Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :papa:

wróciłam z uczelni to padłam spać i dopiero wstałam :roll:

Czasem mi się zdarza' date=' po przebudzeniu nie wiem, gdzie jestem ani jaka jest pora dnia ani roku :zzz:[/quote']

Tyko pozazdrościć takiego snu ;)

Nie wiem czego zazdrościć, skoro się źle czuję po takiej "drzemce" :/

 

platek rozy, Poka czaszunie, może też co zamówię :time:

 

nieboszczyk, znajdź sobie jakiś inny wątek np. "Ciekawe linki, śmieszne filmiki" w dziale "Zabawy", bo tu ludzie normalnie rozmawiają i nikt ci w to nie klika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, 12107055_483443255160251_4727770835973492540_n.jpg?oh=13481d49b8b777bad56c1ab278555a63&oe=56943220

 

12118964_483443285160248_3639174475738372375_n.jpg?oh=b46ecc478b75b92fac2dba5ccd954657&oe=568EFD28

 

Takie robilam:)

 

acherontia-styx, trzymaj sie tam w szpitalu i oby wszystko wybadali i nie trzeba bylow racac.

 

Davin a do kiedy jestescie?

 

A bark jak bolal tak boli :bezradny: nie mam pojecia coz to sie podzialo???

Ciekawe jak nasza kosmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z SOR-u. Łapka zwichnięta... :( Bandaż elastyczny, przeciwbólowe, altacet i tydzień nie używac. Ciekawe, jak będę pracowac. Tyle co na kompie. :bezradny:

Położę się teraz na chwilę, w ogóle to mam temperaturę ( wyszło w szpitalu), pewnie od tego urazu.

Wracając zajechaliśmy do lidla po składniki na obiad, który monsz będzie w stanie zrobic i chociaż sobie sprawiłam frajdę nabywając zestaw kaletniczy do robienia ładnych dziurek ( do moich prac ręcznych). Tak na otarcie łez.

 

Davin, No wiedziałam, że jak już dojedziecie to będzie super. :great: Bawcie się dobrze!

 

platek rozy, Kochana*****, może Cię przewiało? :bezradny:

Najtaniej AGD przez neta kupowac, super że na to wpadłaś. dobrze, że teraz taka pora roku, że nie musisz spieszyc się z lodówką.

Jak zrobisz, pokaż kolczykasy. :105:

 

cyklopka, acherontia-styx, Oj nie znoszę tak się budzic i nie wiedziec, czy to dzień, czy noc. Muszę się potem z tego otrząsac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no nareszcie bo ja sie tu martwilam ! :********* Dobrze ze tto zwichniecie a nie cos powazniejszego no ale wiadomo ze czlopwiek uziemiony na kilka dni. Musisz pooszczedzac sie teraz i lapka niech wracad o formy.

Ja tak mysle ze moze faktycznie mnie przewialo bo kursuje po jedzonko na balkon a zimno jak cholera . :bezradny::bezradny: Nasmarowalam sie mascia i nakleilam teraz plaster rozgrzewajacy... zobacze czy minie.

 

Kolczyki wstawilam tam , robilam po trzy pary kazdych bo to do jakichs sukienek mialo byc , jedne z fioletem , jedne z szafirem.

 

Dziewczyna juz odebrala i zadowolona.

 

czekam na siostre to wypelnimy formularze o sprzedaz ratalna.

 

Mam zagwozdke miedzy dwiema lodowkami , jedna ma mniejszy zamrazalnik ---38 litrow a wiekszy dol a druga wieskzy zamrazlnik a mniejsza powierchnie chlodziarki. Pierwsza to Gorenje druga indesit ... sama nie wiem ktora.Macie jakies doswiadczeniaz tymi firmami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ciekawe zawieszki.

Ja muszę zrobić w końcu coś z tych koralików, co kupiłam ostatnio.

 

Ale na razie selerzę i dżemię :zzz:

Zwolniłam się trochę wcześniej z zajęć, może odpocznę.

Mam jeszcze wprawdzie trochę do popracowania przy kompie, ale nic mi się nie chce chwilowo.

 

kosmostrada, jak to prace ręczne bez ręki? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Zimno dzisiaj, chodziłam zakapturzona i otulona szalikiem, bo wieje jak w Kieleckiem!

 

kosmostrada, a toż to pech tak się podeprzeć, żeby łapkę zwichnąć... dobrze Kochana, że nie pękła kość. Jak ją nasmarujesz altacetem i usztywnisz bandażem, to zmniejszy się ból. Miałam tak zwichnięty nadgarstek i pękniętą torebkę stawową w łokciu, jak upadłam na rowerze i podparłam się tą ręką. Długo bolało. Przykładałam też na noc liście kapusty, a w ciągu dnia altacet, ale łokieć miałam sino-czarny od wylewu.

Później, tak po tygodniu okładów kupiłam sobie na nadgarstek stabilizator w sklepie med. Super sprawa!

Biedna teraz będziesz bez tej prawej rączki... obiadki mężowskie będą smakowały w dwójnasób :D ni ma wyjścia! W pracy też ulgowo... :bezradny:

 

platek rozy, kolczyki jak zwykle bombowe!

A z lodówką... nie znam tych firm z doświadczenia, ale wydaje mi się, że indesit ma lepszą renomę.

A`propos barku... być może Cię zawiało na tym balkonie jak goła wychodzisz, ale bark może tak pulsująco boleć od kręgosłupa szyjnego, tym bardziej, że piszesz, że ręka Ci drętwieje. Postaraj się nie pochylać głowy zbyt nisko przy tych robótkach biżu, lub zakładaj kołnierz. Plaster rozgrzewający jest fajny, powinien złagodzić ból.

 

No same kontuzje dziś na Spamowej... kurujcie się Dziewczynki! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hey Slonce:******** u mnie tez zimnica jak cholera. ja juz wczoraj w czapie latalam i w kurtce zimowej .

Sama nie wiem od czego ten bol ale momentami pulsuje bardzo mocno :(

Jak niedziele spedzasz?

 

cyklopka, to takie widzialam w sklepie na krakowskiej , tam zaraz kolo Indyjskiego i zabki.

Sa w roznych kolorach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, niedziela, jak niedziela...domowo, bo przy takim wietrze i zimnie żadne spacerki.

Przed chwilą wyłączyłam pasteryzację powideł śliwkowych - II tura, bo smażyłam wczoraj i dzisiaj trochę. Pierwsze mi tak smakowały, że kupiłam w piątek znowu i zrobiłam zapas.

Teraz odpoczywam, jutro znowu do roboty i tak w koło Macieju... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jak to prace ręczne bez ręki? :(

 

Przyszłe prace ręczne Kochana, no przecie że nie dzisiaj... ;) A ten gadżet super, za 18 zeta - dziurkacz i obrabiacze dziurek i kółeczka, zatrzaski... :105:

Mam takie howlity - czaszki w domu, czarne i kremowe, robiłam młodemu zawieszki, do piórnika, plecaka....

 

platek rozy, Bardzo mi się podobają kolczyki!!!

Ja bym wzięła lodówkę z większą zamrażarą, no ale ja mam odjazd na tym punkcie.

 

mirunia, Hej Kochana! U mnie też okropnie na dworzu, nosa się wystawiac nie chce.

Czy obiadki mężowskie będą smakowac - okaże się, bo przecież kuchnia to moje królestwo, on umie robic tylko grilla... ;)

Dziękuję za pomysł ze stabilizatorem. Jak myślisz, kiedy przestanie bolec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×