

 

cyklopka, a co w tych Twoich spodniach jest nie tak, że musisz je ciachnąć? Pewnie celowo dziurawe?

A portret trenera opraw w ramki i dasz Mu na pamiątkę jak będzie odchodził. Zrób na papierze. Fajny prezencik od koleżanki... /może da Mu do myślenia/ :yeah::yeah:

 

U mnie też ponuro i byle jak. :( To odstawianie esci zaczyna mi się dawać we znaki, zaczynają łapać mnie lęki z byle powodu i częstsze zawroty głowy. :bezradny:

Muszę to jakoś przecierpieć, a nie jest to łatwe i przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Ale jestem niewyspana ;)

U nas buro i ponuro... Zaraz trzeba bedzie cos zjesc dobrego...a pozniej musze pomoc mamie bo specjalnie dla Davina robic bedzie pierogi ruskie :)

A pozniej piwko z panna Cyklopka no i mam nadzieje ze Platek tez dolaczy:)

 

mirunia, hej :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a co w tych Twoich spodniach jest nie tak, że musisz je ciachnąć? Pewnie celowo dziurawe?

A portret trenera opraw w ramki i dasz Mu na pamiątkę jak będzie odchodził. Zrób na papierze. Fajny prezencik od koleżanki... /może da Mu do myślenia/ :yeah::yeah:

Jak dzieci będą tęsknić, to postawimy albo powiesimy w świetlicy :angel:

Ha, zawsze się można dziećmi zasłonić, dobrze mieć swoje minionki :twisted:

 

Spodnie to są takie miękkie dżinsy, z jakimś elastycznym włóknem, trochę już wyrobione, kolor nie pasuje ani do czarnych ani granatowych gór. Paradoksalnie inne dżinsy - czarne, sztywne, powycierane z artystycznymi dziurami bardziej mi pasują do eleganckich bluzek. Tamte nadają się po domu, ale ja nie potrzebuję dżinsów "po domu", a potrzebuję spodenek do tańca. Większość dziewczyn u nas tańczy w grubych rajstopach i szortach na to. :smile:

 

Miłego dnia, mirunia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też juz po kawie, papiery ogarniete, teraz herbata i niedlugo wychodze.

 

Dzisiaj mam rozmawiać z założycielką Fundacji o rezygnacji. Jest stres. W sumie nie mam czego się bać, no decyzja jak każda inna, ale oczywiście boję się że wszyscy będą na mnie źli, bo robię problemy.

W nocy znowu miałam lęki i znów śniło mi sie, że nie mogę zdążyć na pociąg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samej koszulce od piżamy, bez spodni od piżamy? :P :)

Nieuważnie czytasz :P Miałam na sobie spodnie, które przerabiałam na szorty.

A teraz już się upgrade'owałam do dresu i T-shirta. Za chwilę się już ubiorę normalnie i za godzinę bym szła.

 

O, ktoś tu polubił Futuramę. :> No nic, różne gusta mamy, ale awatar rzeczywiście ładny. :great:

Niecałe pięć odcinków w nocy obróciłam, jeszcze nie mam całkiem wyrobionego zdania, ale postać do mnie pasuje i do nicka na forum przede wszystkim :great:

 

platek rozy, jak tam lodówka? My będziemy kampić w barze od 17, ustalono.

 

Szorty gotowe, Panna Kotta się puszy, jakby sama je uszyła :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to twój kot? :D

Jeszcze by tego brakowało, żeby mi się cudzy kot przy moich spodniach kręcił :mrgreen:

 

Rety, ale dostałam miłego maila :shock:

Dzień dobry,

 

Zamówiona płyta „Pomarańcze w Jeruzalem” do została wysłana do Pani

wczoraj. Nakład jest już w zasadzie wyczerpany, zaś pozycja pochodzi z

puli autorskiej Jerzego Masłowskiego. Bardzo proszę o uregulowanie należności

(29 zł) po otrzymaniu przesyłki, na jego rachunek:

 

Po prostu po otrzymaniu ode mnie wiadomości, że interesuje mnie ta płyta, normalnie wzięli ją i mi wysłali :shock:

Ach, ci poeci śpiewani to mają dobre serce :angel:

No to będę miała w domu rarytas, skoro to już praktycznie nie do kupienia jest :mhm:

 

Dobra, zbieram się na miasto :papa: Jakbyście chcieli się coś więcej dowiedzieć, co to za płyta, to potem wyjaśnię 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×