Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prozę o pomoc


zdruzgotana

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na forum nowa .Mam 43 lata .Od dłuższego czasu zagladam na forum i czytam watki o nerwicy lekowej i depresji .Moj koszmar zaczal się pod koniec czerwca tego roku . Przez 4 noce poda rząd wybudzalo mnie kołatanie seca .Wczesniej tez mi się to zdarzało , ale radziłam sobie z moim validolem .Od tego momentu tak się nakręciłam i tak cały czas myśle o tym ze postanowiłam iść do psychiatry pierwszy raz w życiu . Myślałam ze jak szystko powiem to będzie lepiej.Lekarz stwierdził zaburzenia lekowe i oczywiście przepisał leki antydepresyjne i uspakajające .Oczywiscie nie wykupiłam tych lekarstw. To jest mój największy problem lek i strach przed skutkami ubocznymi tych lekarstw .Najgorsze jest to ze teraz już myśle ze może mam depresje . Pojawiły się nowe objawy złe śpię bardzo przekonałam się tylko do hydro zeby spać ,ale i tak wydaje mi się ze nie śpię dobrze . Jem z rozsądku nie mam uczucia głodu .Jestem na zwolnieniu bo w pracy zero koncentracji . Mam kochająca rodzine , która prosi żebym brała leki a ja tak się ich boje .Jestem załamana ze tak w krótkim czasie doprowadziłam się do takiego stanu .Stalam się wyciszona ,wycofana .Czy wyjdę z tego stanu bez leków . Dodam jeszcze ze robiłam rożne badania krew,mocz,ekg,echo serca i tarczyca wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj z poradniach Zdrowia psychicznego o psychologa klinicznego - koniecznie klinicznego bo ten ma wiedze z zakresu medycyny. A najlepiej psycholog kliniczny - psychoterapeuta z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

http://kolejki.nfz.gov.pl/ - Strona kolejkowa NFZ - poszukaj Poradnia Zdrowia Psychicznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie biorę przypisanych leków, wydaję mi się ,że to "sztuczna radość" , wsparcie rodziny dużo daje.

Myślisz o tym co Cie spotkało? Może Ty tego potrzebujesz? Może chcesz zwrócic na siebie uwagę rodziny bardziej niż zwykle, w jakiś sposób tam podświadomie cieszy Cię ,że tak Ci każą się leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie tydzień temu opisałam mój problem zdrowotny i problem z braniem leków .Na wizycie lekarskiej we wtorek Pani doktor mocnymi słowami powiedziała ze muszę się zdecydować leki czy terapia .Wybralam leki,widząc mój strach przepisała mi coaxil 2x1 . Powiedziała ze to bardzo delikatny lek .Biore od wtorku .Moze ktoś brał i powie czy pomoże . Powiedziała ze zlikwiduje objawy somatyczne .Tak bardzo bym chciała poczuć uczucie głodu a nie jeść bo muszę ,spać normalnie i funkcjonować . Wiem ze te leki zaczynaja działać po 2,3 tygodniach .Musze czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×