Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zyje Kochani! :papa::mrgreen:

Jechalam z mdlosciami , roztrzesieniem , slabosciami , tam jak dotarlam to to samo nogi jeszcze mieksze .Ale nic to siadlam sobie osobno przy takim malym stoliku , ludzie s ie zaczeli schodzic i to w zasadzie sami starsi ode mnie, okolo 60 i wiekszosci faceci :bezradny: mysle sobie "nosz jak bede mdlala to nie mam co liczyc na pomoc :shock: "

ale nic zajecia sie rozpoczely i kazali mi sie przesiasc do ogolu a tam przy wielkim stole siedzialo scisnietych ponad 30 osob :shock: , mowie ze nie bardzo mi to pasuje i ze chce tutaj ale nie dotarlo wiiec siadlam z wszystkimi i wmawialam swojej glowie , z e jest ok i nic w tym przerazajacego. Pozniej milion testow robilismy takich miedzy inny psychologcznych i myslalam z e bede na szarym koncu z moim odmozdzeniem ale bylam jedna z pierwszych bo niestety ludzie sa nieoczytani , nie rozumieja polowy pytan a faceci starsi to w szczegolnosci. :bezradny::bezradny::bezradny: wiec ja juz skonczylam i szlam po analize moich testow a reszta dopiero byla w polowe. Do tego zapoznalam sobie koelzanke i kolege mniej wiecej w moim wieku ---na cala grupe jestesmy najmlodsi.I z nimi troche gawedzilam .

W testach wyszlo co zreszta wiedzialam ze jestem malo pewna siebie i mam niskie poczucie wlasnej wartosci co wiedzalam takze . Teraz bedziemy nad tym pracowac z doradca zawodowym i psychologem od zawodu .

No i miejsc na staze jest kilka dla najbardziej aktywnych na warsztatach --- ja dzis bylam mega aktywna bo mi sie tryb szkolny wlaczyl i sie udzielalam caly czas :shock::shock::shock: generalnie myslalamz e bedzie gorzej a bylo w miare i bylam tym pozytywnie zaskoczona.

Nie wiem jak bedzie jutro bo teraz zlapalam telepawe :lol::lol::lol: i sie musze odstresowac i odpoczac.

 

Dziekuje za kciukasy!!!!!!!!!!!!!!:**************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, wlasnie , moze Ty powinienies antydeprsiaka brac?Co na to lekarz?

 

kosmostrada, Kochana jak tam?:********* poprawilo sie samopoczucie???

 

mirunia, :********* a jak Ty dzis sie masz Slonce? Lepiej jak wczoraj?

 

amelia83, multum sciskancow :********* wiesz jak sie ciesze ze jest lepiej! :great:

 

Aurora88:******** dostalas cos na te kregi stluczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hurra! brawo! udało się :) i super sobie nagrodę kupiłaś! ;) Jutro już będzie dużo łatwiej, najważniejsze że pierwszy dzień przetrwany.

Coś mi przepisali, jakiś żel ale jak mam się nim smarowac, jak ręką nie siegnę :0 może chłopca wieczorem zawołam.... ;) a tak to mam leki przeciwbólowe mam brać.

 

mirunia, w domu prysznic, nie wanna, ciepła kąpiel nie wchodzi w grę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Łobuzy ;)

 

platek rozy, no i super, że dałaś radę ! :great: teraz już pójdzie z górki ;)

 

Aurora88, Ty kręgosłup, ja zapalenie ścięgna Achillesa :roll: a tak mnie nosi, żeby pójść dzisiaj pobiegać :roll:

 

amelia83, fajnie Cię widzieć i czytać, że lepiej u Ciebie :smile: długo jeszcze będziesz w szpitalu?

 

A ja byłam dzisiaj na chwile w mojej jeszcze nie-byłej pracy i mam ubaw :lol: chcieli B. (żmije, którą wyhodowałam sama - znaczy się na szkoleniu u mnie była), to mają :lol: jedna pani doktor zła jak osa, że musi z nią pracować :lol: druga lekarka stwierdziła, że B. ich dzisiaj zamęczy, a jak zapytałam czy aż tak źle to powiedziała tylko 'czuje się jakbym ogród przekopała' :lol:

z tego co dowiedziałam się od kumpeli z pracy to tam się ładne jaja szykują :lol:

 

a no i w końcu szpital się do mnie odezwał :mrgreen: w poniedziałek kierunek Warszawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki kochane, jakoś swój wózek popycham, ale jakaś mroczna jestem. Zakładam, że to minie. Fajna wiadomośc, że jutro widzę się około południa z przyjaciółką, zawsze mi te spotkania energii dodają. Teraz muszę się trochę zregnerowac, bo na 19tą do szkoły, a wypadałoby coś kumac.

 

platek rozy, Kochana*****! Wiedziałam, że dasz radę! No, pierwsze koty za płoty! Teraz już będzie tylko lepiej. Z taką aktywnością, to Cię na dwa staże przyjmą. :lol:

Nagródka fajna jest, nie wiem Kochana, czy tego czyścic nie trzeba...A co masz w środku napisane, jak prac?

Też wracając z pracy zajrzałąm do lumpka, ale nic mnie nie powaliło.

 

amelia83, Słońce jak dobrze Cię widziec w dobrej formie!

 

mirunia, Dzięki za tulasy! A jak u Ciebie dziś Kochana?

 

JERZY62, Jerzyku, jesień to i nastroje mamy podlejsze... Tulam!

 

acherontia-styx, No nareszcie jedziesz do tego szpitala! Będzie z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, gratulacje! W końcu mogę przestać trzymać kciuki, trudno było mi bowiem wykonywać dziś proste czynności manualne, uff. Jesteś wielka. :great:

 

amelia83, bardzo dobre wiadomości, niech już się wszystko układa zdrowotnie. :yeah:

 

A w ogóle, to zimno jak cholera, brrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, platek rozy, dzięki za zainteresowanie ;) Niestety na mnie leki minie pomagają, słabo mi pomagają, nie to nie jest myślę depresja to nerwica i napięcie lęk. Teraz jestem dość dobrze zmęczony i na dodatek szumi mi cholernie w prawym uchu. Nic mi się nie chce z tego zmęczenia. Widzę jak Wy również zmagacie się ze swoimi dolegliwościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :D No tak, dzisiaj z fotografią za pan brat... Ale znów będzie się trzeba udzielac towarzysko. Wrócę wyczerpana. Plus taki, że w mojej okolicy, więc na piechtę idę, jedno wyzwanie i lęk mniej.

Ja myślę, że z pewnymi dolegliwościami trzeba się pogodzic. Moja terapeutka tak stara się mnie nastawic, że dawne życie se ne wrati. :bezradny:

 

bonsai, Ja już w czapce paraduję ( mojej pięknej nowej ;) ), a rękawiczki czekają tylko na sygnał... A Ty kalesonki masz już w pogotowiu? 8)

 

JERZY62, No zmagamy się, ale co zrobic... Trochę na Spamowej pojęczę, a potem kolejny dzień staram się przeżyc jak najlepiej... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, No nareszcie jedziesz do tego szpitala! Będzie z głowy.

 

kosmostrada, ja się śmieję, że oni mnie już biorą dla świętego spokoju od mojej pani doktor z pracy, bo ona im tam średnio 1-2 razy w tyg dzwoniła, bez mojej wiedzy, żeby się dowiedzieć co i jak z tym moim przyjęciem :lol:

za Chiny mi dr Nagańska, która będzie mnie tam prowadzić na oddziale powie coś na ten temat :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×