Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze sie fachowo leczysz piwem

Piwa nie piję, bo za drogie.

 

A ile masz dzienie zazwyczaj

A to naprawdę nie ma reguły. Zależy od zasobności portfela (wiadomo że po wpłynięciu pieniążków na konto to trochę więcej) od tego o której wezmę dupę w troki i pójdę do sklepu (czasami nie zdążę przed zamknięciem i mam tylko te resztki co mi w domu zostały) i od różnych innych czynników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hey , hey :******** bylam sie odstresowac w bibliotece i rajd po ciuszkolandach osiedlowych poczynilam bo byly wyprzedaze i chociaz nie mam kasy to tak poszukac czegos wsrod ciuszkow chcialam bo mnie to uspokaja i wynalazlam spodniczke za 4,60 , ladnie lezy , bede miala do pracy ( o ile sie w niej utrzymam a jak sie nie utrzymam to zostanie mi spodniczka ;) ) Kolor jest jednolity tylko jakies przeklamanie na fotce wyszlo .

czuje sie napieta , ale nie mam lękow.Jutro wezme kawalek afka na wszelki wypadek.

 

 

A ja to nie lubie ani duzo mlodszych ani duzo starszych za to lubie wysokich i troche miskowatych :mhm::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ale tu dziś rozmowa o gustach i guścikach... A tam wzrost, długośc włosów, chemia musi byc... ;)

Udało mi się dziś odespac (tylko jedna pobudka na kaszel) i do pracy świeżo pomknęłam. A tam jak mnie w okolicach południa łupnęło, tak trzyma. Dusi mnie i zmula... :hide:

Miałam się dziś widziec z przyjaciółką, myślę jak ja się doczołgam, a ona dzwoni że ją wzięło tak, że ledwo zipie. Tak to jest jak się dwóch nerwicowców umawia... :bezradny: Cholera, coś w powietrzu jest?

U mnie słoneczko, ale bardzo zimno, żałowałam, że nie wzięłam rękawiczek i czapki.

A na obiad już się gotuje gulasz z warzywami i grzybami.

 

platek rozy, Hej Kochana! No i świetnie dzień zaplanowałaś, ładowanie akumulatorków co? :D Spódniczka fajna, do pracy będzie, ale nie ciotkowata!

Afka weź do torebki, w razie co łykniesz. Wiesz, że okrutnie trzymam kciuki! Dasz radę, najwyżej na początku trochę odchorujesz.

 

cyklopka, Zagadanie do kolegi w sprawie książek to tak już od dłuższego czasu masz w planie... ;)

 

mirunia, Hej Słońce! Jak się dziś czujesz, jest troszkę lepiej?

 

Davin, Dobrze że masz jakieś sposoby, co by się ratowac... Jeszcze dwa dni i będziesz w drodze i jakoś to pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Hey Kochana :******** o widzisz taki gulasz bym z checia zjadla :105:

Moze mnie tez to napiecie trzyma z pogody?

To dzis masz wieczorek w domku????

 

Spodniczka fajna , ma kieszonki :105: i z tylu rozpierdaczek zapinany na guzik oraz dwie kieszonki z takimi samymi guziolkami jak przy rozpierdaczku :)

 

Chyba znow musze glowe umyc bo mylam wczoraj ale nawalilam za duzo odzywki i mam wlosy przyklepane do glowy :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Ale tu dziś rozmowa o gustach i guścikach... A tam wzrost, długośc włosów, chemia musi byc... ;)

Bo forum. Gustibus discutandum coś. Np. jak chłopak ma rzadkie włosy, to się musi dużo uśmiechać :P

 

potem machnę kilka przelewów

 

Przelej mi coś kasy. :mrgreen:

Złotóweczkę na bułeczkę od kierowniczki? :mrgreen:

 

platek rozy, ja mam już wczoraj włoski zrobione :105:

 

A strasznie się denerwuję, że zatrudnili babę do dodatkowych prywatnych lekcji w szkole i dalej nikt ze mną o tym oficjalnie nie rozmawia. Ale widziałam, jak jej dzieci chciały wyjść z sali przed końcem :twisted:

W przyszłym roku idę na staż do apteki, bo aktualnie jestem doceniana w pracy w stopniu zerowym, skoro potrzeba kogoś z zewnątrz, żeby robił to samo co ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×