Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj cały dzień depresyjny, a dziś już lepiej, wieć jestem happy.

 

Super że happy :D Też ostatnio za często mam takie stany depresyjne, ale jak mijają to jest o wiele bardziej happy... :) Ja osobiście to mam ostatnio strasznie skrajne nastroje, albo kompletny dół w czasie którego nie umiem przywołać żadnej pozytywnej myśli, albo chce mi się ciągle wygłupiać i śpiewać... ;)

 

Dodatkowo oglądałam wczoraj prawie cały pierwszy sezon Wikingów, ale oni są sexi :lol:

 

Też lubię wikingów, ale nie dlatego że są sexi :lol: ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, chyba tak... do tej pory tylko raz w życiu zdarzyło mi się wsiąść w pociąg i nim jechać. A sny tego rodzaju mam średnio co tydzień.

 

A mi się kiedyś kiedyś przez cały tydzień śniło jak popełniam samobójstwo i dlatego dostałem skierowanie do psychiatryka... (dlatego, że miałem już myśli samobójcze i pół roku wcześniej byłem w psychiatryku - więc żebym sobie nic nie zrobił...). Ah te moje skojarzenia dotyczące mojej przeszłości... Przydałoby się lepiej opanować nie wspominanie takich rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, i u mnie :P Może prześlecie mi słoiczek grzybków, co? <3

 

odwdzięczę się.... nie wiem czym :(

 

filip133, woowoo, tutaj fajny tekst o snach: http://pozaschematy.pl/2015/05/10/dlaczego-ktos-mi-sie-sni-i-co-to-moze-oznaczac/

odkąd jestem na terapii bardziej się interesuję swoimi snami, często mówią mi różne rzeczy, ostatnio opowiadałam o nich terapeutce i potwierdziła moje podejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada bylam w Lidlu , poncza jeszcze byly , kojarzy mi sie to kraciaste z typowo angielskim stylem ;)

Ladne do dzinsow i kaloszkow ewentualnie botkow :)

 

Witam niewitanych :papa::papa::papa: :***********

 

Znow leje a kolejki wszedzie kilometrowe.

W aptece bardzo sie zle czulam gdsy stalam za moim lekiem na blednik ... Esh. Humor mi siadl przez to.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Więc mówisz zostawic to ponczo...Mi też się podoba, ale przez chwilę miałam wątpliwości.

Co wy z tą pogodą macie na południu, jak to możliwe że u nas cieplej i ładniej... :shock:

 

Davin, Sigrun, Kochani robotę z grzybkami macie, ale jaka frajda!

Dzięki Davin, że się zlitowałeś... :lol:

 

Nie powstrzymałam się i pojechałam realizowac mój plan, bo to nie wiadomo co z pogodą będzie jutro. I chyba miałam rację, bo teraz już się nie jest pięknie i ciepło.

Nafaszerowałam się przeciwgrypowym ( co nie było do końca najlepszym pomysłem, bo mnie mdli) i w drogę. O zesz jaki hardcore - pół godziny w autobusie... :hide: Tylko minęliśmy mój fyrtel, to jazdy na maksa. O mało z wrzaskiem nie wyskoczyłam. Ale udało się!

Połaziłam, pooglądałam różne pierdółki, kupiłam "Kuchnię" i "Zwierciadło" na starych gazetach. Poszłam na kawę dyniową. Kupiłam sobie w indyjskim sklepie za 3 zeta piękny kamulec, chyba agat, do ściskania w łapce w autobusie w drodze powrotnej, taki amulecik.

Jestem dumna, zadowolona i zmęczona. Teraz trochę posprzątam, a chorowac będę jutro. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No dobra wskakuję w to ponczo! :D Ale nie dziś, bo już nogi nie wystawiam, poza tym u mnie za ciepło.

Strasznie siurgam i kicham, aż mi głupio było w tym autobusie, że zarazki roznoszę ... Ludzie mi na ulicy "na zdrowie" mówili... :hide:

Pyszności zrobiłaś, a my dziś na kupnych pierogach, ale z dobrego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, zostaw Kochana to ponczo :) wg mnie ladne:)

Super ze sie wybralas na miasto ! :great: widze ze tez masz jazdy w srodkach komunikacji miejskiej , oswoimy i to:)

Ja sie czaje jak bedzie w przyszlym miesiacu ta gazeta Jamiego Olivera :mhm: kosztuje 13 zl w kiosku wiec pod hala bedzie pewnie za 4 i sobie ja tez nabede :)

 

mirunia, nalesniorki ze szpinakiem mniami , bardzo lubie :) I do tego jeszcze sos na bazie jogurtu i roqpola :105::105::105::105: niebo w gebie.

 

a ja zapieklam dorsza z mozarellka i pomidorami

12047137_893194940758008_5905712473664717361_n.jpg?oh=43d62254156cc37d5b303839b865fe4e&oe=5661548D

najadlam sie ze ho ho :)

W Lidlu teraz wszystkie swieze rybki taniej to trzeba korzystac.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mnie się dziś włosy napuszyły! :hide::hide::hide:

 

Samochód umyty, dorsz upieczony, głowa zmęczona. Z kolejną wyprawą na grzyby poczekam kilka dni, bo widzę, że wszystko już wyzbierane. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, :105: Ja bym chciała nazbierac na ususzenie, bo z czego zrobię uszka na święta? :why:

 

platek rozy, cienka czapeczka i będziesz stylish... ;) Choc w tym sezonie to kapelusze modne.

 

bonsai, To zadam podstępne pytanie sprawdzające - jakiego koloru masz włosy, hę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×