Skocz do zawartości
Nerwica.com

Magda i ja.


Rekomendowane odpowiedzi

Historię Magdy znacie wszyscy.Ona lat 37 ja lat 38.Mamy ze sobą kontakt telefoniczny.Bo od ponad roku jej nie widziałem/

Najpierw miałem ochotę na super związek.Ale teraz widzę,że to chyba nie realne.Otóż Magdalena mówi,mi ostatnio przez telefon.Znajdź sobie inną dziewczynę,do chodzenia z nią do baru.Potem,mówi mi.Że nie jesteśmy razem.I n nigdy nie będziemy.

Nie wiem,dlaczego.Czy jestem dla Niej za dziecinny.Za biedny.Może i to prawda.Dwóch rencistów, z biednych rodzin.

I jeszcze te słowa Magdy,nic ci o swoich problemach nie powiem.

Dziwne to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ja nie znam tej historii, ale wystarczy mi ze macie jak zrozumiałam wyłacznie kontakt telefoniczny przez rok. Dla niej to pewnie jakas odskocznia, a szuka ksiecia...lepiej jednak poznawac osoby poza netem bo w necie czesto tak jest ze sie pozna, telefonuje, nawet skypuje a pozniej druga strona odwala ogonem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to wszystko.

Ty jesteś dziwny , teraz zaczęło Ci zależeć na głębszym Zwiążku z Magdą ?

A tak wcześniej tylko frytki i cola . TYLKO i ( pamiętam jak się chwaliłeś )ŻE KAŻDY PŁACI ZA SIEBIE > haha to teraz masz za swoje .

Radziliśmy Ci , byś ją ( chociaż spróbował ) złapać czule za rękę , cyca ,,, ale Ty wiadomo jak zdarta płyta i kultularnie ; " Magda jest moja Przyjaciółką " . To teraz masz przyjaciółke ,,, jeszcze na telefon.

Powiem Ci tyle ,że jak będziesz się jej naprzykrzał dalej to zmieni numer telefonu .

Zresztą skad Ty masz wiedzieć jak postępować z kobietami , libido masz zjechane lekami , siedzisz nosem tylko w książkach i Forum .

Co sie dziwić , Co Ty się dziwisz , sytuacja jest prosta jak DRUT!

Dobrze Ci Ala i Cheiloskopia powiedziały .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ja nie znam tej historii, ale wystarczy mi ze macie jak zrozumiałam wyłacznie kontakt telefoniczny przez rok. Dla niej to pewnie jakas odskocznia, a szuka ksiecia...lepiej jednak poznawac osoby poza netem bo w necie czesto tak jest ze sie pozna, telefonuje, nawet skypuje a pozniej druga strona odwala ogonem i tyle.

Czy szuka księcia,to nie wiem.Wiem,że ja tym księciem nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to wszystko.

Ty jesteś dziwny , teraz zaczęło Ci zależeć na głębszym Zwiążku z Magdą ?

A tak wcześniej tylko frytki i cola . TYLKO i ( pamiętam jak się chwaliłeś )ŻE KAŻDY PŁACI ZA SIEBIE > haha to teraz masz za swoje .

Radziliśmy Ci , byś ją ( chociaż spróbował ) złapać czule za rękę , cyca ,,, ale Ty wiadomo jak zdarta płyta i kultularnie ; " Magda jest moja Przyjaciółką " . To teraz masz przyjaciółke ,,, jeszcze na telefon.

Powiem Ci tyle ,że jak będziesz się jej naprzykrzał dalej to zmieni numer telefonu .

Zresztą skad Ty masz wiedzieć jak postępować z kobietami , libido masz zjechane lekami , siedzisz nosem tylko w książkach i Forum .

Co sie dziwić , Co Ty się dziwisz , sytuacja jest prosta jak DRUT!

Dobrze Ci Ala i Cheiloskopia powiedziały .

Dlatego się z nimi zgodziłem :smile: może faktycznie nie nadaję się do związków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym,że na początku mówiła mi,że nie możemy mieć przed sobą żadnych tajemnic.Dziś mówi,mi nie jesteśmy razem i i to ty do mnie dzwonisz.

 

Może nie dzwoń i zobacz, czy sama się odezwie? Jeśli nie - i tak nic nie tracisz, bo znaczy to, że niekoniecznie zależy jej na kontakcie z Tobą.

 

Kalebx3 ale żeś mu pojechał po kalesonach... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid napisał(a):

detektywmonk, Na siłę do rozmowy jej nie zmusisz,ale to jest i Twoja sprawa skoro Ciebie dotyczy..

 

Z tym,że na początku mówiła mi,że nie możemy mieć przed sobą żadnych tajemnic.Dziś mówi,mi nie jesteśmy razem i i to ty do mnie dzwonisz.

 

Zrypałeś Chłopie sprawę .Trudno , wyciągnij z tego wnioski .

Ja jak się zgubię - pogubię jadąc autem to nawigacja mi mówi : " ,,, nastepna trasa będzie lepsza .

Spoko Detektyw , jeszcze wesele zorganizujesz na Forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, złapałaś mnie , nie sprawdzałem .

Nie smiem nawet zapytać , bo zaraz dostanę ostrzeżenie , za prześmiewcze teksty .

Może sam zainteresowany / oskarżony / porzucony odpowie nam na to pytanie: czy latem też używa kalesonów w te zimniejsze dni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym,że na początku mówiła mi,że nie możemy mieć przed sobą żadnych tajemnic.Dziś mówi,mi nie jesteśmy razem i i to ty do mnie dzwonisz.

 

Może nie dzwoń i zobacz, czy sama się odezwie? Jeśli nie - i tak nic nie tracisz, bo znaczy to, że niekoniecznie zależy jej na kontakcie z Tobą.

 

Kalebx3 ale żeś mu pojechał po kalesonach... :roll:

Problem jest w mojej psychice,długo nie wytrzymam bez dzwonienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×