Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy wazna sprawa!:(


kill_zone

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, no niespójny jestes strasznie - miotasz się, sam sobie zaprzeczasz czasem :) np. w kwestii zazdrości - raz piszesz tak a raz inaczej. Naturalne jest, ze kazdy lubi nowości, czasme bywa tak, ze partner od nas odchodzi - niestety, często jest tak, ze jedna strona nie jest gotowa na związek. Ale, prawda jest taka, że nie mozna nazywać partnera, którego kochaliśmy/ kochamy jakoś mniej czule hihi - takie sytuacje się przytrafiają. A to, że kobieta puszcza faceta z torbami - nie znaczy, ze jest dziwka - miłośc czasem sie wypala, kończy sie fascynacja i po co sie kisić w związku, który nam nie odpowiada, rozstania są bolesne - nie są łatwe, wiadomo. Małżeństwa się nawet czasem rozpadają - i zapewniam Ciebie, że każdy mówi sobie, że już nigdy nie pokocha - to sa przypadki podręcznikowe.

 

[*EDIT*]

 

facet jestes, wiec o kobiete walcz ;) baby lubia adoracje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak zaprzeczam sobie a czemu bo mi sie to wszystko tak wacha a w moich slowach nie wyczowam zazdrosci... Generalnie do przodu no i do przodu... oj zrobie tak ze rozkocham ja w sobie na nowo tak ajkos ekspresyjniej juz sie kiedys udalo...mysle z emnie noe zostawi, ja w to wierze a jezeli jednak cos by nie tak to jej strata. Podejme sie odpowiednich dzialan 8)

a co do tych "kobiet" to mi chodzilo glownie o to ze pusci nas z toreba czyli ze nas bedzie zdradzala i dopiero odejdzie zamiast odrazu pow sluchaj jest tak i tak i tyle. czesc piesni radzieckiej...kurcze czasem niektorzy potrafia dac takiego powera :mrgreen:

 

Wyjde dzisiaj po nia na przystanek, tak sie odstrzele ze mnie nie pozna :D

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×