Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja! ja się pojawiam i jestem przeciw rybom :)

Z tego względu że ryb zwyczajnie nie lubię, nigdy nie lubiłam i nie jadałam.

 

kosmostrada, jak się czujesz dzisiaj? co słychać u Ciebie? :)

 

płatek róży, wiem że już poszłaś spać, ale przesyłam Tobie mnóstwo pozytywnej energii! Niech smutki Cię chociaż trochę opuszczą, żeby świat nabrał ładnych, jesiennych kolorów...

 

Ja miałam na kolację sushi, zrobione przez chłopaka. Przy deserze zwyciężyła pazerność i zjadłam łapczywie lody śmietankowe, które ostatecznie udowodniły mi, że mam nietolerancję laktozy. Cóż. Ostatnie lody :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich rankiem :)

Wiem wiem, długo u Was nie byłem, proszę o wybaczenie :) Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie :D

 

 

Zgłaszam się z nijakim humorem. Chociaż fajnie spędziłem ostatnie 3 dni, to ten ostatni był może najgorszy i nieźle zepsuł mi humor...

No ale co zrobić....

Czasami chyba sam nie wiem czego chcę.

Chociaż tutaj mogę się troszkę pozwierzać i ponarzekać ;)

 

Co tam u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tak tak ja jestem od motyli :) No długo mnie tu nie było, ale już wracam do Was :)

Oj dobrze się czasami wyżalić, a tak w 4 oczy komuś się wyżalić nie jest mi łatwo, ale może kiedyś uda mi się tak z kimś porozmawiać. Głupio to zabrzmi jak na faceta ale dobrze było by się przytulic i wygadać.... :oops:

 

Powodzenia w pracy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z profilowania i dostalam 1 czyli wg UP swietnie sobie radze i nie potrzebuje zadnej pomocy z ich strony.Nie mam dwa lata pracy i wedlug nich ja nie potrzebuje pomocy. I teraz tak staz mi sie nie nalezy wiec bye bye stazu , z Madzi zrezygnowalam na rzecz owego i jestem bez kasy.

No zyc nie umierac...

Najsmieszniejsze ze pozanaczalam odpowiedzi ktore mi doradca zawodowy z Mops podal i ktore mialy dwojke zapewnic.

 

Jestem pechowa. Teraz to juz zadnej nie mam motywacji by nawet z lozka jedna noga wstac.

 

A i rak pewnie se oakze ze to ja jestem ta 1 na 50 tysiecy z przerzutem n o bo szczescia nie mam za grosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×