Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Platek rozy, mnie praca bardzo pomogła w leczeniu. Niestety taka prawda, że człowiek zwykłych bodźców potrzebuje i wtedy mózg nie ma tyle pola do świrowania Pawiana.

 

Purpurowy, Na "Marsjanina" poszedł, zajawka fajna, ale recenzje różne.

Ja rozrywkowo to czekam na Gwiezdne Wojny i nowego Bonda... ( choc nie lubię Craiga)

Ja na Gwiezdne Wojny czekam nie rozrywkowo tylko z oddaniem, skupieniem i nabożeństwem :mrgreen:

 

Mówisz Matt Damon? :mrgreen: Brałabym.

[videoyoutube=eSfoF6MhgLA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, :******* ja sie boje ze nie dam rady , ze bede miala takie lęki iz z tej pracy nic nie wyjdzie bo fizycznie tego nie ogarne przy takim odmozdzeniu i derealce oraz telepawicy ...

 

 

mirunia :******* wczoraj poczytalam , posmialam sie trcohe na noc ale ranek ciezki . Telapawa i boje sie jechac do tego Mops .

 

Sigrun, :******** no tak bo w sumie juz za tydzien bedziecie w Kraku:)

 

Milego dnia Wszystkim!

 

Najgorzej mnie wkurza jak znajomi sie w kolo pytaja skad ja mam teraz dola i lęki i nie idzie wytlumaczyc ze taka kolej rzeczy jest po stresach bo moje mechanizmy obronne sa ze szkla.

Wkur....w mnie na to lapie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeeść!

 

Wstałam, kawa wypita, śniadanie zjedzone, to chyba się wezmę za papierkową robotę...

Wczoraj w tv lecieli Piraci z Karaibów to obejrzałam, potem 2 część online, dzisiaj chyba zobaczę kolejną :D Fajnie sobie to odświeżyć.

Już mniej więcej ogarniam pracę i dbanie o siebie. W zeszłym tygodniu tak mnie to pracowanie dołowało że przed i po pracy nie byłam w stanie nic.

Teraz jest dobrze i finansowa sytuacja wygląda tak, że mam za co żyć do końca roku ;-)

 

 

platek rozy, oburzyła mnie ta rozmowa z tamtym kolesiem, ale bardzo dobrze mu odpowiedziałaś. Ja bym jeszcze bardziej mu przysoliła, hehe, mam strasznie dużo osiągnięć naukowych więc "ogarnianie się" to wcale nie jest oznaka bycia zdrowym :P Ale akurat wszyscy w moim otoczeniu, którzy wiedzą o mojej lękówce, są świadomi czym to jest. Chyba ich tak przeszkoliłam :D

A ten wywiad to sobie poszukam na stronie DDTVN, chętnie słucham i czytam co w mediach mówią o zaburzeniach psychicznych.

 

acherontia-styx, jedźmy pociągiem do Szczecina razem, ja też chcę na te grzyby do Sigrun i Davina! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, spoko ;) to kiedy jedziemy? ;)

 

Ale mnie wkurwili u mnie w robocie :!::evil:

od początku im mówiłam, że nie będzie mnie tylko tydzień. Dzwonie dzisiaj do szefowej i słyszę 'w tym tygodniu już nie bo nie wiedzieliśmy co z panią i już jest ustawiona B. Proszę zadzwonić na początku przyszłego tygodnia to zobaczymy.'

Oj tak się bawić nie będziemy….Jutro jadę do dwóch szpitali z CV. W jednym na 100% przyjmą mnie z otwartymi ramionami. Się szefowa telefonu ode mnie już nie doczeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurva, muszę iść na tą terapię yebaną, wygląda na to, że nie mam wyjścia. Ile to pracy nad sobą i przypuszczam, że marne efekty ale muszę coś zacząć robić z tym zdrowiem, tylko nie mogę się jakoś przełamać, mam taką niechęć, że masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, może u Ciebie, na kresach, pfff. :D

 

abrakadabra xx, jeśli uda Ci się trafić na kogoś godnego zaufania, to z czasem możesz nawet polubić te spotkania. Tabletki nie załatwią wszystkiego, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, no właśnie, to też mnie zniechęca, trafić na właściwego. Tak czy inaczej, trzeba będzie się zmusić. Biorę xanax 1mg w tygodniu tak wychodzi po 0.25 kilka razy, to taka moja tabletka bezpieczeństwa. Jak się zdecyduję to oczywiście się tu tym pochwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×