Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy pesymistka może znaleźć kochającego ją faceta?


Rekomendowane odpowiedzi

Na randki się z kimś chodzi? :lol::lol: Potrzebujesz przyzwoitki? Co to za podejście...

 

nie o to mi chodzilo!

 

randka juz sama w sobie jest z facetem, tak? a co to za randka jak faceta nie ma?

 

Poza tym: myslalam ze ludzie tutaj beda mniej sobie ze mnie żartować :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, ale gdzieś musisz go poznać..... A żeby kogoś poznać, trzeba się otworzyć na ludzi.... To nie jest bajka, panowie nie przyjeżdżają jak rycerze na białych rumakach, ani nie wspinają się po balkonie jak Romeo do Julii...........

 

[*EDIT*]

 

Tak nawiasem mówiąc, czasem dochodzę to wniosku, że rozmowy na tym forum to najlepsza terapia grupowa pod słońcem...... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, ale gdzieś musisz go poznać..... A żeby kogoś poznać, trzeba się otworzyć na ludzi.... To nie jest bajka, panowie nie przyjeżdżają jak rycerze na białych rumakach, ani nie wspinają się po balkonie jak Romeo do Julii...........

 

 

jak bedzie pogoda, bede wedrowac po miescie, bo az mnie korci zeby sie samej przekonac. :)

 

alemysle ze sie rozczaruje i nikt nie zwroci na mnie uwagi i tak. zawsze tak było!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyko żeby Ci nie policzył za naprawę piątaka ;)

 

a poważnie zmień nastawienie wobec siebie to będzie ta większa część sukcesu bo zakładasz od razu ,że nic Cie nie spotka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno, a co Ty lubisz? Czy jest jakaś rzecz, na temat której możesz się wypowiedzieć pozytywnie? Czy masz choć odrobinę poczucia humoru?

 

lubie Depeche Mode, dobre książki, Monty Pythona, filmy animowane... i lubię zwierzęta :)

 

[*EDIT*]

 

Dziewczyno to czego od nas oczekujesz?

 

Na randki nie chodzisz, przez serwisy randkowe się nie umawiasz, sportu nie lubisz.... :?

 

Może lubisz się tylko użalać na sobą?

 

 

a muszę lubić sport i bić pokłony przed serwisami randkowymi kropka pl? ;)

 

[*EDIT*]

 

tyko żeby Ci nie policzył za naprawę piątaka ;)

 

a poważnie zmień nastawienie wobec siebie to będzie ta większa część sukcesu bo zakładasz od razu ,że nic Cie nie spotka :roll:

 

 

no ale nie wiem, kto z facetów obejrzy sie za smutna dziewczyna w czerni? (koloru nie zmienię, za bardzo go lubię!) niby miasto pelne ludzi, ale jak wychodze, to czuje sie jakbym byla na pustyni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, sama się izolujesz od facetów :)

 

jasne, pojde na inzynierie albo metalurgie^^ jestem HUMANISTKĄ ;)

 

[*EDIT*]

 

Salix, facet z dziwną fryzurą w skórze jak z teledysku "Strangelove" ;)

 

a nie pogniewałabym się ;)

 

tylko czemu te żarty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup psa i chodź z nim na spacery. czy spacerów też nie lubisz?

 

 

jestem studentką, 3/4 dnia nie ma mnie w domu... a poza tym nie lubie psów ;)

 

 

Studentka z Ciebie taka że 3/4 dnia siedzisz na forum :mrgreen:

 

5 postów wczesniej napisałaś ,że lubisz zwierzeta za chwile ze nie lubisz psów ...

Może faktycznie kup tego konia 2w1 :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×