Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

to nie miało związku z lizaniem odbytów tylko z usiłowaniem skręcenia karku,zaproszeniem do wyra po 2 dniach znajomości i nielogicznym obściskiwaniem

 

Straszne rzeczy. Skręcenie karku najlepsze jest. :great:

skręcenie karku bo puściłem tą co obściskiwała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Serio? Laska Cie obściskuje, a druga po 2 dniach znajomości chce się bzykać i dla Ciebie to przekleństwo? Chyba bez kitu jesteś ciepły :D

gdybym był ciepły to bym nie tylko dalej chodził na starą strzelnice ale bym wypatrywał instruktora który sie do mnie tulił,by mi sie podobało jego zachowanie a tym czasem omijam ten obiekt szerokim łukiem,miałem palpitacje serca z nerwów przez 2 dni i już nie postrzelam z mojego ulubionego mosina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No to długo to gardziołko kurujesz... Odpoczywaj Kochana, w końcu jesteś jeszcze chorutka, no i chyba organizm nam się przestawia na nową porę roku... :bezradny:

Na dzień łyknęłam Ambroksol - wykrztuśny, a na noc wyciągnęłam z apteczki Supremin - przeciwkaszlowy. Wczoraj wypiłam Gripex, ale nie za bardzo na kaszel pomaga... zastanawiam się, czy się nie wybrac po ten polecany przez Ciebie thiocodin.

Najlepiej to by było papieroska odstawic, ale ciężko...

Najchętniej to bym się nażarła czosnku na noc, ale jak z takim chuchem do pracy iśc? :hide:

 

Zosia_89, Jak się czujesz na wieczór?

 

Zupka sobie bulgocze, pachnie czosnkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×