Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam ze spaceru ( w czapce), myślałam że może mi zamuł minie, ale gdzie tam...

 

platek rozy, No kociki są trzy. Wstawiłam jej jedzenie (o mało sobie kurtki o różę nie porwałam), żeby nie musiała ich w nocy zostawiac. Czarno to widzę, jakaś nieodpowiedzialna ta kotka... :bezradny:

 

acherontia-styx, uwielbiam takie botki rockowe :105: , mam podobne tylko na zamek, a nie wsuwane. No w balerinach się już nie da.

 

Chyba wlezę do wanny i przyjmę wersję szlafrokową, bo już dziś nic nie zdziałam, ledwo na oczy widzę. No i herbatkę z wami posiorbię.O!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatuś, ja zieloną czystą (o łagodnym smaku) albo jaśmin :105:

 

A ja nie pamiętam co mam w szafie na jesień :mhm:

Jutro wkładam komplecik z Zary :oops:

 

Ha, założyłam z kolegą-redaktorem śmieszną stronkę na fejsie i może nam przyda popularności 8) Na prawdę ładnie idzie.

I paczę na podręcznik do chemii w pdfie, ale coś nie mogę się skupić na znaczkach...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy argument :lol:

 

cyklopka, jaki komplecik? :105: lubie z :mrgreen: zary perfumki

A taki: http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/zestawy/%C5%BCakardowa-sp%C3%B3dnica-mini-c749003p2890619.html

Perfumki też wzięłam, były mocno przecenione, takie różowe jakby serce w złotej klatce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, bo oni maja te zapachy rozne ale kilka naprawdę jest udanych a za te pieniazki to warto :) ja lubie , teraz jak kasy mialam malo to wlasnie kupowalam zarki :) a black peony jeden z moich ulubionych i bardzo lubie go na sobie miec.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba każde ze swoich perfum wpiszę na konkretny dzień tygodnia, lubię je wszystkie, ale żaden zapach nie jest tak całkiem tożsamy ze mną, tylko w jakimś stopniu. Ale powinnam się psikać codziennie, zdecydowanie, po co mają stać. :great:

 

Ja ładnie pachnę nawet bez perfum 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze spaceru ( w czapce), myślałam że może mi zamuł minie, ale gdzie tam...

 

Spacer działa tylko na wytrzeźwienie. :mrgreen:

 

O ja nieogarnięta... ;)

 

Jestem za perfumikami z Zary, zwłaszcza gdy są już na deep przecenie... ;)

 

cyklopka, O jaka dziewczęca będziesz... :105: Zakładam, że ciepło masz w szkole, bo ja do pracy komplecik - to na górę ciepła marynarka, bluza lub swetrzysko. :bezradny:

 

platek rozy, Myślę, że ich nie weźmie nikt dopóki nie są osierocone...

I co, już zdecydowałaś co ubierzesz jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, a to wlasnie zare kupilam tak bo czytalam opinie i te dwa co mam sa ok z trwaloscia , wiadomo ze to nie to co Dior czy niszowiec .Zreszta ja perfumiara jestem bo mam pelno odlewek , probek i duzych flachonow :D

 

cyklopka, a ja znalazlam ale mnie teraz nie stac i mam tylko odlewke Bottega Vennetta -- to moj zapach idealny z ktorym calkiem sie utozsamiam , sa przepiekne , skorzaste i cieple .To piekno idealne.

"Kompozycja BT nie jest jednoznaczna. Z jednej strony szykowna, z drugiej taka muślinowa, lekka jak piórko. Doskonale ten klimat oddaje filmik reklamowy z drobinkami wirującymi na kremowo-błękitnym tle.

Zapach ten posiada również trzecią, mroczną stronę!Jest to nutka starej piwnicy, do której schodzimy z biciem serca, bo na pewno posiada swoje tajemnice i intrygujące babcine sekrety z czasów młodości.Za tę stronę odpowiada chyba paczula z mchem.

 

Wszystko to razem daje niesamowitą, piękną kompozycję. Może to głupie, ale tak musi pachnieć sam diabeł, gdy przychodzi na ziemię pod postacią kobiety!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no wlasnie nie zdecydowalam :bezradny: jakisik sweterek pewnie i spodnie no sama nie wiem ... a moze dac znaka to oni zdecyduja bo zal jakby mialy kociki umrzec:(

 

 

Siet przypomnialam sobie ze nie mam antyperspiranta bo wypsikalam dzis ostatek .. musze pedzic do rosska inaczej jutro nie dosc ze bede z odrostami to jeszcze smierdzaca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Gdybym miała opisać BV poprzez obraz to powiedziałabym, że widzę dziewczynę w zamszowej kurtce i kaszmirowym szaliku, która czyta książkę w przykurzonej bibliotece.

Zapach chłodny, ale idealny na jesień/zimę, świetnie się w nim czuję choć nigdy nie usłyszałam żadnego komplementu nosząc je. Klasa ! to tez o tych perfumkach i jak najbardziej ten opis trafny:)

 

Davin, Tam duzo taniej ja dlatego tylko netwowo kupuje perfumki i tak kupowalam. Lece bo nie zdaze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×