Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj ^^

 

Zazdroszczę Wam tej kawy, ale dla mnie już za późno. Zasnęłam nad książką więc i tak mnie czeka bezsenny kawałek nocy ;) Nie bede pogarszać sytuacji kawą.

 

platek rozy, Ty masz już po prostu zdolności w buszowaniu. Czytałam rózne porady dotyczące łżenia po lumpach w internecie, jedna dziewczyna radzi aby nie nastawiać się nigdy na nic, bo nic z tego nie wyjdzie. Ktoś inny pisze, żeby zawsze mieć konkretny cel, bo tylko wtedy można coś znaleźć. Ha. A Ty jak szukasz? Ty chyba zawsze chodzisz po coś konkretnego, nie? I chodzisz jak jest tanio, czy jak jest nowa dostawa? Czy po prostu regularnie wpadasz coś wyhaczyć?

 

Zosia_89, prowadzę terapię niedyrektywną (zabawę) z dziećmi z autyzmem :)

 

kosmostrada, uszy do góry, bywają smutne dni ale przechodzą :)

 

mirunia, Ty też z kawą? Co Wy tak wszyscy na wieczór, nie boicie się nocy bezsennej?

 

acherontia-styx, cyklopka, Davin, Sigrun, DarkMaster, czeeeeść :D dużo nas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, Wiesz ja regularnie chodze na wyprzedaze jak jest minus 50 -70 % i zazwyczaj patrze po rzeczach ktore mnie interesuja czyli np patrze zawsze na spodnie, sweterki , spodniczki no i na kurtki w okresach jesiennym i zimowym :) Bluzeczki letnie przegladam rzadziej , bo mam ch dosc sporo . W kazdym razie nie nastawiam sie ze znajde akurat konkretna rzecz bo tak jest rzadko i trzeba robic kilka podejsc. Jak juz ide to rezerwuje sobie troche czasu , nie wychodze po 15 minutach .

 

mirunia:******** ano staram sie na ile moge i zawzielam sie bo musze przeciez do pracy dojezdzac a samochodem zbankrutuje z moimi dochodami , wiec wyjscia nie ma i trzeba sie nauczyc od nowa jezdzic komunikacja miejska. Chociaz mnie ona przeraza :zonk:

Ciesze sie ze butki kupione :great: jak chwile pochodzsz to daj znaka czy wygodne bo ja tez chce je nabyc tylko jeszcze nie wiem kiedy bede mala pieniazki...

 

kosmostrada, a to dla mnie taka kania za piatala bylaby w sam raz! :D:D DarkMaster, Davin, nieboszczyk, :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, ostatnio wcześnie wstaję, to i szybko zasypiam, nawet mi kawusia nie zaszkodzi.

 

Cześć, chłopaki! :papa:

 

Chyba najcięższym elementem pracy jest to, że codziennie trzeba być choć minimalnie przygotowanym do zajęć i myć gufke regularnie co drugi dzień.

Nie da się wieczorem zalec z piwem na grze i mieć wszystkiego w kobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, po południu zwykle zjem, coś obejrzę albo poczytam, a potem niestety myślę już, żeby o niczym nie zapomnieć na następny dzień i to mnie lekko spina.

 

DarkMaster, tam od razu nałóg, sprawdzony lek doraźnie na jelito drażliwe i inne napięcia mięśniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, jak mniej pracowałam, rzadziej wychodziłam, to raz na 3 dni. Koleżanki, które myją codziennie mówiły mi, że mnie wolno :P W wakacje co 4 dni... A teraz niestety co 2, bo codziennie spotykam b. dużo ludzi, małych i dużych.

 

Chyba odpalę sobie film. Ulubiony film kolegi :oops: Tylko po to, żeby się identyfikować z postaciami.

 

Zgodzicie się ze mną, że oglądanie filmów, które się zna, to zupełnie inna forma rozrywki/relaksu niż nowych...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×