Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

filip133, Jednak wyczułam Cię - jest wyprawa! :great: Fajnego masz terapeutę, że Ci książki poleca, ja musiałam kopać w literaturze sama.

 

Davin, Na widzeniu u Leosia w ogóle byłeś? ;) Naszego wczoraj odwiedziliśmy, ale jeszcze jest z bebechami na wierzchu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie wiem tylko jeszcze o której pojadę... To tak się złożyło, że akurat miał tą książkę w pokoju, bo korzysta z niej do czegoś.... :) No i akurat w terapii pojawiły się tematy, może trochę krępujące tutaj żeby tak je pisać ale co tam, dotyczące zawierania znajomości przeze mnie, sposobu traktowania innych wynikających z mojego dzieciństwa i wyjazdów taty za granicę, przez co mogło brakować mi takiego męskiego wzorca, przez to teraz czuję się mało męski i mało atrakcyjny (i jeszcze parę innych rzeczy, ale to za długi post by wyszedł).... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, No tak zapomniałam, farciarz...

 

mirunia, liczę na jutrzejszy dzień, że z rańca gdzieś pomknę na powietrze, bo w weekend znów robota przy szafie. Mam nadzieję, że ciepełko troszkę się utrzyma, to i Ty w weekend skorzystasz.

Zamknęłam okno za plecami, bo jak mi po karku powiało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia u mnie tez upal okropny , jest ponad 30 stopni w cieniu :bezradny:

 

Bylam po paczke , dostalam 2 makarony , 2 kasze , 2 oleje , 2 mleka , 2 sery zolte (nota bene sery maja pyszne) oraz dorzucili mi jeszcze ciastka :D i krakersy i to po 4 paczki z kazdych , bede miala dla gosci :) na poczestunek bo ja przeciez wiecie jak jem takie przegryzajki.

Zawiozlam sobie ejszcze skierowanie do okulistki bo mam podejrzenie o jaskre --- termin na listopad mam , jednym slowem listopad uplywa pod haslem lekarze i szpital.

No i wstapilam do kolezanki po perfumy dla ciotki bo dala mi kase zebym jej kupila (kolezanka ma sklepik z perfumami i ubraniami damskimi) i dostalam dla siebie testerek --- jest ponad polowa jeszcze (Lancome, La Vie Est Belle).Uradowalo mnie to bardzo :105:

I teraz odpoczywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

Ja odchorowywuje moja wczorajsza odwage i dzis mam lękowe myśli... a zaraz jade po paczke z Mops bo sobie zapomnialam ze dzis ostatni dzien kiedy moge ja odebrac i dostalam od nich esa czemu po paczke nie bylam :shock:

Ale nic to lykne sobie hydre i pojade.

 

Zosia_89, Hey Slonce:********* u mnie tez ciepelko , zaraz jakas kiece wyjme z szafy , trzasne makijaz i trzeba dzien rozpoczac.

Poki co jem kanapki z hummusem :105:

 

Boje sie jutrzejszego przeprofilowania. :zonk::zonk::zonk::zonk: boje sie UP.Skutecznie wzbudzili we mnie lęk. :?

pytam z ciekawości ale nie wiadomo co będzie mój pesymizm jakie kryteria trzeba spełnić by mieć takie paczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że aż dziwnie z tą ciepłością. Ja już rano w czapce bawełnianej chodziłam, a dziś goła noga... :shock:

Byłam w rossku po płyn do łazienki i kupiłam sobie maseczkę na rozpieszczenie, a co tam.

Jesooo jak dobrze, że dopiero w poniedziałek do pracy... Strasznie się leniwa ostatnio zrobiłam.

 

Davin, Och chciałabym na grzyby, ale przecież obcym graciakiem nie pojadę. :bezradny: A mogą byc , bo w krzaczorach gdzie chodzę z psem piękne kanie wyrosły. Niestety nie do pozbierania (serce boli...), bo to psie miejsce i niewątpliwie są szczodrze obsikane.

 

platek rozy, No całkiem rozsądna ta paczka.

A ja dziś sobie w rossku powąchałam różne zapachy i nawet czymś się psiknęłam. I pomalowałam usta. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×