Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znak zodiaku a nerwica :)))


Dana

Nasze (Wasze) "znaki" zodiaku  

263 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nasze (Wasze) "znaki" zodiaku

    • Owca
      29
    • Krowa
      13
    • Trojaczki
      16
    • Chimera
      23
    • Tygrys
      40
    • Kawaler
      20
    • Wagon
      27
    • Ufo
      31
    • Jednorożec
      36
    • Hydraulik
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem baranem i to najbardziej "baraniastym", bo z pierwszej dekady. Można by pomyśleć ze wszelkich opisów tegoż znaku że psychikę mam nie do zdarcia, a jednak... Według jednego z licznych horoskopów jestem trrującym tojadem - to mi się podoba! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryby są podobno bardzo skłonne do uzależnień, coś w tym jest, w moim życiu zawsze musi być jakiś -izm, nieważne czy to seksoholizm czy pracoholizm :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej baraniastym baranem był Adolf Hitler (20.04).

 

a jak się ktoś urodził 21.04 to znaczy że co... blisko mu do Adolfa :?:

muszę uważać z kim pracuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodnik. czytałam horoskopy ogólne, horoskopy na bazie dekad, horoskopy urodzeniowe na bazie daty urodzenia - wszystko się idealnie zgadzało. Czysty wodnik. Nie wiem skąd oni to biorą, ale zaczynam wierzyć, że nasza przyszłość naprawdę zapisana jest w gwiazdach. Jedynie horoskop natalny (data urodzenia plus godzina) się nie zgadzał. Do tego zaczęłam wierzyć we wróżki, niektóre naprawdę maja zdolności i umieją wyrecytować sytuacje, które spotkały człowieka w przeszłości i to nie te ogólne , które spotkały każdego, ale bardzo osobiste. Oczywiscie nie znała ich, bo to było w zupełnie innym mieście.Moje koleżanki były i wyszły zszokowane. Kiedyś patrzałam na wróżki bardzo sceptycznie, jak na oszustki i dalej twierdze, że większość do nich należy. Ale nie wszystkie. Teraz sama bym się chciała wybrać z ciekawośći do tej pani, tylko ze to baaardzo daleko. Chociaż nie wiem czy chce znać przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczesliwy_chomik Witaj w grupie. Jam jest również Wodnik.

 

Zgadzam się- nie raz jak czytam te wszystkie horoskopy to aż mi szczena opada ile można przypisać ewidentnie do mojej osoby.

Pranie mózgu... mi ktoś zrobił czy jak :)?

 

Poszłabym do wróżki z ciekawości, ale boje się, że mi powie co złego... mojemu wujkowi wywróżyli kiedyś śmierć w pracy oraz,ze rok po śmierci zabierze najbliższa mu osobę i tak się stało - wujek zmarł w pracy, a rok później zmarł jego ukochany synek...

 

 

Koleżanka tez była - facet jej opowiedział jej dotychczasowe życie, to co ja teraz martwi i pokazał dwie drogi jakimi może jeśli wybierze coś ... wszystko idealnie pasowało... w szczegóły nie będę się wdawać ...ale wypisz wymaluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×