Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, No tak, w domku wieczór... Myślałam, że jednak wylezę i może energii złapię. Ale może dobrze, odpocznę , poczytam, bo to już czas książki do biblioteki oddac.

Gulaszyk prima sort, fitowo bym Ci bez ryżu podała... :D ( chciałam z kaszą, ale mi się skończyła, albo mój nieogar obejmuje również niedowidzenie kaszy... :bezradny: )

Oj wiem jak się czujesz, nienawidzę miec odrosty.

 

Davin, No i proszę domowe sposoby Davinka działają! Dobrze że nie jesteś moim sąsiadem. :D

 

Marcin2013, Heloł Marcinie!!! Może to i na zmianę pogody tak nas powala... :bezradny:

 

Zosia_89, Kochana, to zdrówka życzę, bo Cię zupełnie już osłabi bidulko!

 

mirunia, No patrz, to Ciebie też wzięło... Może faktycznie ciśnienie.

Kochana Ty się ubieraj cieplej, bo się nam tu zaziębisz. :time: Ja już dziś w cienkiej kurteczce puchowej, a i tak cierpiałam bez czapki.

 

Muszę wyjśc kotce kupic jedzenie. Myślałam że na tą zimnicę dzieciaki gdzieś w osłonięte miejsce przeniesie, ale je tylko ulokowała głębiej w krzakach. Nie wiem, jak to przetrwają. A jak deszcz będzie padac? Gdyby to było u mnie na ogródku to byśmy im budkę zrobili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, nie chciałbym być robaczkiem, ale niech będzie! :papa:

 

Tak, dzisiaj motywem przewodnim są kanony piękna. Na szczęście każdy ma swój gust, więc jest szansa, że nie będziemy sobie przeszkadzać. :angel:

 

Kuruj się zatem, nie wychodź z łóżka, ciepłe skarpety załóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja tez takie wieczorki lubie :) Zapalam sobie wosk pachnacy , robie herbate i staram sie wyciszac ... A ryzu nie unikam , jem tylko mala porcje :D:angel: no i wiadomo ze juz weczorem go nie zajadam tylko tak do 18 gora.

A ile tych maluszkow kotkow tam jest??? szkoda by bylo zeby pozamarzaly :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, ja mam taką cyklopkową śmiałość do płci przeciwnej! Do końca br. planuję napisać pierwszą wiadomość prywatną, a pod koniec dekady zaprosić na spacer. :105:

 

Zosia_89, ale nie zakładaj skarpet na szyję. :time:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, a wczoraj dramat , dzis rano dramat , teraz troche lepiej to znaczy mam napiecie ale nie mam lękow , dzis prawie trzy godziny lazilam po ciuszkolandach zeby sie uspokoic :?:bezradny: Geberalnie u mnie nastapilo zmeczenie materialu i od soboty mnie mocno trzyma dol i rozne inne jak mdlosci , napiecia , zawroty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Łobuzy ;)

 

widzę, że u co niektórych spadek formy… u mnie też :roll: jakoś tak mnie zmuliło a w dodatku żołądek mnie boli, nie wiem od czego :bezradny:

jutro planuję pojechać do jeszcze jednego szpitala w sprawie pracy….zobaczymy co wyjdzie z tego ;)

ale, ale…w końcu odebrałam z paczkomatu moje botki na jesień :105: bo w balerinach mi już za zimno… zaczyna piździć jak za cara :hide:

 

cyklopka, jak tak już machasz te przelewy to machnij jeden za mnie za szkołe :P tylko 1300zł :pirate::P

 

w ogóle nie ogarniam przychodni. rejestracja do T. na listopad od 14.30, ja dzwonię o 14.40 i słyszę: brak wolnych terminów :evil:

ale mam rejestrację gdzieś :P napisałam sms do T. i mnie i tak wpisała na listopad :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×