Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

filip133, Nie czytałam, bo akurat z tym wyjątkowo nie mam problemu... ;) Poprzednią "literaturę fachową" pochłonąłeś ( tą o męskości)?

 

A ja po powrocie postanowiłam robic za potwora z głębin. Wlazłam do wanny, nałożyłam sobie grubą wastwę alg na twarz i starałam się zrelaksowac. Jak dobrze, że jutro wolne! :yeah:

Spac mi się chce, ale szkoda mi wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płateczkowa, tulam! Przecież mówiliśmy ;)

 

Purpurowy, mirunia, filip133, dzień dobry!

 

Wiecie, że endorfiny to skrót od "endogenne morfiny"?

 

Już mi się rzuca na receptor opioidowy i ośrodek termoregulacji, że całe popołudnie w krótkim rękawku na polu i prawie zapomniałam o drugim śniadaniu :105: To może coś jest na rzeczy.

 

Ogólnie w sprawie kolegi z pracy skorzystałam z waszych rad, czyli prosiłam o pomoc, manipulowałam dziećmi, żeby mieć pretekst do wykonania miłego gestu, na prawdę 100% planu :P

 

Ale ogólnie zamieszanie było i zostałam zbesztana, bo jednego dziennika nie uzupełniłam. Istny kocioł.

 

Wspominałam, że przychodzi też nam pomagać taki pan, co mógłby być moim dziadkiem, to sobie z nim więcej pogadałam, bo on dużo wie, umie słuchać.

 

Na kursie tańca mamy nową instruktorkę, ona jest choreografem zespołu, bardzo trudne rzeczy robiliśmy z tańców szkockich, a mnie chwaliła, choć nie myślałam, co robię :shock: Ale się trochę wstydziłam, bo miałam rajstopy od sukienki i na nie krótkie spodenki gimnastyczne, dziwnie wyglądałam, całe nogi na widoku :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Ale dlaczego dziwnie wyglądałaś? Latem nie masz "całych nóg na widoku" w spodenkach, albo w miniówce?

Gratuluję postępów z panem trenerem. ;)

 

filip133, Lubię lekturę fachową, w której znajduję odnośniki do swojej sytuacji. W tej co teraz czytam drażni mnie język i forma, ale warto dla tych paru zdań w których odnalazłam siebie i dało mi do myślenia. Mam nadzieję, że Tobie też coś pomoże.

 

Siedzę sobie pod kołdrą i tak dumam i jestem całkiem dumna i blada z powodu tego mijającego tygodnia. Tyle rzeczy udało mi się zrobic w tym nieogarze i somatykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, całe lato nie miałam krótkich spodenek, a spódniczki nie są aż tak krótkie jak spodenki gimnastyczne :oops:

 

Ok, muszę się ewidentnie wyciszyć. W sensie nie będę już zdawać takich szczegółowych relacji, chyba żeby coś się faktycznie wydarzyło typu herbata :mhm:

 

kosmostrada, widzisz, Gratuluję ogarnięcia :)

 

Ja se tak dzisiaj w tramwaju Myślałam, czemu wcześniej nie mogłam być taka fajna jak teraz :( W sensie ile w życiu sobie narobiłam obciachu i kłopotów Z samej tylko potrzeby akceptacji :/

 

I normalnie to nawet chciałby się człowiek czasem zakochać, ale nie wiem, czy to przez leki blokujące receptory przed nadmiernymi uniesieniami, czy jakiś cholerny dystans biorący się z tego, że z zakochania jeszcze nigdy nic dobrego w moim życiu nie wynikło, zresztą robiłam to źle (były wyobrażenia o osobie, a nie relacja). A jak to się robi dobrze? W końcu nie u każdego człowieka (pary) to przebiega tak samo :bezradny:

 

No i nic nie wiem, takie moje nocne rozkminy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :*********

AAAA wstalam z bolem glowy i od razu mi niedobrze i telepawa ze z tym bolem to ja nie dam rady i zlapie lęki na warsztatach... Nosz !

 

Za to wczoraj zepsula mi sie lodowka i na jutro mam umowionego pana ktory lodowke zobaczy .... Najgorsze ze to co mialam w zamrazalniku musialam wywalic :bezradny: I zas sie martwie i pol nocy nie spalam bo jak mi tak krzyknie ze 300 zl to skad na to wezme?

 

Zycze Wam milego dnia i dziekuje za cieple slowa !!!!!!!!! Wczoraj juz nie mialam sil odpisywac bo sprawa lodowki mnie pochlonela calkiem.

 

Obym dzis wytrwala :uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

z zakochania jeszcze nigdy nic dobrego w moim życiu nie wynikło, zresztą robiłam to źle (były wyobrażenia o osobie, a nie relacja). A jak to się robi dobrze? W końcu nie u każdego człowieka (pary) to przebiega tak samo :bezradny:

 

Heh, ja mam to samo....

