Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, jutro z rano mam wizytę u lekarza to wracając podjadę do Rossmana i obczaję :twisted:

spodnie też mi się podobają, ale nie kupie bo mam jedne podobne :roll: i muszę kupić jakieś jeansy… nienawidzę kupować spodni :roll:

 

kosmostrada, platek rozy, Sigrun, pani z sekretariatu się dzisiaj już w tej Warszawie chyba ciut zirytowała, bo moja mama do nich dzwoniła i okazało się, że rano pani doktor ode mnie z pracy też do nich dzwoniła :lol: takie zainteresowanie moją hospitalizacją :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Pana Trenera nie było, więc cały dzień w szkole jak głupia w tych getrach i z pomalowanymi rzęsami :105:

 

Jak mnie dyrektor zdenerwował, małpa wąsata, trzy razy dzisiaj.

1. Wykupili dzieciom dodatkowy angielski z konkurencyjnej firmy, nikt ze mną o tym nie rozmawiał

2. Kazał mi wprowadzić "nieistotne poprawki kosmetyczne" w programie stażu typu czcionka do lewej, a nie wyśrodkowana, a ponieważ to pdf to nic nie zrobię, muszę przepisać. Taki cwany, że to przejrzał?

3. Powiedział, że ja się trzymam na uboczu względem koleżanek z pracy itd. i to musi wynikać z mojego usposobienia. Nie, kobra jego zwąchana mać, z tego, że albo jestem z dziećmi i nikt nie ma czasu na pogaduchy, albo mam chwilę wolnego i piję herbatkę sama, bo pozostałe osoby mają lekcje. Wa, terapeuta się znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to może uda Ci się z kimś innym pójść na ten koncert... :) Fajny zespół, nawet nie wiedziałem że będą teraz w Polsce

Jeszcze na supporcie jest GloryHammer, który jest parodią gatunku, więc będzie śmiesznie.

Mogę iść sama, pewnie i tak jakąś znajomą twarz zobaczę, bo świat jest mały, zwłaszcza metalowy światek.

A na pewno nie będę zapraszać Pana Kolegi, Który Nienawidzi Koncertów. On mi o tym powiedział przypadkiem, nie dlatego, że go zapraszałam, bo wcale nie zapraszałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, otoczona jesteś przez bezczelnych typów - czepiający się dyrektor i wuefista, który nie przychodzi, jak masz pomalowane rzęsy... :D

 

Idę się wymoczyc terapeutycznie, bo bardzo słabo się czuję, mam ściśniętą klatkę piersiową, boli mnie brzuch, różne somatyki lękowe, dziwne na wieczór. :bezradny: A nic się przecież nie zdarzyło. Czyżby zmęczenie ze mnie schodziło, osłabiony organizm, za dużo kawy, nie wiem, o co chodzi... Jeszcze sobie relaksację potem zrobię i daj Boże do rana przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×