Skocz do zawartości
Nerwica.com

BEZSENNOSC !


TylkoSteki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . mam 19 lat cierpie na nerwice lekowa i mozliwe ze depresje od wczoraj doznalem bezsennosci wczoraj o 23 sie polozylem i wstalem o 3 rano i do tej pory nie spalem ani 1 minutki dzisiaj nie zasne rowniez podajze . dodam ze wyjechalem do holandii do pracy i przyjmuje magnez i potas lecz wszystko na marne , oprocz bezsennosci posiadam biegunke i nerwowe tiki , cieple poty i czasami bole brzuche pomocy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nerwicowe, to doskonale Cię rozumiem. Niestety, mnie przedwczoraj również przytrafiła się praktycznie bezsenna (dosłownie) noc, zaś kolejna, mimo, że przespana, nie do końca zregenerowala organizm. Tej nocy również nieco się obawiam, ale to już jest nakręcanie siebie. Choć to bardzo trudne, spróbuj się wyciszyć po prostu, może weź kąpiel, bo ona rozluźnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 8 lat nie śpię za dobrze :-) Ciągle worki pod oczami bo śpię płytko i nie mogę się zregenerować... też przyjmuję witaminy, magnez itp ale nie wiem czy coś dają :-) Najlepiej udać się od razu do jakiegoś psychologa/psychiatry i zacząć leczyć bo samemu będziesz się męczyć . Głowa do góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się kilka dni temu coś rozregulowało i mimo braku poważniejszych stresów nie mogę zasnąć wcześniej niż po czwartej. Nie mam Nervosolu, a Doxepin otępia mnie na cały dzień. I jak tu żyć??

Kupić Nervosol leniuszkowi? :D

Nikomu nie przeszkadza, że zasypiasz o 4 i wstajesz o 13, ale ok - dziś o 9:00 zrobimy Ci z Leosiem budzenie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić Nervosol leniuszkowi? :D

Nikomu nie przeszkadza, że zasypiasz o 4 i wstajesz o 13, ale ok - dziś o 9:00 zrobimy Ci z Leosiem budzenie. :lol:

Coś Ci nie wyszło. :mrgreen:

Tak, poproszę.

 

I wypraszam sobie leniuszka! Nie robię tego po to, by się opierdzielać! Chcę już październik. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×