Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ta... A swistak siedzi i zawija je w te sreberka...

 

Chociaz moze cos w tym jest... Krowa z ktora sie bawilam jak bylam mala tez miala brazowe oczy i normslnue chciala mnie liznac ozorem... I wszystko jasne tetaz dlaczego... Miala problemy z emocjami :hide:

 

Moze muala trudne dziecinstwo bo rodzice zabraniali hej jesc za duzo trawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, To ja zacznę prowadzić terapię dla zaburzeniowców, zalecę zakup soczewek aby zmienić kolor oczu, wszyscy będą zdrowi !:)) Człowieku, co Ty masz za siano w głowie?:) Lepiej Ci jak komuś pociśniesz? To śmiało !:)

po pierwsze ten kolor oczu mnie przeraża po drugie za dużo osobników z tym samym kolorem oczu sie badrzo dziwnie zachowywało więc gdybym sie urodził z takimi oczami bym sobie kupił niebieskie soczewki aby nie palnąc sobie w łeb.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

 

platek rozy, o tak, skorupa dobra rzecz. Ja sobie zaplanowałam na wieczór wcinanie daktyli, karmi i oglądanie filmów pod ciepłą kołdrą <3

Brat stara się nie myśleć o poniedziałku (psychiatra+psycholog) bo stres. Nie wypytuję za mocno, nie chcę go rozchwiać.

 

Davin, piękne grzyby! Też bym chciała :D

 

kosmostrada, a dasz mi przepis dokładny na to brownie z batatów i banana? :) Goście byli wege, że tak ich przyjęłaś?

Sigrun, DarkMaster, cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, sugerujesz, że powinienem palnąć sobie w łeb bo mam brązowe oczy? Nie wiem czy to nie jest podżeganie do popełnienia samobójstwa, albo jakieś objawy rasizmu :)

 

Aurora88, Cześć dziubku :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, sugerujesz, że powinienem palnąć sobie w łeb bo mam brązowe oczy? Nie wiem czy to nie jest podżeganie do popełnienia samobójstwa, albo jakieś objawy rasizmu :)

 

a co byś pomyślał o facecie który nosi broń i sie do ciebie tuli tam gdzie przychodzisz sie wyładować wkurwiony do białości a wcześniej baby które chciały cie połamać lub dziwnie szybko zaprosiły cie do wyra i oni wszyscy mieli brązowe oczy?skojarzenie ze spaczoną osobowością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, większość ludzi ma brązowo, lub brązowopodobne oczy, więc idąc tym tropem, równie dobrze można powiedzieć, że ludzie znający język polski, są najbardziej agresywni, bo wszyscy którzy byli w stosunku do Ciebie agresywni, mówili po polsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, większość ludzi ma brązowo, lub brązowopodobne oczy, więc idąc tym tropem, równie dobrze można powiedzieć, że ludzie znający język polski, są najbardziej agresywni, bo wszyscy którzy byli w stosunku do Ciebie agresywni, mówili po polsku :)

to akurat ciężej skojarzyć jednak prawie wszyscy którzy noszą brązowe i piwne oczy zachowywali sie nader irracjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, większość ludzi ma brązowo, lub brązowopodobne oczy, więc idąc tym tropem, równie dobrze można powiedzieć, że ludzie znający język polski, są najbardziej agresywni, bo wszyscy którzy byli w stosunku do Ciebie agresywni, mówili po polsku :)

to akurat ciężej skojarzyć jednak prawie wszyscy którzy noszą brązowe i piwne oczy zachowywali sie nader irracjonalnie.

 

A ja mam niebieskue oczy i tez czasami sie idiotycznie zachowuje. Wiec Twoja teoria poszla sie jeybac :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja mam brązowe oczy, i co teraz? :hide:

Proponuję skoczyć z biurka :(

 

Ja mam piwne, takie bardziej w amber niż brąz, z granatową obwódką. A soczewki kontaktowe kupię żółte z czerwoną obwódką, kiedy będę robić kostium postaci. W sumie na Davida Bowie też będę powinna kolor oczu podrasować...

 

Zjadłam całą porcję łososia, jeszcze mam czekoladę gorzką z borówkami, tak że szaleństwo. I dwa koce. Jak głosi stare niemieckie porzekadło: chłodno w czoło, ciepło w stopy, pozbawia lekarzy zarobku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, No jak co, soczewki masz sobie kupic... :D A ja widzisz wiedźma jestem - Sigrun potwierdziła... :lol:

Nie, gości tak przyjęłam, bo ja ostatnio jakoś na mięso nie mam ochoty i tak usiłuję przemycic to wegetariańskie żarełko w ciekawej postaci.

przepis:

http://kobietybiegaja.pl/zdrowe-ciasto-czyli-brownie-z-batatow/

Ja dodałam zamiast avokado jednego bardzo dojrzałego banana, bo i taki przepis widziałam. Podawałam dziś z konfiturą z malin, a kiedyś z wiśniami w żelu. Dobre w obydwu wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×