Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, :********* Kochana witaj , zaczekaj na mnie z ta kawka :mrgreen:

Tez bede robila wlasnie.

Najwazniejsze ze blad wychwycilas chociaz wiem jak to potrafi popsuc humor , i czlowiek zaraz sie martwi.

W ostatnich dniach pracy jak juz tak ogromnie zle sie czulam tez mi sie bledy zdarzaly ... :bezradny::bezradny:

Na ile kanie sa????

 

 

Jutro ide do ogolnej gardlo pokazac bo mi sie to nie podoba , i nie moge sie wyspac.

 

Nafutrowalam sie pstragiem i warzywkami i aaaaa jak mi dobrze na brzusiu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowo ;)

 

Sigrun, myślę, że jej się spodoba :smile: a jak nie to zawsze możesz dać mi, będę miała do kompletu z naszyjnikiem ze znakiem nieskończoności :P;)

 

A mnie w poniedziałek w przyszłym tygodniu czeka znowu podróż do Warszawy :? tym razem już do szpitala na 4-5 dni. O ile nic nie ulegnie zmianie, bo na razie mają przepełnienie na oddziale i jak nie zdążą ludzi powypuszczać to mnie przesuną :P

 

W pracy przez miesiąc miałam kobietę na szkoleniu i jak od tego tygodnia jestem już sama tak wczoraj nie ogarniałam tej kuwety :shock: tak się przyzwyczaiłam, że mam kogoś do pomocy :lol: dobrze że jutro wolne :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kupiłam wielką kanię za 5 zeta. Nie żebyśmy się zaraz najedli, ale na smaka będzie!

 

Sigrun, Oj Kochana, tak czasami ten smutek znikąd zagości... Trzymaj się, wszak Twój wyjazd już bliziutko! Co to za plaga z tym gardłem? :shock: Kuruj się, paskudztwo tęp domowymi sposobami!

Ja z bransolki bardzo bym się ucieszyła... :105:

 

Zosia_89, Kotlet z kani w sezonie musi byc! :D W ubiegłym roku udało mi się z własnoręcznie zebranej, a w tym roku nie wiem, jak będzie z grzybobraniem, to nie ryzykuję... ;)

 

acherontia-styx, Po tym pobycie to już będziesz wreszcie wiedziała, co Ci jest? Czy będą coś Ci robic, oprócz badań? :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z biura, źle skserowałam materiały, bo czarny wąż przede mną zmienił orientację papieru :hide:

Na pociechę byłam w pasmanterii, szklane korale w kolorze Coca-Coli na bransoletkę i kolczyki, oraz czerwone i czarne, zobaczymy, co ulepię.

A teraz używki! Papierosik, kawa rozpuszczalna i gorzka czekolada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Najbliższy możliwy termin to weekend, a to też nie wiem, czy mensza do szafy nie przyśsie... ;)

 

mirunia, Cieszę się, że miałaś taki energetyczny dzień! No i bucik zakupiony!!! :yeah:

A nie wiem, tak się od niedzieli smutam.

Tak masz rację, ale robię takie głupie błędy z tego mojego zakręcenia, ło matko, aż mi wstyd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×