Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, badanie dobrze zrobic właśnie po to, żeby sobie tym główki nie zawracac.

 

Ja myślę nad tym garnkiem, brałam go do ręki to taki w miarę porządny się wydawał, oczywiście tak jak pisałam tylko na "wodniste" rzeczy, typu makaron czy zupa. Jeszcze się może do auchan przejadę i do sklepu z rzeczami do kuchni. A tak to nie wiem gdzie szukac za rozsądną kasę, bo przez neta nie kupię, bo muszę obejrzec i zważyc w dłoni.

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80232954/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lusesita Dolores, obydwie z mama macie syndrom ofiar i tak sie dzieje , ja bym dawno juz na policje zadzwonila i wniosla sprawe . Nie rozumiem jak mozna dac soba tak pomiatac. A moj ojciec tez pil i po prostu sie od niego uwolnilam i sama dalam sobe rade lepiej, nie umarlam a z nim ma kontakt znikomy czego wcale nie zaluje.

 

AMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć misie :)

 

Ale miałam wczoraj przyjemny wieczór, graliśmy sobie z przyjaciółmi w gry (planszowe i karcianki), przyjaciółka zrobiła ciasta dwa, jedno specjalnie dla mnie, bez laktozy. Ociekające czekoladą - więc na razie brownie z batatów poczeka, bo muszę to zjeść ^^ Rewelka :D

 

mirunia, też będę szukać butów i pewnie w CCC albo w Deichmannie. Ciekawe czy nie skończymy z takimi samymi ;)

 

platek rozy, widzę że chyba humor masz lepszy :) cieszy mnie Twój udany weekend.

 

platek rozy, kosmostrada, ja z Ikei mam ten zestaw: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30101168/ używam już kilka lat, na różnych kuchenkach, bo to zestaw z czasów studenckich jeszcze (często się przeprowadzałam). Najmniejszy garnek już ma trochę zjechany dół i raczej nie używam, bo często przypala niektóre rzeczy, ale ogólnie są dużo lepsze niż kupowane wcześniej zestawy Tefala...

Poza tym mam jakiś kosmiczny zestaw garnków, który dostałam w prezencie od bogatej rodziny. Zacznę używać, jak te z Ikei się rozwalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, To mozesz podejsc na zwykle ekg chociaz , to powinni zrobic na miejscu od reki :**********

OK, spytam się taty, bo on ostatnio masę badań robił.

 

W ogóle od kiedy mamy ciśnieniomierz w domu, to rodzice wysłali już kilkoro znajomych prosto do lekarza z tabletką pod język :mrgreen:

 

Dzisiaj śpiewam:

[videoyoutube=aacJJeULLTA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, uwielbiam gry planszowe :105:

Humor tak lepszy ale nie wiem na jak dlugo , pewnie teraz mnie kolejne stresy zjedza na warsztatach a pozniej w pracy... no ale nie zrezygnuje bo chce i musze wrocic na lono spolecxzenstwa :)

 

Mowisz ze Ikei garnki dobre? A pojedyncze tez mozna kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie wiem czy można kupowac pojedynczo... w każdym razie Ikea daje radę, też jestem w szoku że tyle czasu mam te garnki a dużo gotuję. I oczywiście dbam o nie, przestrzegam wszystkich zasad w stylu - nie przechowywać w nich jedzenia, nie wsypywać od razu soli, używam drewnianych łyżek do mieszania itp.

 

cyklopka, mam jeszcze kupioną w Berlinie ryżową białą czekoladę :3 Ale podpowiedź dobra, znalazłam na razie taki przepis: http://readeat.pl/domowa-biala-czekolada/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, no to ja też zobaczę czy są z tej serii pojedyncze, bo mi się tylko jeden złachał, ten najbardziej używany.

 

platek rozy, tak, wok z ikei do doopy, też mi się szybko zniszczył.

 

Davin, No wiem, że z marketów są do niczego, ale może mają na składzie emaliowane z olkusza... Zobaczę po ile te twoje chodzą, ale obawiam się, że mnie nie stac teraz, cholerne wydatki z tą garderobą mimo darowanej w większości szafy. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Najszybciej to chyba tak jak ja - dostałam od rodzinnego skierowanie na oddział kardiologiczny do szpitala, na izbie przyjęc ekg plus wszystkie sercowe badania krwi na na miejscu i od razu interpretacja wyników przez kardiologa ( potem dopiero sobie decydują czy wio do domu, czy zapraszają do siebie ). Najlepiej rodzinnego podpytac jak to załatwic - powiedziec, co tam stwierdziła pani od pierwszej pomocy i że masz herzklekot, męczliwośc, osłabienia i bóle głowy. Nie może Cię z kwitkiem odesłac.

Przydałaby się acherontia, ona jest biegła w procedurach.

 

Jestem :mrgreen:

cyklopka, ze szpitalem aż tak bym się nie rozpędzała jeśli masz 'tylko' tachykardię, a poza nią żadnych objawów w stylu kłucia w klatce piersiowej, uczucia kołatania serca itp. atrakcji. ;)

możesz podejść do rodzinnego na zwykłe EKG, lub iść do kardiologa, żeby Ci zrobili holtera EKG dodatkowo i może ECHO serca ;) no i machnęłabym badania krwi w stylu morfologia, elektrolity, magnez itp.

Niektórzy mają po prostu taką urodę, u niektórych tachykardia ma podłoże emocjonalne, niektórzy zaburzenia wodno-elektrolitowe, a niektórzy rzeczywiście mogą mieć zab. rytmu :bezradny:

na oko tego nikt nie stwierdzi.

Nie wiem czy pójdziesz do lekarza, jeśli tak to na NFZ (dłuuuugie terminy przynajmniej u mnie w rejonie do kardiologa - ok roku czekania) czy prywatnie, ale sprawdzić zawsze lepiej.

 

Ja leżąc na kardiologii miałam tętno 150 :lol: i w ogóle tego nie odczuwałam i gdyby nie to, że byłam na telemetrii to w ogóle nikt by o tym nie wiedział. Poza jednorazowym podaniem Betalocu dożylnie nic z tym nie zrobiono ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ano bry :mrgreen:

 

praca magisterska mnie pochłonęła dzisiaj :pirate: ale koniec tego (nie)dobrego, trza się trochę poobijać przed tygodniem pracy :mrgreen:

tym bardziej, że szykuje się mała avanti w pracy :hide: niby bez mojego udziału, bo ja całej obecnej sytuacji najmniej winna, ale znając życie i tak wyjdę na najgorszą, bo jeśli lekarka zrobi to co powiedziała ja na tym zyskam czyimś kosztem :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×