Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, ja tam mogę przyjechać, ale nie wcześniej niż w koniec października/początek listopada, ale najpierw muszę budżet podreperować, bo sama Wawa pochłonęła prawie 500zł, ale tak to jest jak się śpi w hotelu w samym centrum miasta :roll: tym bardziej, że za 1,5 tygodnia czeka mnie prawdopodobnie ponowna wycieczka do stolicy :roll: ale wtedy już nocleg będzie za darmo, bo do szpitala na kilka dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

Ja odchorowywuje moja wczorajsza odwage i dzis mam lękowe myśli... a zaraz jade po paczke z Mops bo sobie zapomnialam ze dzis ostatni dzien kiedy moge ja odebrac i dostalam od nich esa czemu po paczke nie bylam :shock:

Ale nic to lykne sobie hydre i pojade.

 

Zosia_89, Hey Slonce:********* u mnie tez ciepelko , zaraz jakas kiece wyjme z szafy , trzasne makijaz i trzeba dzien rozpoczac.

Poki co jem kanapki z hummusem :105:

 

Boje sie jutrzejszego przeprofilowania. :zonk::zonk::zonk::zonk: boje sie UP.Skutecznie wzbudzili we mnie lęk. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, :papa: , czyli santa fe pokazał dziś swoją stronę "fe". No ale kochajmy nasze samochody, tak szybko odchodzą...

 

platek rozy, dasz radę. A jutro koniec upałów, więc będzie można oddychać pełną piersią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

No i wyciągnęłam z powrotem sandały... :shock: No lato normalnie. Szkoda, że w pracy trzeba siedziec.

 

Zosia_89, Też mi padł samochód (skrzynia biegów :( ) . Dostaliśmy od pana mechanika zastępczy, ale stareńki mały graciak i bojam się nim jeździc... :hide:

 

platek rozy, Kochana, dasz radę jak zwykle! Ciekawe czy coś sensownego w tej paczce będzie...

 

bonsai, Ty to potrafisz zawsze mnie rozbawic. :D

 

DarkMaster, Jaka energia od rana! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Hejo Filipie! Coś dzisiaj się szykuje, może jakaś samotna wyprawa w ramach wyzwań? ;) Jak wizyta u lekarza?

 

mirunia, Hej Kochana! zrobiłam dokładnie to samo pootwierałam w biurze okna, co by nagrzać. Tylko mam teraz złowieszczy przeciąg... :D A ja pożarłam kupionego po drodze sernika, bo nieustająco jeść z rana nie mogę. Od razu lepszy humor, jak poziom cukru wyrównany. Herbatka chińska też gotowa, no pełen wypas.

Niewiele z popołudnia będę miała - po pracy zakupy, pędem robić obiad i będzie wieczór. :bezradny:

 

Davin, Też masz autko w naprawie?

 

Zosia_89, Zazdro...Już mkniesz swoją strzałą... Miłej pracy!

 

No właśnie przeciąg zwiał mi papiery z biurka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hejo :D psychiatry nie było jednak wczoraj, akurat wczoraj miał wolne... Wtopa :P A na terapii trudno było, rozmowy trochę o sferze seksualnej, skomplikowana wczoraj była... ;) I dziś jadę do biblioteki do miasta wypożyczyć książkę "Męskość", którą mi polecił terapeuta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×