Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;)

Czy orientuję się ktoś w temacie wykładów otwartych nt. psychologi/filozofii które są prowadzone na terenie Poznania?

Google wynalazło tylko http://www.processwork.pl/poznan.html

Pozdrawiam;)

 

---- EDIT ----

 

Dobra, widzę że nikt się nie orientuje:D

A może ktoś wybiera się na te warsztaty jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Czy orientuję się ktoś w temacie wykładów otwartych nt. psychologi/filozofii które są prowadzone na terenie Poznania?

Mogę od jutra zacząć się powoli orientować - niedaleko na takie wydziały mam ;)

 

Jak coś będzie, dam znać.

 

Przy okazji witam i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem z Poznania, mam 27 lat i cierpię na nerwicę lekową. Chodzi mi po głowie pomysł zorganizowania się ludzi z Poznania i okolic i wspólnego spotkania. Ideałem byłoby np. stworzenie grupy samopomocowej – klasycznej grupy wsparcia na wzór na np. AA, gdzie każdy z problemem może przyjść, powiedzieć co go trapi. Taka grupa osób, które razem walczy ze swoim problemem, co o tym sądzicie? Czy jest ktoś chętny żeby się spotkać w realu?

 

Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja też jestem z Poznania,mam 27lat.Fajnie byłoby się spotkać i pogadać-bo tak naprawdę nikt nie zrozumie tej choroby, kto sam jej nie przeszedł.Tak naprawdę to możemy się zrozumieć sami na wzajem.Ja jestem za bardzo chętnie spotkałabym się z wami i pogadała. Rozmowa bardzo dużo daje-i pomaga w jakiś sposób chociażby na chwilę.Moje gg to 4244129.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o wszystkich, którzy mają problemy, czy to nerwica, czy depresja, czy jakieś inne przypadłości, każdy mógłby do nas dołączyć, a wspólnie moglibyśmy się spotykać i pogadać, najpierw na luzie, a później może bardziej sie zorganizować w kierunku klasycznej grupy wsparcia. Podaję swoje gg jakby co: 849 908.

 

W sumie chodzi o te kwestie najważniejsze, po pierwsze w takiej grupie ludzi można spotkać kogoś kto sam ma podobne problemy więc lepiej nas rozumie. Po drugie nawzajem można się wspierać, po trzecie można sie przed kimś otworzyć i wyrzucić z siebie złe emocje i swoje problemy - po prostu wygadać. No i uczyć się od innych sposobów radzenia sobie ze swoją chorobą, i problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą niemałe doświadczenia u psychologów i (jak dotąd jednej) pani psychiatry. Nie mam przyjaciół - bo nie lubię ludzi ^^ Jednak czasem, nawet ja czuję się samotna... może nawet czasem bezpodstawnie stwierdzam, że Was nie lubię. Ciężko mi się z kimś dogadać, bo... tak naprawdę nie umiem rozmawiać o imprezach i nie interesuje mnie kto z kim bla bla bla

 

O mnie? Kobieta - Dziewczyna chodząca krawężnikami, kochająca koty, anime, mangi, jRPG ^^ Jestem studentką, DDA, mam śliczną depresję o ciekawych rysach twarzy, uwielbiam metafory.

 

Tak więc - kobieto, mężczyzno - jeśli masz ochotę pogadać... mój nr gg 12749791

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za spotkankiem na żywo. Czym innym jest obracanie sie w świecie wirtualnych nicków i wyobraźni, a czym innym rozmowa z realnymi ludźmi. W końcu to nadmierna wyobraźnia jest naszym największym wrogiem, a dla fobii itp. nie ma lepszego sojusznika niż strach przed tym co pomyślą sobie inni, brakiem akceptacji, zrozumienia .. ;) W tym przypadku, z wiadomych powodów ten wariant absolutnie odpada. :twisted:

 

[*EDIT*]

 

Mój nr GG w razie, gdyby ktoś chciał pogadać: 486556

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!! mieszkam około 35 km od poznania............mam depresje lekową i męczą mnie duszności............z mila chęcią poznała bym kogoś z kim mogla bym poklikać na gg a może i później się spotkać............(bardzo boje się ludzi,ponieważ nie raz spotkałam się z nietolerancja z ich strony....a powodem jest to iż po psychotropach przytyłam,chodzi mi tu raczej o mężczyzn.....) gdyby ktoś chciał poklikać to moje gg 10069099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja jestem z Poznania.

 

[*EDIT*]

 

Hej wszystkim:)Jestem tu nowa..

Ja jestem z Poznania.

Pozdrawiam was:)

 

[*EDIT*]

 

Chciałabym z kimś pogadać...

Mam nerwice lękową...

Ciężko mi jest z kimś gadać...jestem bardzo zamkniętą osobą...

Przeszłam piekoło ,ale muszę żyć dalej....

Pozdrawiam

 

[*EDIT*]

 

mój numer gg 6734792

 

[*EDIT*]

 

mój numer gg 6734792

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem nowa na tym forum. W Poznaniu mieszkam od zawsze. Chorowałam na depresję, ale to już przeszłość ( mam nadzieję ). Teraz zostały mi już "tylko" zaburzenia osobowości.

 

Ciekawa jestem czy ktoś leczy albo leczył się u dr Mackiewicza z poradni Katharsis. Jeżeli tak to może niech napisze co o nim sądzi.

 

Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×