Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie se tyrac do bolu, ale nie na nic mniej seksownego niz facet z nerwica lub depresja. Wiec od razu sobie odpusccie.

 

:lol:

 

a tak na poważnie, to myślę, że człowiek nie powinien się poddawać, bo działanie mające na celu poprawę własnego wizualnego wizerunku zawsze może wpłynąć na stan psychiczny, czyli mamy 2 pieczenie na jednym ogniu

 

Poza tym to szczerze mówiąc wolałabym faceta z depresją i nerwicą w jednym, niż jakiegoś totalnego oblecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, dalej marudzisz, zamiast wrzucac swoja rzezbe 8) a jetodikiem sie nie zaslaniaj, bo to słaba wymówka :nono:
Eee tam, co tam po rzeźbie jak człowiek ma zjebane życie. :evil: przy okazji to też dobra wymówka, aby nie ćwiczyć... inna dobra jest "po co ćwiczyć jak bicki i tak robaki wpieprzą" :mrgreen:
Rzeżby nie robi się dla innych ludzi czy jakiś tam robaków, tylko dla siebie - w końcu codziennie się oglądamy i oceniamy, czy to się nie liczy ? wiem po sobie, jak widze swój tłusty odwłok to jestem wkurzona, jak wyglądam lepiej - to zadowolona :bezradny:

 

NN4V, nie jesteś nudny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzucić tam granat i cała Afryka by się najadła https://www.youtube.com/watch?v=aGEHYqatvl0

lubicie dziewczyny takich chłopaków? :>

Nie, wyglądają jakby się urwali z komiksu :roll:

 

nie masz przecież tłustego odwłoka
jest mięciutki, czyli tłusty :/ ide na orbitrek :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×