 

Myślałam, czemu wcześniej nie mogłam być taka fajna jak teraz :( W sensie ile w życiu sobie narobiłam obciachu i kłopotów Z samej tylko potrzeby akceptacji :/

 

Też by się chciało mieć tyle doświadczeń i lepszego doświadczenia i podejścia niż miało się wcześniej (żeby np. nie chodzić po moście nad Wisłą z myślą o skoczeniu u utopieniu się i nie trafić do psychiatryka...).. Heh, ale wiadomo że nie da się cofnąć czasu i nagle mieć lepsze myślenie niż się wtedy miało... A co do potrzeby akceptacji to do tego odnosi się ta książka o której pisałem wcześniej, którą czytam teraz, może Ty tam też znalazłabyś coś pasujące do Ciebie, co by Ci mogło jakoś pomóc... (o ile nie przyjdziesz tu już z wieczora i będzie za dużo postów, żebyś ten w ogóle przeczytała :))

 

platek rozy, dasz radę... :D Haha mój tata naprawia takie sprzęty... :P Choć bardziej to np. pralki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, oj nieładnie tak ludziom mówić, nie można tak - nie marudz bo inni mają gorzej. to tak jakbyś innym zabraniał się cieszyć - nie ciesz się tak, bo inni mają lepiej ;)

a o zaciskaniu zębów zawsze mówiła moja mama, więc od razu mi się włosy jeżą! :evil:

 

to żeby było pozytywnie :) wstałam, mam wolne, plecy bolą mniej, radocha :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Wpadłam życzyc miłego dnia, między kichnięciami ( nie wiem, czy to ciągnące się przeziębienie, czy też alergia...).

Zaraz zbieram się po zakupy i na herbatkę. Głowa mnie trochę pobolewa, ale trudno.

Chłodno, ale słonecznie. Czapka na głowę i wio na miasto.

 

Kotce wczoraj wieczorem podłożyłam stary ręcznik, dzisiaj schodzę, a tu ręczniczek równo rozłożony w legowisku i ewidentnie ktoś na nim spał... Maluchy dokazują w słoneczku pod czujnym okiem mamy, pindzia syczy na mnie. :D

 

Miłego piątku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wam .

Na nowo moge pisac zalałem woda w laptopie klawiature kosz naprawy 50zl czesci kosztowały mnie 60zł z przesyłka nie polecam mokrą scierka przecierać w laptopie klawiatury całe szczescie ze sasiad mi to wymienił dobrego mieć sąsiada to skarb RZADKO SIE ZDARZA mieć dobrego sąsiada :bezradny: no cóż bywa i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej lekcji ciężki period plus wiertara, dostałam regularnej kurwicy i dopiero pod koniec lekcji się zorientowałam, że kilkorga dzieci nie było.

 

Wzięłam znieczulenie, po obiedzie colę z rumem, smolę laborki i idę dopiero wieczorem na koncert, jak mnie przestanie boleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , wrocilam :)

Pan od lodowki ma wpasc zrobic rekonesans co to sie popsulo zeby ewentualnie jakby nie mial czesci --- na jutro dokupil.

A ja dzs ogarnelam mimo bolu glowy wszystko, mam mila kolezanke ktora na dzis przyniosla dla mnie kawaleczek ciasta ktore sama wczoraj upiekla , wiec nawet mimo fitowego jedzenia , nie odmowilam zeby nie sprawiac jej przykrosci i kawalek ciacha zjadlam :)

 

Zajecia ciekawe , niestety mamy w grupie jednego buraka ktory wszystko nieprzyjemnie komentuje i to mnie denerwuje , dzis mu nawet dogadalam bo zagladal do mojego testu i komentowal ze ja jestem paniusia a ja mu odparlam zeby zagladal w swoj test a moj zostawil w spokoju , co on skwitowal ze mam go za matola , a ja odpralam ze to on sie sam tak okreslil a ja tak nie powiedzialam ale powiem za to ze jest niewychowanym burakiem bo przeszkadza wszytskimw zajeciach . I cala grupa sie z tego mojego okreslenia smiala a facet sie uciszyl wreszcie.Szczescie ze to jeszcze tylko dwa tygodnie z nim sie pomecze :uklon:

 

Ucieszyla mnie dzis taka oto jesienna dekoracja ktora zastalam na stole gdy dotaralm na miejsce :105::105:

 

12112247_898527846891384_1600136098530248433_n.jpg?oh=dd93886bf7f0b048669d1a3409f50f0e&oe=56937540&__gda__=1456290040_fe133c28e4b69e8e884da6785d84c01a

 

Zabieram sie zaraz za obiad i lykne pastyle na bol glowy bo jednak nadal mnie pobolewa.

 

acherontia-styx, az sie boje ile m i za te naprawe krzyknie :zonk::zonk:

 

kosmostrada, ciesze sie ze kociaczki zyja !!! :great::great::great:

 

Aurora88, super ze bol pleckow mniejszy totylko odpoczywac teraz w mily sposob :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×