Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątpliwości dotyczące natury kobiet...


Mistrz Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Zamek, który otwiera wiele kluczy to zły zamek, a klucz otwierający wiele zamków to świetny klucz 8)

 

Mężczyzna ma za zadanie zapłodnić jak największą ilość kobiet i jego skuteczność bazuje na statystyce. Najlepszy samiec zapładnia wiele kobiet, a najsłabszy ma do wyboru tylko najbrzydsze samice. Kobieta ma odwrotne zadanie od natury: musi selekcjonować samców i wybrać najlepszego z dostępnych. Jeśli idzie do łóżka z pierwszym lepszym, to naturalny rytm ewolucji zostaje zaburzony i z winy antykoncepcji i emancypacji ludzkość umiera

1d4BJDM_700wa_0.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamek, który otwiera wiele kluczy to zły zamek, a klucz otwierający wiele zamków to świetny klucz 8)

Logika na poziomie stadionowego dresa.

 

Zamek, który otwiera wiele nędznych kluczy to zły zamek.

Nędzny klucz otwierający wiele nędznych zamków wciąż pozostaje nędznym kluczem.

 

Autor dobrego zamka nawet nie widział, więc co może wiedziec o jego otwieraniu.

Niech sobie pogada z kolegami na stadionie - szkoda mi dla niego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Velvet, Evia - nie rozumiecie czym są role społeczne wynikające z biologii? Moja bezpłodność nie ma nic do rzeczy i jeśli potraficie myśleć logicznie, to zrobi wam się wstyd z powodu tak słabej manipulacji. Nie pisałem, że natura stworzyła kobiety jako monogamiczne, tylko że była to przez lata najskuteczniejsza strategia seksualna kobiet, która została zabita przez środki antykoncepcyjne i równouprawnienie.

 

NN4V - najlepsze klucze otwierają wiele dobrych zamków, a zepsute klucze nie otwierają żadnych zamków. Przeciętny klucz otwiera jeden zamek, ale dobry zamek to taki, którego nie otworzy żaden inny klucz :D Jeśli nie rozumiesz prostych metafor, to szkoda mi czasu na dyskusję.

 

Czy mogę prosić modów o wyczyszczenie tematu z off topicu, obrażania i niemerytorycznych treści?

 

SrebrnaSowa - nie każda kobieta chce mieć dzieci i taką chcę znaleźć. Nawet gdybym był płodny, to nie chciałbym nikogo krzywdzić dla zaspokojenia swojej potrzeby. Świat nie rozwija się w dobrym kierunku, a młode pokolenia będą miały przesrane z powodu wojen, załamania gospodarczego i zdrowotnego które nadchodzą. Szukam kobiety, która nie myśli stereotypowo, nie jest wredna i nie ma bezpodstawnego przekonania o swojej wyjątkowości. Mój nick dotyczy uwodzenia.... żartuję, jest nickiem z gry :lol:

 

dar - co jest nie tak z moim podejściem do życia? Bezpieczniej wiązać się z kimś kto się wyszalał i nie ma już na to ochoty niż z osobą, którą zdrada może korcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że natura stworzyła kobiety jako monogamiczne, tylko że była to przez lata najskuteczniejsza strategia seksualna kobiet, która została zabita przez środki antykoncepcyjne i równouprawnienie.
Najskuteczniejsza, bo i jedyna, strategia seksualna kobiet w patriarchacie.

 

