Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś wziąłem dużą dawkę klona i wsiadłem do samochodu. Jadąc źle się poczułem i zjechałem na chodnik. Ludzie myśleli że jestem pijany i zabrali mi kluczyki z stacyjki i zadzwonili po policje. Policja wzięła mnie na badania krwi bo alkomat nic nie wykazał. W wynikach krwi wyszło mi że brałem dużą dawke klonów i zabrali mi prawo jazdy. Teraz mam zarzut prowadzenia auta pod wpływem środka odurzającego w postaci klonozepamu. Czekam za rozprawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie koszmary ze po prostu nie moge spac poprostu masakra co zamkne oczy zaczyna sie jazda ;/ nie wiem przez co odstawka clo a lub wenli dlugo tego nie wytrzymam

 

widzę Gościu ,że sobie w końcu metylo załatwiłeś ;) , ale też widzę ,że nie słuchasz tego co się do Ciebie mówi i co dobrze Ci się radzi .

Mówiłem Ci ,że jak będziesz mieszał metylo z Moklobemidem to Ci czapę wypali ,,, a Ty mieszasz i to w takich dawkach ,że konia by przewróciło . Mieszaj dalej i pocieszaj się ,,,że to od clona , wenli i czego tam nie uroisz . Ech szkoda słów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy receptory gaba wracają do równowagi? jak to jest z tym benzo? ile czasu wystarczy nie zażywać żeby wróciło do normy jeśli biore tylko 0.5 mg klona dziennie ostatnie 10 dni, a wczesniej przez dwa miesiace co kilka dni 0.5. Bez clonazepamu psychika jest szybsza, bardziej nerwowo sie czuje, napięcie. Nie są to jakies wielkie objawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 dzięki :) to pocieszające ;d myślałem że kilka miesięcy....A skąd wiesz że akurat tyle? Też długo brałeś benzo? I rzeczywiście tak jest że jak sie długo nie bierze to wszystko powraca do normy? Zawsze starałem sie jak w najmniejszych dawkach brać benzo. Bromazepam odkąd pamiętam około 2 razy na tydzien bralem, a czasami tydzien, dwa wogole żeby sprawdzic czy jestem uzalezniony i wtedy nie było objawów odstawiennych. Ale od kiedy spróbowałem klonazepamu to nie miałem długich przerw, średnio co kilka dni, a ostatnio jakos tak z 10 dni z rzędu po 0.5 mg średnio co 30 godzin. W ostatnim miesiącu wciągnął mnie ten lek i już kilka takich tygodni było że codziennie bralem bo tak dobrze działa. Można sie super wyspać. Uspokojenie jest bardzo fajne. Rzeczywistość wydaje sie bardziej ciekawsza. Pojawia sie motywacja, pewność siebie. I ogólnie jakoś tak psychika staje sie mocniejsza i spokojna. Ogólny relaks. Ciekawy jestem jakbym tak brał codziennie, czy tolerancja może wynosić 0, czy może jednak minimalnie podwyższony poziom uspokojenia by sie utrzymywal. Tak realnie myśląc jeśli mam niedobór GABA, to biorąc clonazepam może by sie to wyrównało i zostało na normalnym poziomie? A np. leki stabilizujace nastrój. Jeśli by tak brać zamiast tego leku. Działają te leki jakoś zamulająco albo uspokajająco? Spowalniają troche psychike?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem pierwszy błąd. Po 3latach wy piłem w koncu dwa drinki w dniu wczorajszym.

 

W trakcie po cia mialem mega uderzenia gorąca. Dziś za to jestem strasznie drazliwy, jak trwająca bomba wszystko mnie wkurza i denerwuje... płytki oddech... czy to mogą być efekty po polaczeni alkoholu.

