Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, a czytales kiedys o wilkach? O ich charakterze, zachowaniach...? Jesli nie to piczytaj i wtedy moze odpowiesz sobie na to pytanie. Czasami zaglebienie sie w psychike danego gatunku mowi bardzo wiele o osobie ktora w jakus tam sposob sie z tym gatunkiem utozsamia. No chyba ze np av jest z dupy wziety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, a czytales kiedys o wilkach? O ich charakterze, zachowaniach...? Jesli nie to piczytaj i wtedy moze odpowiesz sobie na to pytanie. Czasami zaglebienie sie w psychike danego gatunku mowi bardzo wiele o osobie ktora w jakus tam sposob sie z tym gatunkiem utozsamia. No chyba ze np av jest z dupy wziety

Mam dziwne wrażenie że nie do końca odebrałaś moje pytanie tak jak zakładałem. Nie mam nic przeciwko wilkom w avatarach czy też sztuce, po prostu ciekawi mnie powód ich popularności, bo spotykam się z nimi dość często chociażby w muzyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Jakieś tam posiadam :) A to coś złego ?:D

 

Purpurowy, Myślę że Sigrun nie miała nic złego na myśli, chciała Cie zaciekawić :) Poczytaj troszkę o wilkach, lub obejrzyj jakiś program na ich temat, nie ma tak łatwo !:) Zrozumiesz "Nasze" zwierzątka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Purpurowy, Myślę że Sigrun nie miała nic złego na myśli, chciała Cie zaciekawić :) Poczytaj troszkę o wilkach, lub obejrzyj jakiś program na ich temat, nie ma tak łatwo !:) Zrozumiesz "Nasze" zwierzątka ;)

No ja wiem, tylko miałem takie wrażenie że ona poczuła się zaatakowana moim pytaniem i poczuła że neguję wartość wilków, czego broń boże nie miałem na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Purpurowy, Myślę że Sigrun nie miała nic złego na myśli, chciała Cie zaciekawić :) Poczytaj troszkę o wilkach, lub obejrzyj jakiś program na ich temat, nie ma tak łatwo !:) Zrozumiesz "Nasze" zwierzątka ;)

No ja wiem, tylko miałem takie wrażenie że ona poczuła się zaatakowana moim pytaniem i poczuła że neguję wartość wilków, czego broń boże nie miałem na myśli.

 

Jskbym piczyla sie zaatakowana to uwierz mi ze Ty na pewno bys to odczul ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×