Co do strategii mężczyzn jako poligamicznych - powinno im zależeć na współżyciu z kobietami w dni płodne. I tylko wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle interpretujesz biologię. Mężczyzny nie interesuje czy kobieta ma dni płodne czy nie: liczy się jak największa liczba stosunków, bo to zwiększa statystyczne szanse na zapłodnienie i takie jest podłoże biologiczne mężczyzny. Kobiecie przypadła inna rola od natury, ale teraz żyjemy nienaturalnie. Najlepsza jest monogamia i wierność ze strony kobiet i to powoduje, że poligamiczny samiec też tworzy związki monogamiczne i nie staje nawet przed takim wyborem jak skok w bok i seks poza związkiem. Zadaniem kobiety jest usidlenie faceta na stały związek, żeby wspólnie wychowywali dziecko. Niektóre kobiety mają też taką strategię żeby wybrać silnego genetycznie badboya na ojca biologicznego, a łagodnego i wrażliwego pracusia na oficjalnego ojca, który utrzymuje rodzinę. Łatwa dostępność do seksu powoduje, że mężczyźni nie ufają kobietom, a seks przestaje być kojarzony z miłością. Jeśli kobiety nie są wierne i monogamiczne, to seks staje się dla facetów jedynym interesem. Jeśli ktoś uważa, że moje stanowisko jest płytkie to musi też uznać, że biolodzy ewolucyjni są płytkimi i pustymi bezbożnikami, bo też tak twierdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie byli pewni ojcostwa to żaden nie zaopiekowałby się dzieckiem.
Dlaczego nie? Czemu ludzie adoptują i przysposabiają cudze dzieci? I czemu biologiczni ojcowie niejednokrotnie porzucają rodziny albo znęcają się nad swoim potomstwem?

 

Jeśli ktoś uważa, że moje stanowisko jest płytkie to musi też uznać, że biolodzy ewolucyjni są płytkimi i pustymi bezbożnikami, bo też tak twierdzą.
Podejrzewam, że to Żydki bazujące na tym, że seks służy tylko prokreacji. Umknęła im bowiem istota ewolucji, różniąca ludzi od zwierząt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adoptują z altruizmu, albo nie mogą mieć własnych. Ilu jest takich altruistów w skali społeczeństwa? Sam chętnie zaadoptowałbym dziecko za kilka lat gdybym miał odpowiednią dziewczynę (ideałem byłaby bezpłodna).

 

Co cię dziwi w tym, że ojcowie bywają źli? To dobro powinno być cechą przypisaną ludziom z góry?

 

Mężczyzna, który płodzi dziecko musi mieć pewność, że to jego. Nikt nie chce wychowywać dziecka ze zdrady. Dlaczego zgwałcone kobiety usuwają ciążę?

 

Podejrzewam, że to Żydki bazujące na tym, że seks służy tylko prokreacji. Umknęła im bowiem istota ewolucji, różniąca ludzi od zwierząt.

 

Hahaha, piszesz na serio czy trollujesz? :D Poza tym ludzie to zwierzęta, więc jak mogą różnić się od zwierząt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar - co jest nie tak z moim podejściem do życia?

 

W mojej wypowiedzi nie pozwoliłem sobie na bezpośrednią ocenę twojego podejścia do życia. Nawiązałem do tego, że jeżeli chcesz znaleźć partnerkę o którą będziesz się mógł mniej (lub wcale) bać w tym temacie to trzeba by poszukać innych "znajomych" i samemu zmienić podejście do bzykania bo zapewne część kobiet mogłaby nie chcieć wiązać się z facetem który często bzyka lub nawet bzykał różne panienki.

 

Bezpieczniej wiązać się z kimś kto się wyszalał i nie ma już na to ochoty niż z osobą, którą zdrada może korcić.

 

Nie każdy ma aż takie parcie na bzykanie różnych ludzi. I trafiają się jeszcze tacy ludzie którzy nie mają korcenia na zdradzanie więc wiara w wyszalenie się partnera/partnerki może być za słabym argumentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna, który płodzi dziecko musi mieć pewność, że to jego. Nikt nie chce wychowywać dziecka ze zdrady. Dlaczego zgwałcone kobiety usuwają ciążę?

Co ma gwałt do zdrady?

 

Dlaczego mężczyznom zależy na wychowywaniu tylko własnego potomstwa, jeśli nie jest to optymalne rozwiązanie z punktu widzenia przetrwania gatunku? Najkorzystniejsza strategia to ta:

Niektóre kobiety mają też taką strategię żeby wybrać silnego genetycznie badboya na ojca biologicznego, a łagodnego i wrażliwego pracusia na oficjalnego ojca, który utrzymuje rodzinę

 

Aha, i skąd pomysł, że mężczyznom zależy na wychowywaniu potomstwa, skoro ich rolą jest zapładnianie jak największej ilości samic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laski udostępniają seks, bo jest antykoncepcja...

Skąd wiesz? Może po prostu lubią.

 

...Biologicznym zadaniem mężczyzny jest zapładnianie jak największej ilości kobiet...