 

Dodam że akurat w czy oraj o 12 wzięłam kl ona A o 21 wy pilem drinka... dziś mega suchoty w gardle....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralem klona przez ponad miesiac 2x0,5mg. Dzisiaj jestem 3 dzien bez klona. Pomagal mi. Moglem normalnie rozmawiac z ludzmi. Mam depresje, fobie spoleczna, problemy ze snem..... Ogolnie nie do wytrzymania. Przez ponad miesiac bylem normalny. Biore takze wenle 225mg i kwetiapine 50mg na noc ktore jeszcze sie nie rozkrecily. Klona dostalem aby ulzyc cierpieniu dopoki wenla i kweta nie zaskocza. Po kilku stronach forum nerwica na temat klona postanowilem to odstawic. Doktor takze sie zdziwil bo mowil ze przewaznie ludzie prosza o wiecej. Czuje sie tak zle ze nawet nie wiem jak to okreslic. Do tego bol glowy.... Czy to sa skutki odstawienne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki zima. Kolejny koszmarny dzien za mną. Myslalem ze mozna sie uzaleznic od benzo.Moj sen sie takze pogarsza. Tak jak by ta kwetiapina nie dzialala juz tak usypiająco. Widze teraz ze cala robote robil klon a nie wenla i kweta. Mam takie mysli zeby sobie ulzyc i siegnac po jedna tabletke 0,5mg klona, ale musze wytrzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładne dziwactwa tu się pojawiły....

 

oczywiście że od Benzo można się uzależnić, jest to tylko kwestia indywidualna każdego jak szybko do tego dojdzie....

Trittico do dawki 75mg działą usypiająco powyżej coraz słabiej....

Trazodon działa na nastrój i leki również.... ale do Clona mu bardzo daleko..... aktywizuje on działanie Serotoniny i zwiększa jej ilość w głowie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, że klonazepam w ogóle na mnie nie działa? Stosowałem "po bożemu", jak w ulotce: zwiększając dawkę o 1 mg co 3 dni. Reakcja jednak zawsze ta sama: trudności w poruszaniu się, zwłaszcza rano, natomiast żadnego efektu terapeutycznego (póki co doszedłem do 10 mg). Łykać to dalej i czekać na efekt, czy raczej mam pecha i lepiej definitywnie odstawić? (z innych benzo regularnie biorę tylko bromazepam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje podpowiedzi bo czuje sie uzależniony od tego leku, byłbym bardzo szczęśliwy gdybym wiedział że wszystko wróci do normy, czy jest ktos kto miesiącami brał tego typu leki i czy rzeczywiście wróciło do normy po odstawieniu? ile czasu trzeba czekać by mózg zaczął na nowo produkować to co daje clonazepam? Czy to jest odwracalne? Brałem kilka miesiecy klonazepam 0.5 mg na dobe, z róznymi przerwami, lecz ostatnio 20 dni codziennie. Jest 4 dzien po odstawieniu i po prostu poziom lęku i napięcia jest zdecydowanie duży. Rzeczywistość wydaje sie straszna, depresyjnosc, nerwica natręctw nasilone. Dodatkowo drżenie rąk zdecydowanie ponad norme. Potrzebuje jakiejs nadziei że to minie. Każde info będzie jak na wage złota ważne dla mnie. Najważniejsze jest to czy to mija po jakims czasie? I jaki to czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzależniłeś się. 0,5 klona to jest równoważnik 0,5 alprazolamu. Lepiej jest schodzić stopniowo - co szkodzi łamać tabletke? Mozna pokroic, poodgryzac. Im wolniej, tym lepiej, a nie tak gwałtownie... No chyba, ze Ci się skończyły. Mozesz tez pojsc do lekarza i powiedziec, ze masz objawy odstawienne, jest ci ciezko. Moze ci zapisac klorazepat (Tranxene), tak bys powoli zszedl z benzo.

 

Nie ma żadnych trwałych uszkodzen od brania benzo przez kilka miesiecy.

 

Nie wiem, jak długo moga trwać objawy odstawienne, pewnie max tydzien. Najgorsze jest to, ze nie wiadomo, co jest objawem odstawiennym, a co objawem chorobowym. Jesli masz zaburzenia lekowe to odstawienie benzo jest bardzo trudne. Powinny byc wlaczone inne leki.

 

-- 18 paź 2015, 10:58 --

 

Czy to możliwe, że klonazepam w ogóle na mnie nie działa?

 

NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×