Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy pesymistka może znaleźć kochającego ją faceta?


Rekomendowane odpowiedzi

Wyrafinowany komentarz.......? Myślałam, że masz niską ocenę, a tu tylko czekasz na komplementy........ No, no promujemy się... ;) osobiście przestrzegam Cię przed szukaniem faceta na tym forum :mrgreen:

 

Ja Ci dam wyrafinowany komentarz - dziewczyno Ty chyba w życiu brzydkiej laski nie widziałaś, skoro masz o sobie tak złe zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia średnie technicznie, ale myślę, że jeżeli jak mówisz, robił je były facet, to się nie obrazisz ;) ale dziewczę na nich b. ładne - Twój atut to oczy, wielkie ciemne oczyska to coś, co lubią faceci :) chociaż i tak trochę mi to wszystko pachnie szukaniem komplementów ;) ale uwierz, nie masz sobie nic do zarzucenia, zresztą, od kiedy wygląd jest najważniejszy? musimy tu wszyscy razem nad swoim wnętrzem pracować, a nie przejmować się pryszczem na nosie albo innymi bzdurami ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i szukam komplementów, mam niską samoocenę, gdayby ktoś zapomniał o tym ^^

 

czemuz od razu dysfunkcje, dobrze zeby dziewczyna nie myslala ze jest najpiekniejsza

 

to samo o tobie, laluniu .

 

[*EDIT*]

 

popieram chloe - sliczne oczy, ja tam zawsze lecialem na oczy :)

moze to zabrzmi absurdalnie do Twojej sytuacji ale moglas dac jakas fote z usmiechem na twarzy. ale ogolna ocena jak najbardziej pozytywna. lec na miasto i poszukaj sobie kogos, juz!

 

ale na moje oczy da się polecieć? wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru szukać faceta na tym forum, nie chcę robić nikomu konkurencji ;P

 

chciałam tylko dowiedzieć się, czy mogę się podobać ^^

 

 

Nie spodziewałam sie jednak niektórych aż tak przykrych wypowiedzi - gdy ja szufladkuję, to źle, ale gdy ktoś inny to już dobrze?

A poza tym myślałam, że więcej osób oceni moje zdjęcie. ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba no chyba napisałem wyraźnie, dlaczego ma nie szukać facetów na tym forum?

Której części pytania "why?" nie rozumiesz???

 

Zluzuj dobrze....? Napisałam drobnym drukiem. Więc wyłącz tego agresorka, dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że jestem nie poczytalna.........? :mrgreen:
Nie, co najwyżej, że Waćpanna popełniłaś w niniejszej wypowiedzi ortografa :mrgreen:

 

Napisałem "większość".

 

[*EDIT*]

 

chciałam tylko dowiedzieć się, czy mogę się podobać ^^
Tak, możesz :smile: Dlaczego, napiszę innym razem, bo dziś jestem już nieco nie w formie intelektualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość -skoro moja przeglądarka nie informuje mnie ,że nie popełniłem błędu więc dla mnie maestro dysleksji wydaje się to słowo całkiem w porządku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu,odpowiedż brzmi TAK:)On optymista,ja przesiąknięta negatywnymi uczuciami.On zdobywający świat,ja zamknięta w czterech ścianach i w sobie zakopana...Na siłe pokazywał mi jasne strony świata i mojej osoby.Udało się. Jesteśmy ze sobą 4 lata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po cichutku napomkne ze jak ktos ma za bardzo w glowce nasrane to lepiej zeby nie meczyl nikogo swoja pesymistyczna przesiaknieta zlem osoba.

 

 

skoro jesteś taka mądra, to mogłaś w ogóle nie podejmować tematu.

 

[*EDIT*]

 

chciałam tylko dowiedzieć się, czy mogę się podobać ^^
Tak, możesz :smile: Dlaczego, napiszę innym razem, bo dziś jestem już nieco nie w formie intelektualnej.

 

 

Trzymam Cię za słowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze pesymistka moze znalezc faceta tak jak napisala aleksana, ale rzeczywiscie powiniem to byc jakis nieneurotyczny optymista, ktory pokaze jej jasna strone swiata, wiec moim zdaniem nikt z forum

 

heloł, powtórzę ostatni raz: ja nie szukam tu faceta, tylko potwierdzenia że mogę się podobać :mrgreen:

 

Dziękuję za dobre słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×