Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wkurza mnie to, ze ludzie potrafia godzinami rozmawiac o pierdolach i tylko o tym, o rzeczach, ktore sa tak naprawde nieistotne.

a o rzeczach najwazniejszych nie powie nikt. bezproduktywna mowa-trawa... zmora tych czasow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie podoba się wyzysk typu "piątak za godzinę" (albo i mniej :( ) i to, że społeczeństwo pozwala sobie na takie patologiczne traktowanie. Wysokie koszty życia też mi się nie podobają.
Tez mi się nie podoba i dobrze jak ludzie gdy nie muszą się nie godzą na pracę za takie pieniądze bo to nie tylko jest uwłaczające ale i psuje rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, gdy "nie muszą". Myślicie że oni tak dla przyjemnosci zapierdzielają za te przysłowiowe grosze? Watpie. Raczej z koniecznosci, bo nie ma innego wyboru np. lepszej pracy a czynsz trzeba opłacić...
wiadomo że pracodawcy na tych co muszą najbardziej żerują ale moze to się w końcu skończy społeczeństwo się starzeje, masowo emigruje i już tylu chętnych do pracy nie będzie ale może to złudne nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że pracodawcy na tych co muszą najbardziej żerują ale moze to się w końcu skończy społeczeństwo się starzeje, masowo emigruje i już tylu chętnych do pracy nie będzie ale może to złudne nadzieje.

 

Nie pracodawcy żerują tylko polacy chcą takie stawki. Skoro polak chce być dymany to pracodawca go dyma. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że pracodawcy na tych co muszą najbardziej żerują ale moze to się w końcu skończy społeczeństwo się starzeje, masowo emigruje i już tylu chętnych do pracy nie będzie ale może to złudne nadzieje.

 

Nie pracodawcy żerują tylko polacy chcą takie stawki. Skoro polak chce być dymany to pracodawca go dyma. :mrgreen:

Racja Polacy wolą pracować za 8 zł/h niż 16-ście, nie pisz głupot. W ostateczności zawsze może zatrudnić Ukraińca za 4 zł/ h. Mi ostatnia szefowa powiedział że nie zarabiam na siebie i że w pracy której pracuje po 12 h robię 2 h, a naprawdę często nie mam w niej czasu na nic, tylko w biegu szybko byle zdążyć. Zresztą o innych pracownikach mają jeszcze gorsze zdanie a wszyscy poza kierownikiem i głównym mechanikiem maja poniżej 10 zł/ h nie wiem czego oni oczekują za takie stawki a firma ta dostaje miliony dofinansowania z unii i jest jedną z najnowocześniejszych technologicznie w swojej branży w Europie przecież to jakaś paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi społęczeńśtwo

wiadomo że pracodawcy na tych co muszą najbardziej żerują ale moze to się w końcu skończy społeczeństwo się starzeje, masowo emigruje i już tylu chętnych do pracy nie będzie ale może to złudne nadzieje.

 

Nie pracodawcy żerują tylko polacy chcą takie stawki. Skoro polak chce być dymany to pracodawca go dyma. :mrgreen:

 

Bez wulgaryzmów chciałbym to zdanie, ale i tak zdaje się oddawać istotę problemu. Społeczeństwo powinno nie pozwalać sobie na pomiatanie sobą. Wyzysk zachęca do kombinowania z rentami, zasiłkami itp. Ja nie chcę być popychlem pracodawców, wywołałem swoimi "wygodnickimi" tezami często niezbyt miłe reakcje, ale dobrze, że problem pospolitego w Polsce wyzysku został poruszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie podoba się wyzysk typu "piątak za godzinę" (albo i mniej :( ) i to, że społeczeństwo pozwala sobie na takie patologiczne traktowanie. Wysokie koszty życia też mi się nie podobają.
Tez mi się nie podoba i dobrze jak ludzie gdy nie muszą się nie godzą na pracę za takie pieniądze bo to nie tylko jest uwłaczające ale i psuje rynek.

 

:great: To jest nie fair i może szkodzić na zdrowiu, przynajmniej psychicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, dlaczego się nie postawisz czy też nie szukasz innej pracy?
bo nienawidzę szukać pracy, tą mi załatwiła rodzina i nawet rozmowy ani cv nie miałem do niej. Do prac gdzie byłoby więcej niż jeden kandydat na miejsce nie miałbym szans bo nic nie potrafię i mam słabe doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nienawidzę szukać pracy, tą mi załatwiła rodzina i nawet rozmowy ani cv nie miałem do niej. Do prac gdzie byłoby więcej niż jeden kandydat na miejsce nie miałbym szans bo nic nie potrafię i mam słabe doświadczenie.

 

A w ogóle probowales czy jedynie tylko tak zakładasz z góry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nienawidzę szukać pracy, tą mi załatwiła rodzina i nawet rozmowy ani cv nie miałem do niej. Do prac gdzie byłoby więcej niż jeden kandydat na miejsce nie miałbym szans bo nic nie potrafię i mam słabe doświadczenie.

 

A w ogóle probowales czy jedynie tylko tak zakładasz z góry?

próbowałem ale dawno temu, 99,9% ofert mi nie odpowiada albo ja im nie odpowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem ale dawno temu, 99,9% ofert mi nie odpowiada albo ja im nie odpowiadam.

 

Twoja aktualna praca również Ci nie odpowiada ale jakoś do niej chodzisz. Inna może odpowiadać trochę bardziej, poza tym jesli nie spróbujesz to trudno jest to orzec.

 

Próbowałeś dawno i teraz może być inaczej, co Ci szkodzi spróbować ponownie? I tak pewnie nic na tym nie stracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie wieśniak, który od miesiąca przynajmniej rozlicza się ze mną za zakupiony sprzęt. Poważny pan biznesmen a robi z mordy dupe.

Czy ja na prawdę muszę tłumaczyć komuś, od kogo ta kasa należy mi się jak psu micha, że za moment nie będę miała co jeść i jak dojechać do pracy jeśli nie przeleje mi tych pieniędzy? Od piątku koczuję, sprawdzam konto jak nawiedzona. Jakbym go dorwała to bym zagryzła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×