Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątpliwości dotyczące natury kobiet...


Mistrz Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie dostępność seksu przy każdej okazji to bym nie korzystał, więc śmieszy mnie oburzenie panienek,
Gdyby nie dostępność seksu, to laski też by nie korzystały, więc jak przystało na osobę o wybujałym ego, śmieszy mnie Twój skowyt. :lol:

 

Mae nie trolling i nie biorę niczego za pewnik.
To po co jest ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laski udostępniają seks, bo jest antykoncepcja i wychodzi na to, że cnota kobiet była chroniona przez nie jedynie kiedy chroniła ich przed niechcianą ciążą. Biologicznym zadaniem mężczyzny jest zapładnianie jak największej ilości kobiet.

 

Temat jest założony w celu sprawdzenia czy kobiety będą oburzone i wtedy to znaczy, że to co napisałem jest prawdą, czy może poobalają to na luzaku i uspokoją mnie, że zwyczajnie trafiłem na niereprezentatywną część płci pięknej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno są jeszcze na tym świecie normalne panienki, tylko one są bardzo szybko zaklepywane. I kasa jest ważna, bez tego masz awantury, i taka kózka lubi przenieść się na żyźniejsz pastfiska.

 

A co to niby znaczy wg Ciebie normalna kobieta?

To jedno, ale drugie to że założyciel tematu zdecydowanie sam normalny nie jest, to po co mu normalna kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz Gry,

 

Laski udostępniają seks, bo jest antykoncepcja
O to pewnie podobnie jak faceci, no Ty jesteś wyjątkiem któremu antykoncepcja niepotrzebna, więc możesz się udostępniać laskom do woli bez niej.

 

i wychodzi na to, że cnota kobiet była chroniona przez nie jedynie kiedy chroniła ich przed niechcianą ciążą.
:shock: Kiedy to było, że cnota chroniła przed jakąkolwiek ciążą? :mrgreen:

 

Biologicznym zadaniem mężczyzny jest zapładnianie jak największej ilości kobiet.
Na biologi się tego uczyłeś?

 

Temat jest założony w celu sprawdzenia czy kobiety będą oburzone i wtedy to znaczy, że to co napisałem jest prawdą,

hol hola ale Ty przecież nie bierzesz niczego za pewnik. :twisted:

 

Cienki jednak ten troll...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biologicznym zadaniem mężczyzny jest zapładnianie jak największej ilości kobiet.

 

Pierwotnie ludzie uprawiali seks zbiorowy (kobieta podczas stosunku przyjmowała wielu mężczyzn na raz) co wiązało się z pozyskiwaniem najwyższych jakościowo plemników.

Poza tym, im większa różnorodność genowa, tym większe korzyści dla ogółu populacji.

Podobno kształt penisa nie bez powodu jest taki a nie inny, ponieważ miał na celu wygrzebywania spermy swoich konkurentów.

Osadnictwo przyczyniło się do wielu zmian pod tym (i nie tylko) względem.

 

Jak widać, to jednak niektórzy nadal siedzą w jaskiniach i kierują się swoją "biologią" :D

 

Poza tym, to skoro biologia samców jest inna od samic, to czy widział ktoś jakąś małpę (czy jakiekolwiek inne zwierzę) która pilnowałaby swojej cnoty? :D

Ba, niektóre małpy nawet posuwają się do prostytucji :D

 

Temat jest założony w celu sprawdzenia czy kobiety będą oburzone i wtedy to znaczy, że to co napisałem jest prawdą, czy może poobalają to na luzaku i uspokoją mnie, że zwyczajnie trafiłem na niereprezentatywną część płci pięknej :D

 

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanie erystyki w internecie to trolling, a poza tym to zdradza brak klasy.

 

Evia przez większość czasu kobiety musiały wybrać najsilniejszego dostępnego mężczyznę i starały się o zapłodnienie i udostępnienie zasobów. Polecam Davida Bussa i jego badania nad seksualnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanie erystyki w internecie to trolling, a poza tym to zdradza brak klasy.
Pisanie takich głupot jak Ty piszesz, w internecie to trolling, po za tym zdradza problemy, nie tylko z klasą, ale i nie wyklucza tych z intelektem. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

via przez większość czasu kobiety musiały wybrać najsilniejszego dostępnego mężczyznę i starały się o zapłodnienie i udostępnienie zasobów.

 

Dlatego też seks zbiorowy najlepiej to weryfikował

 

Kiepski trolling. Kobiety potrzebowały także zasobów partnera i dlatego to one wybierają odkąd nie jesteśmy małpami. Dlatego cnota kobiet była taka ważna, bo mężczyzna musiał mieć pewność, że dziecko jest jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety potrzebowały także zasobów partnera i dlatego to one wybierają odkąd nie jesteśmy małpami. Dlatego cnota kobiet była taka ważna, bo mężczyzna musiał mieć pewność, że dziecko jest jego.

 

 

Zgłoś post

 

Skoro chcesz się opierać na biologii to powinieneś sie trzymać czasów prehistorycznych, a nie późniejszych czasów uwarunkowanych kulturowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×