Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, Czasami coś się uda tym tańszym firmom jak np. zara. A kiedyś dostałam w prezencie coś po drogości ( już nawet nie pamiętam co to było, ale wysoka półka) i leciało tanią drogerią, w dodatku nietrwałe. Oddałam koleżance, bo jej podchodziły.

Ja staram się uzupełniac zapas jak jest jakaś promocja, czy mam co jakiś czas z sephory 20% zniżki. Nie ma opcji inaczej, bo mnie złośc bierze na te ceny. ;)

 

platek rozy, Nakręciłaś mnie Kochana na te perfumy, opis jak dla mnie szyte. :D Zobaczę w necie, może jakąś odlewkę da się kupic, żeby spróbowac. Masz linka do jakiejś sprawdzonej stronki?

 

cyklopka, Ja w ogóle nie jestem obiektywna, bo zmarźlak ze mnie straszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looo jestem , zdazylam ;)

kosmostrada, Kochana perfumki sa piekne , dla mnie idealny moj zapach , ja dostalam odlewke od koelzanki (jeszcze wiekszej perfumiary :D ) ale dawniej kupowalam na Wizazu i wiem ze http://odlewkiperfum.pl/ na tej stronie maja oryginalne .

 

Mozesz popatrzec tez w internetowcyh perfumeriach - polecam http://www.e-glamour.pl/?gclid=CLSmncH-sMgCFUUOwwod7UQE7A

 

i iperfumy.pl

 

 

Lece myc glowe . Musze jutro wstac okolo 5.30 :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Ja w ogóle nie jestem obiektywna, bo zmarźlak ze mnie straszny.

Ja jestem zmiennocieplna. Często jest mi zimno w pomieszczeniach, wtedy zamykam okna i denerwuję ludzi.

A czasem se jesienią stanę na polu w słońcu (rzadko, ale się zdarza) i czuję się świetnie, bo jest nieco cieplej, niż przewidywałam. I ludzie się dziwią. Ludzie są głupie i człowiek reptilianina nigdy do końca nie zrozumie, za mała empatia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, stary, to jest forum psychologiczne, a zespół jelita drażliwego, to jest problem z pogranicza psychologii i trawienia, więc ja muszę pisać, bo to ważne.

 

kosmostrada, w zeszłym roku zrobiłam 1 semestr podstawowego irlandzkiego, tak że pozwolili mi w tym roku przyjść na zaawansowaną grupę, bo to mój jedyny wolny dzień.

 

acherontia-styx, chodźmy wszystkie do sephory :great: Może w sobotę po zajęciach, bo mam szkołę blisko Galerii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Kurczę dla mnie to wyprawa do sephory, muszę podjechac do galerii. No ale cóż, piątek to mój dzień wyzwań... A wyzwanie docelowo przyjemne. Przynajmniej wyjdę z niego pachnąca. :mrgreen:

Czyli ciąg dalszy irlandzkiego, już myślałam, że wybrałaś coś nowego.

 

Kupiłam sobie dziś pastylki emskie na ten mój kaszel, o fuuuuj... Właśnie wyplułam. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, sprawdz sobie , moze Ci przypadna do gustu :)

 

Ja juz wlosy wymyte , walki grube zalozylam takie na rzepy na te konce , moze sie ladnie uloza?

 

A jutro ide za farba dalej , zajrze do hebe jakie tam maja promocje.

 

Znajac zycie to o 3 obudzi mnie pakiet somatykow zwiazanych z ubikacja :roll::roll::roll:

 

I dalej nie wiem w czym isc odziana , za to przygotowalam sobie marchewkowe fryteczki do przegryzania i twarozek wiejski do zabrania ze soba na sniadanie , mam tez banana i wode. I ciekawe czy z tego cokolwiek zjem :D

 

Spijcie dobrze i prosze o kciukasy na jutro :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że kurs tańca :D Też chciałem iść, ale z moim barkiem nie da rady... :/

W irlandzkim nie ruszasz barkiem w ogóle 8)

 

cyklopka, Napisane było ssac... :bezradny:

Lepiej rozpuść, pół szklanki wody na płukanie gardła, a trochę więcej, jeśli do picia, taką mocną mineralną odtworzyć.

Pokobrzyło ich, suchą sól do twarzy każą pacjentowi wkładać. :hide:

 

twarozek wiejski do zabrania ze soba na sniadanie

O, rety. Następna :lol:

 

Idę szukać węgla w apteczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×