Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę znowu rozkopywać tematu, ale acherontia-styx, nieraz jak ktoś ma problemy z pracą, to twoje posty nie brzmią jak wsparcie i dobra rada, tylko pokazanie, że ty masz pracę lepiej zorganizowaną niż inni i że lepiej sobie radzisz. Tak do namysłu. Rozumiem, że nie chcesz marudzić i pokazywać nam słabych stron, masz prawo, ale innym pozwól.

 

Kosmo, jak to nie czytać książek? Czegoś tak oburzającego jeszcze nie słyszałam! :bezradny:

 

A tak dla zmiany klimatu możemy jak najbardziej poświntuszyć, bo u mnie też w sprawach damsko-męskich zero, więc tylko zmyślanie mi zostało. :P

 

Jak się żegna okulista? "Do zobaczenia!"

Jak się żegna otolaryngolog? "Do usłyszenia!"

Jak się żegna ginekolog?

.

.

.

.

.

.

 

.

 

.

"Wkrótce do pani zajrzę!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się żegna okulista? "Do zobaczenia!"

Jak się żegna otolaryngolog? "Do usłyszenia!"

Jak się żegna ginekolog?

.

.

.

.

.

.

 

.

 

.

"Wkrótce do pani zajrzę!"

Please, nie zaczynajmy tematu ginekologów :hide: wystarczy mi, że mam jednego w rodzinie i często słyszę, głupie żarty w tym temacie od niego :lol: a już w ogóle nie wspomnę jak uzasadnił swoje twierdzenie, że ma nudną pracę :hide:

 

cyklopka, ok, przyjęłam do wiadomości ;) zdania co prawda w tym temacie nie zmienię, bo każdy stracił w życiu coś na czym mu zależało i nie uważam tego za wystarczający powód do fochania się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×