Kto ustanowił to zadanie? Nic mi o tym nie wiadomo. Podobno nie przyjmujesz niczego za pewnik - skąd sypanie dogmatami od czapy?

 

..Temat jest założony w celu sprawdzenia czy kobiety będą oburzone i wtedy to znaczy, że to co napisałem jest prawdą, czy może poobalają to na luzaku i uspokoją mnie, że zwyczajnie trafiłem na niereprezentatywną część płci pięknej :D

Jestem facetem.

 

...Polecam Davida Bussa i jego badania nad seksualnością.

Zatem przeczytaj po raz kolejny strony 40-43 psycholgii ewolucyjnej i postaraj się zrozumieć, co autor na nich napisał.

 

...Kobiety potrzebowały także zasobów partnera i dlatego to one wybierają odkąd nie jesteśmy małpami.

Dlatego wybierają, bo potrzebują zasobów? Uzasadnij logicznie przyczynowość, bo wygląda na bełkot oszołoma.

 

... Dlatego cnota kobiet była taka ważna, bo mężczyzna musiał mieć pewność, że dziecko jest jego.

Ważna dla kogo? Bo chyba kobieta ma pewnośc macierzyństwa. Dlaczego ktokolwiek miałby działać na korzysć obcego interesu z pominieciem własnego?

 

Dlaczego? Kultura wynika z biologii i rozpatrywanie tego osobno jest błędem.

Narzucenia kulturowe wynikają z potrzeby ochrony interesów określonej grupy. Absolutnie nie wynikają wprost z biologii.

 

...Te kobiety, które myślą "przyszłościowo" to czym różnią się od prostytutek? Polują na zasoby w zamian za seks.

Naprawdę przeczytałeś Bussa? Bo wątpię czytając Twoje prymitywne wywody.

 

Kobiety mają wbudowany instynkt zapewnienia przetrwania potomstwu. Dlatego przy wyborze partnera biorą pod uwagę jego zasoby. Wymiana polega na udostępnieniu własnych zasobów ROZRODCZYCH, które dla facetów są cenne, albowiem ich nie posiadają.

Jest to transakcja korzystna dla obu stron.

 

Prostytutki nie udostępniają zasobów rozrodczych i na tym polega różnica.

 

...Zamek, który otwiera wiele kluczy to zły zamek, a klucz otwierający wiele zamków to świetny klucz

Jak juz napisałem - prymitywna stadionowa metafora, której podstawową cechą jest brak logiki.

Promuje hipokryzję podwójnego standardu, propagowaną przez prymitywnych seksistów, którzy jedynie narzucając podwójny standard mogą dbać o własne interesy (niepewność ojcostwa).

 

Z tego właśnie wnioskuję, żeś jest prymitywem i seksistą.

Nie liczę nawet, że się logicznie odniesiesz do powyższego tekstu.

Nie jesteś do tego zdolny, skoro powołujesz się na Bussa - kompletnie przekręcając przekaz zawarty w jego pracach.

Naucz się rozumieć, co czytasz - nie dopasowywać czytanego do własnych prymitywnych przekonań.

Przekonań wynikających z niemiarodajnych doswiadczeń z obracania się w środowisku prymitywów.

 

Uwolnienie się z ze zinternalizowanych dogmatów zajmuje lata, co nie rokuje dla Ciebie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

< Kobiety myslą emocjami >,

nie jest to gra faktów , które są czymś stałym w rzeczywistych ciągach zdarzeń . Emocje za to nie , dlatego uważam ,że nie można brać kobiet zbyt serio ( i ich wyroków ) ,żeby dało sie radę z kobietami wytrzymać . Kobiety ze wszystkiego najbardziej lubią komplementy (a nabardziej te na temat swojego wyglądu ) i drugie co lubią ( to ,że sie je uważnie słucha , lub dobrze udaje ,że słucha ) i przyznaje sie im rację . Ogólnie - za swój rajski grzech - stworzone by rodzic i cierpieć. Sorry , ale jakoś tak ,,, a może mi sie juz jebie w tym głupim łbie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar - ja zmieniłem podejście i cały czas o tym piszę, więc nie rozumiem co miałoby przeszkadzać. Przeszłość?

