Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, a masz jeszcze namiary na tego Pana fizjo z polecenia Irka? Pewnie prywatnie do niego chodziłaś, a to kosztuje. Mógłby Ci pomóc.

Płatuś, a może Ty coś podźwigałaś ostatnio, może przy tej lodówie miałaś "gimnastykę" przy wyprowadzce zawartości?

Ja jak tak się powyginam przy różnych porządkach w zakamarkach i pod meblami, to później płaczę z bólu ramion i szyi. O oknach już nie wspomnę. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tak namiar mam ale to niestety prywatnie bylo a teraz juz nie mam pieniazkow bo i lodowka i buty ...

 

Mylam lodowe wczoraj cala i wynosilam lod , moze to i od tego , plus wylazenie na balkon po jedzonko. :bezradny: Albo sama juz nie wiem co. Az mi do lokcia to promieniuje jak cos chce podniesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, wolę serial niż mecz.

 

platek rozy, chyba masz to co moja mama - prace domowe, wychodzenie na balkon, coś z dyskami, tu zawieje, tam zawieje i się rzuca na bark.

 

Ładny wieczór jest, taki dziwny wiatr, nie za zimny, czasem zapierający dech w piersiach i przeczucie, że coś się wydarzy, jakby już było postanowione. Może być dobre przeczucie. Mogą być też urojenia, co nic dobrego nie wróżą, albo zakochanie, to już na pewno nic się nie wydarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Może jak Mirunia mówi przeciążyłaś ramię i jak odpocznie to ból przejdzie.

Ja nie mogę butów z CCC, bo nie mają mojego rozmiaru ( albo za duże, albo za małe... :bezradny: ) Chociaż przy zimowych to w sumie skarpetę można grubszą włożyc.

Chciałabym tak dla przyjemności jakieś butki kupic, bo mam już wszystkie co najmniej 2 lata, ale póki mam w czym chodzic, to muszę się powstrzymac. Ech...

W tych hurtowniach nie ma minimalnego zakupu, ale w tej co ma najpiękniejsze kamulce musisz kupic sznur. Brakuje mi takiego miejsca z kamykami na sztuki. Czasami przez neta kupowałam w dniu darmowej wysyłki.

 

Marcin2013, Nie wiem, czy mecz będę oglądac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, i co lekarz Twojej mamie powiedzial?

 

kosmostrada, Wydaje mi sie ze to jednak jakies uciski czy zapalenie?

U mnie w tym jednym sklepiku tez sa sznury kamykow ale sa dodatkowo na sztuki tez. Do kolczykow lepiej mi na sztuki brac.

 

 

acherontia-styx, :great::great::great: i zawsze to jakas rozrywka :) bedziesz nas na biezaco informowac o badaniach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, najchętniej to by jej zoperowali i bark, i ścięgno w przedramieniu, ale ona źle znosi szpitale, więc mam nadzieję, że będą to leczyć zachowawczo :(

 

kosmostrada, kiedyś jak byłam nastolatką to usilnie szukałam znaków na niebie, ziemi, tudzież w książkach, bezsprzecznie wskazujących, że mi się w końcu poszczęści :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Oby dalo sie zatem leczyc i nie bolala mame ta reka !

 

Witajcie Kochani:********

U mnie snieg a ja w adidaskach :roll: Jade zaraz na spotkaniez tym doradca zawodowym , pozniej mam na 14 dentystke i po buty jade.

Bark wygrzalam na noc lampa na podczerwien troche jakby lepiej.Zobaczymy co dalej.

Musialam z sasiadka wzywac policje do tych studentek ktore wynajmuja mieszkanie pod mieszkaniem sasiadki bo znow wpadli do nich kawalerowie i byla glosna impreza na balkonie :? ziab jak cholera , snieg sypie a oni imprezuja , sasiadka im uwage zwrocila to ja zwyzywali od kuuuu.... i ci.... :? i zaczeli rzucac po balkonach kamieniami.

Policjant ktory przyjmowal wezwanie byl tak niemily ze mialam ochote go sklac. Powoedzial zebysmy same sobie zalatwily sprawe ze studentami , w koncu jednak przyjal zgloszenie . No i jestem niewyspana.

 

kosmostrada jak Twoja lapka????

 

Milego dnia Wam zycze!

Oby ten snieg stopnial bo to jeszcze stanowczo nie pora na niego.

 

1355075920_1353593947_tumblr_lvvylhqvns1r7lcrxo1_500_large.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

A u mnie zimno, ale słonecznie. Będę dziś musiała podlac na ogródku, bo jest tak sucho, że hortensja klapła... :shock:

No i znów poniedziałek, ech. Dziś ciężki dzień - po pracy lecę z psem, wpadam do domu jego i kotkę nakarmic i na zajęcia.

Zawsze na początku tygodnia niemożebnie nie chce mi się iśc do pracy, ale potem jakoś tydzień się rozkręca i byle do piątku.

 

platek rozy, Platuś*****, Zimowa Księżniczko ;) , lec po butki szybciutko, bo nam się zaziębisz! Pochwal się zakupem koniecznie.

Łapka lepiej po nocy ( albo jeszcze trzyma przeciwbólowy, który wzięłam) i dam radę. Cieszę się że bark Ci mniej dokucza.

Ale masz kurczę z tymi sąsiadami nocne atrakcje... Jakiś nieprofesjonalny ten policjant.

 

filip133, Hej! A co Ty właściwie masz z tym swoim barkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

Ja już w szpitalu w Warszawie....i wkopałam się jak cholera :(

Podłączą mnie pod wideo EEG i będę musiała leżeć tak 24h albo i dłużej bez wstawania nawet do toalety :(

W ogóle na wejściu mnie pielęgniarki wkurzyły...że nie ogarniają pacjentów to nie moja wina, a czepiają się bzdur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×