Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Good morning Spaaaamowaaa!!!

( a tak mi się skojarzyło w pewnym filmem... ;) )

 

No i pogoda się posuła, w końcu nie mogło byc wiecznie pięknie...

Dostałam @, co wymaga publicznego ogłoszenia, bo nareszcie odstawianie leku przyniosło skutek, prolaktyna spadła, a z nią wielki ciężar z mojego serca. A tak się martwiłam, co brac - lek od lekarza na obniżenie, tabletki hormonalne od ginekologa. Wszystko trucizna. Uff...

Niestety czuję się podle, głowę mi rozsadza, ale dam radę. Ibum łyknięty.

Dziś kolejny etap mikro remontu i raczej atrakcji nie przewiduję.

Jednak Wam życzę mniej pracowitej niedzieli! Jak Wam się zapowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, Heloł Marcinie, jak nastrój dzisiaj?

 

Dementuję newsy o pogodzie. Słoneczko postanowiło jednak mnie rozpieścic i miałam cieplutki fotonowy poranny spacer. Musiłam zdjąc kurtkę... Na moich marcinkach w ogródku buszują pszczoły, więc chyba jeszcze zimnica nie idzie.

Kociki nadal są, chyba kotka stwierdziła że odchowa je w tych krzakach. Zastanawiam się, czy jej tam nie podłożyc jakiegoś jedzenia.

Przyniosłam garśc orzechów włoskich i garśc laskowych ( a mam takie miejsca na dzielni). :yeah: Jak nie grzyby, to chociaż jakieś dary jesieni.

Teraz pyszna kawa i do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dobrze Cię słyszec Kochana*****! Napracowałaś się, to i kręgosłup boli. Co będziesz porabiac, w taką pogodę to pewnie spacerek?

Postaram się spokojnie sobie robic. Malowac i tak nie mogę, bo mi się farba skończyła.

 

filip133, JERZY62, Hej Chłopaki! A jak Wy dzisiaj, wstaliście z dobrym humorkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

Ja czekam aż chłopak przyjdzie z jedzeniem ze sklepu i spędzimy sobie przyjemnie niedzielę na graniu albo oglądaniu filmów ;)

 

filip133, mam nadzieję że Ci się odmieni. Ja się dzisiaj czuję jakaś taka smutna i zrezygnowana. Troszke się boję.

 

kosmostrada, no cieplutko, ja nie mogę uwierzyć że jest październik a pomykam w tej swojej zwiewnej tunice-sukience i leginsach. I mi ciepło!

 

JERZY62, Marcin2013, mirunia, dobry! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Jerzyku, ale chociaż pogoda fajna!

 

Aurora88, Hej! No u mnie dokładnie to samo - wyszłam w tunice do spożywczaka po kocie jedzenie i jest super! Tak jak w życiu z tą pogodą dzisiaj- poranek zapowiadał się słaby, ale zaakceptowałam to, a tu proszę - jaki cudowny dzień się zrobił. ;)

Kochana spokojny i miły dzień Ci się zapowiada, może i nastrój troszkę pójdzie w górę, a na pewno lepiej da się znieśc.

 

Dalsza relacja z "hodowli" kocików. Jak kotka poszła, podłożyłam jej miseczkę kociego jedzenia, przed chwilą patrzę - leży z maluchami, karmi je, jedzenie zjedzone, cała saszetka. :great: Może teraz sobie spokojnie z dzieciakami pobyc, bo głodna nie jest.

Już popołudnie, a ja dopiero jestem na etapie wypucowania kuchni i łazienki (okazało się, że w ferworze remontowym umknęło mi ich zapyzienie). Już jestem zmęczona. I jak tu robic ekstra porządki, nie mówiąc o luźnym weekendzie... Ja kcę miec piniondz na panią do sprzątania... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to, kuźwa, jest? :D Widzę, że macie większą wiedzę grzybową ode mnie, ja zbieram tylko takie pewniaki. :roll: No, ale na naukę nigdy nie jest za późno!

 

kosmostrada, fajne masz włosy, gęste takie. :) Myślałem jednak, że boba można zobaczyć jedynie z przodu. Cholery można dostać z tym ombre i z bobem, niby wiem co to jest, ale i tak się gubię. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:********

Ja w domku juz , wybralam sie z ta koelzanka z ktora wczoraj bylam na imprezie --- do wielkiego magazynu dwupietrowego odziezy uzywanej.

Nestety nic nie wyszperalam chociaz ubrania ladne ale kazda rzecz 24 zl. Kurtke sie oplaca , spodnie czy plaszczyk , buty tez ale byla masa handlar i w sumie to jakos nie za dobrze mi sie tam szperalo bo i ciemnawo bylo i tak jakos nieładnie to wszystko powrzucane do koszy --- wole te moje ciuszkolandy gdzie mam kazda rzecz na wieszaku , w tle leci muzyka i jakos od razu mam inny nastroj ...

 

A tak w ogole mimoz e wczoraj na imprezie fajnie , dzis tez fajnie pogadalysmy to dol mnie meczy i az mam odmozdzenie. Stresy wychodza . Pogoda sliczna ale mnie to nie cieszy. Widze juz jaki dol dostane jak zaczne te warszaty i prace :hide:

 

AAA wczoraj jeszcze uslyszalam od meza mojej kolezanki ktorzy na tych urodzinach byli , ze ja jestem nieudolna bo pracy nie potrafie znalezc niezle platnej i zebym nie zaslaniala se depresja bo tak robia ludzie slabi :roll::roll::roll:

Ale nie pozwolilam po sobie jezdzic i powiedzialam stanowczo ze nie zycze jemu takiej choroby i ze kiedys karta sie moze odrwocic i on tez nie bedzie mial dobrze platnej pracy bo ja dawniej tez mialam i prace i place i zdrowie.

 

 

kosmostrada fryz piekny :******** kolorek tez chyba zmienialas bo masz teraz jasniejszy niz ostatnoio???moje wlosk mi tez lubia sie wywijac i czasem lapie same koncowki prostownica . Wtedy sie ladnie trzymaja ale to jak jest na dworze wilgoc duza bo wtedy na bank mam wlosy powywijane.

 

Davin, uaaaaaa jaki wielkiii :shock::lol:

 

 

mirunia, :******** tulam Cie , moze sie rozchodzisz na spacerku???

 

Sigrun, :******** buziaki , ponoc do czwartku ma byc tak aldnie a pozniej ochlodzenie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×