Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sie do kitu czuje , buja mnie , napiecietakie w gloiwe czuje i chodze jak zombiak :why:

Zalatwilam wsio co mialam zalatwic ale mialam jeszcze zafarbowac wlosy zeby nie isc z odrostami do nowych ludzi to niestety nie moge nigdzie kupic w cenie promocyjnej Prodigy 4.0 i pojde byle jaka. Na cene niepromocyjna mnie ne stac.Zreszta zaczelo mi wszytsko jedno byc , tak sie zle czuje.

 

Aurora88 :******* przemordowalas sie ale kaska wpadla a to wazne :) jeszcze jak jakas niezla to juz w ogle , chociaz wiem ze ceny na nasz spokoj psychiczny nie ma i nie ma co tego na zadne pieniadze przeliczac.

 

Sigrun, Kochana ja sadze ze nie dam rady , czuje sie jak sie czuje ale wiem ze to tez stresy i takie objawy mi daja.

 

Mam zaproszenie na wiecZor do takiej sasiadki z gory ktora wydawala corke za maz --- na ciacho weselne ale nie pojde , nie mam ochoty na towarzystwo a dwa ciacho jem tylko fit ;)

 

Depresja z nerwica to zlooooo!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, na długo? Wyślemy ci paczkę, co lubisz?

 

platek rozy, sądzę, że jak zaczniesz pracę, to wejdziesz w inny rytm i sama siebie nie poznasz :great:

 

Nieboszczyk myśli, że nazwa tematu oznacza, że tu regulamin nie obowiązuje i można śmiecić bez konsekwencji. Tłumaczyłam dwa razy.

 

Łeb mnie boli, a jadę jeszcze do klientki. Jest jakiś nowy serial, ale mi tu koliduje właśnie z wyjazdami do pracy.

 

Wiecie co? Nie lubię gier z limitem czasowym :( Dlatego nie przeszłam jeszcze mojego dodatku to Gwiezdnych Wojen, bo jest jedna solowa misja z bossem na czas, autentycznie się popłakałam, jak musiałam Dead Rising 2 na konsolę w połowie zacząć od nowa. I z kolegą z pracy jest tak samo źle, no bo co zrobisz, skoro on jest tylko do listopada :bezradny: Nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×