Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziennik zmiany życia


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

0/10

Niby wyszłam na otwarcie wystawy, ale było strasznie. Ludzie odsuwa się ode mnie, nie potrafię prowadzić luźnej gadki. Bardzo złe samopoczucie. Stary znajomy wypytywał co teraz robię. Ogromny stres wywołują u mnie takie pytania.

 

0/10 spałam pół dnia. Spotkanie z ludźmi traktuję jako wymówkę , by nie brać się do roboty.

 

Ale dziś jest lepiej.

 

Jetodik, skoro mieliśmy wczoraj oboje okropny dzień można to zwalić na złe ciśnienie i deszcz ;) grunt to wytrwać w postanowieniu i wyciągać wnioski z błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde :shock: jak to możliwe ze napisałem płaszzyśnie zamiast płaszczyźnie, chyba byłem już bardzo zmęczony.

no ale nic tam.

NiczegoNieLubię, u mnie też dzisiaj będzie lepiej :yeah: ale to dopiero jutro zrobię podsumowanie dzisiejszego dnia, bo idę do pracy za chwile wychodzę i wracam jutro rano i nie bede miał dostępu do neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie wczorajsze:

 

4/10 Nie wychodziłam, za to dłużej pogadałam z kumpelą z którą mieszkam.

5/10 Nie zrobiłam bardzo dużo, ale coś tam mi się udało napisać. Co ważne, bez stresu i myślenia o ty, co powiedzą inni. Zamiast pisać na kompie, tym razem wybrałam papier i to okazało się dobrym rozwiązaniem. Papier jest bardziej intymny i mniej tremuje.

5/10 Zrobiłam zdrową zupę. Przy moich nawykach to jest osiągnięcie.

 

Ciekawe, jak na ocenę słowną przekłada się ta nasza punktacja. Właśnie zastanawiam się, czy tak na prawdę moim celem jest postawienie sobie samych 10. Chyba byłabym zadowolona z 7/10/5. Prowadzenie dziennika działa na mnie motywująco i skłania do refleksji. Ciekawe jak to będzie za jakiś czas, gdy wpisów będzie więcej.

 

Jetodik jestem ciekawa Twojego podsumowania. I nie przejmowałabym się literówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×