 

Dark Velvet - widzę, że nie jestem w stanie ci wytłumaczyć, więc odsyłam do literatury. Zacznij od Davida Bussa i możemy wrócić do tej rozmowy. Zdaje się, że nie wiesz na czym polega ewolucja i odmienność motywów obu płci. Nie rozumiesz też męskich motywów, więc ci to pokrótce wytłumaczę. Jako istoty poligamiczne widząc kobietę na ulicy, w sklepie, w autobusie automatycznie oceniamy jej atrakcyjność i czy poszlibyśmy z nią do łóżka. Do seksu dochodzi kiedy kobieta jest chętna i dla mężczyzny nie jest to nic zobowiązującego i to w interesie kobiety jest znalezienie mężczyzny, który utrzyma i wychowa dziecko. Jeśli nie, to zostanie z dzieckiem sama i dlatego cnota kobiety jest tak ceniona. Mężczyzna potrzebuje mieć pewność, że dziecko jest jego i dziewczyna jest mu wierna. Męskie strategie obrony przed zdradą dopuszczają nawet zabicie konkurentów. Kobiety z natury dążyły do zatrzymania samca i jego zasobów, a w zamian dawały wierność, opiekę nad domem, seks, a w przypadku atrakcyjnych kobiet dawały potwierdzenie wysokiego statusu społecznego.

 

Wady mężczyzn to niestałość w uczuciach, zdrada polegająca na seksie, agresja, despotyzm. Mężczyźni nie chcą wychowywać nieswoich dzieci, a kobieta ma pewność, że dziecko jest jej i dlatego mężczyźni mniej angażują się w wychowanie. Wady kobiet to manipulacja, lenistwo, zdrada uczuciowa, potrzeba opieki silnego mężczyzny i wykorzystywanie słabszych. Dzięki kulturze łacińskiej powstał tradycyjny model rodziny, który ograniczał te wady, a dziś wszystko stanęło na głowie. Ludzie odrzucili religię wraz z zasadami moralnymi i kulturą i to powoduje upadek cywilizacji. Kobiety dzięki równouprawnieniu przestały potrzebować męskich zasobów, a dzięki antykoncepcji mężczyźni uzyskali łatwy dostęp do seksu i przez to związki miłosne i rodzina rozpadają się na wzór tego co dzieje się na zachodzie. Ludzie stali się zbyt tolerancyjni, altruistyczni, a jednocześnie skupieni na sobie i realizowaniu swoich popędów, które z winy cywilizacji i obecnej kultury nie działają jak powinny.

 

NN4V - nawet nie przeczytałem tego bełkotu do końca. Poszatkowałeś moje wypowiedzi żeby przekręcić ich sens, manipulujesz i obrażasz, więc nie będę się do tego odnosił. Panuj nad sobą i nad tym co piszesz do innych, bo takie ataki personalne źle o tobie świadczą.

 

Kalebx3 - myślę podobnie do ciebie. Kobietami rządzą emocje, więc wydaje mi się, że nie mogą być świadome swoich motywów, a ich światopogląd opiera się na racjonalizacji, zaprzeczeniu i wyparciu. Są też mężczyźni z kobiecymi mózgami, np NN4V przejawia takie cechy w rozmowie.

 

Polecam blog: www.samczeruno.pl gdzie autor opisuje te zachowania kobiet, psychologiczne i ewolucyjne motywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też mężczyźni z kobiecymi mózgami,

Mistrz Gry, a z tym to musze się zdecydowanie zgodzić .

Wielu homoseksualistów ma właśnie takie damskie odchyły . Idziesz ulicą , patrzysz na takiego i już wiesz ,że coś on taki inny , te ruchy , maniery , styl ubierania się .Niby z zewnątrz facet , ale .

Albo stoisz w kolejce do kasy , a takie zniewieściałe chłopisko niby to sie do Ciebie usmiecha , niby puszcza zaloty , ale nie wiesz o co właściwie mu chodzi - emocje , damskie emocje w męskim ciele .

Nie wszyscy homo pewnie są tacy ,ale takich najłatwiej rozpoznać z zewnątrz .

Lu i Achimo to nie było o Was ani do Was , nie gniewajcie się ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×