Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

Moja waga na czczo to 47.5 kg, wzrost około 175 cm (muszę się zmierzyć dokładnie); BMI 15,5 przy założeniu, że mam równe 175 cm wzrostu.

 

Pamiętam jak kiedyś pisałeś, że niezdrowo się odżywiasz

 

Może popełniam błąd, bo to właśnie Twój sposób jest receptą na wymarzoną figurę...

 

A tak na poważnie. Znasz przyczynę swojego obecnego stanu? Głodzisz się czy coś w tym stylu, czy może jest to spowodowane jakąś fizyczną chorobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja waga na czczo to 47.5 kg, wzrost około 175 cm (muszę się zmierzyć dokładnie); BMI 15,5 przy założeniu, że mam równe 175 cm wzrostu.

 

Pamiętam jak kiedyś pisałeś, że niezdrowo się odżywiasz

 

Może popełniam błąd, bo to właśnie Twój sposób jest receptą na wymarzoną figurę...

 

A tak na poważnie. Znasz przyczynę swojego obecnego stanu? Głodzisz się czy coś w tym stylu, czy może jest to spowodowane jakąś fizyczną chorobą?

Nie głodzę się, jem 3 posiłki dziennie, nie uprawiam żadnego sportu, co mogłoby dawać jakieś duże spalanie, a coraz bardziej chudnę, w przeciągu ostatnich kilku miesięcy schudłem około półtora kilo. Stawiam na jakąś chorobę, mam spore i cały czas postępujące problemy gastryczne, może jedno z drugim ma coś wspólnego, albo jeszcze jakaś inna choroba we mnie jest. Jeśli leki, które biorę mi nie pomogą, zamierzam starać się o przyjęcie do szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja waga na czczo to 47.5 kg, wzrost około 175 cm (muszę się zmierzyć dokładnie); BMI 15,5 przy założeniu, że mam równe 175 cm wzrostu.

 

Pamiętam jak kiedyś pisałeś, że niezdrowo się odżywiasz

 

Może popełniam błąd, bo to właśnie Twój sposób jest receptą na wymarzoną figurę...

 

A tak na poważnie. Znasz przyczynę swojego obecnego stanu? Głodzisz się czy coś w tym stylu, czy może jest to spowodowane jakąś fizyczną chorobą?

Nie głodzę się, jem 3 posiłki dziennie, nie uprawiam żadnego sportu, co mogłoby dawać jakieś duże spalanie, a coraz bardziej chudnę, w przeciągu ostatnich kilku miesięcy schudłem około półtora kilo. Stawiam na jakąś chorobę, mam spore i cały czas postępujące problemy gastryczne, może jedno z drugim ma coś wspólnego, albo jeszcze jakaś inna choroba we mnie jest. Jeśli leki, które biorę mi nie pomogą, zamierzam starać się o przyjęcie do szpitala.

 

 

Nalezy jesc 5 posiłków dziennie. Ostatni posilek do godz 19, ostatnie picie do godz 19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jem często o 21-22 a o 2230 idę spać, na głodniaka nie zasnę, nadwagi nie mam. mark123, 47 kg przy 175 zwłaszcza u dorosłego faceta to już poważna sprawa że nikt cie do szpitala nie wziął jeszcze bo to tego wymaga.

Nie jest łatwo dostać się do szpitala (przynajmniej w moim regionie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja schudłem teraz, bo ważyłem 98 kg, ale ograniczyłem ilość spożywanego jedzenia i zacząłem się więcej ruszać i tak gdzieś w 2 miesiące z wagą o 5 kg zjechałem. Muszę wrócić do ćwiczeń siłowych, bo dawno tego nie robiłem, a po nich lepiej się psychicznie czułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja schudłem teraz, bo ważyłem 98 kg, ale ograniczyłem ilość spożywanego jedzenia i zacząłem się więcej ruszać i tak gdzieś w 2 miesiące z wagą o 5 kg zjechałem. Muszę wrócić do ćwiczeń siłowych, bo dawno tego nie robiłem, a po nich lepiej się psychicznie czułem.
ja do grudnia pewnie zejdę poniżej 90 chyba że rzucę pracę bo szykuje się po 70 h w pracy tygodniowo przez najbliższe parę miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłeś u gastrologa lub chociaż u lekarza pierwszego kontaktu?

Byłem u lekarza rodzinnego, dostałem skierowanie do gastrologa i byłem prywatnie raz u gastrologa, bo nie mam możliwości być prywatnie pod regularną kontrolą gastrologa (a na NFZ dopiero terminy na przyszły rok, ale nie ma jeszcze zapisów). Dostałem leki, ale problemy dalej postępują, dlatego planuję zdobyć skierowanie do szpitala (na oddział wewnętrzny, bo są krótkie terminy, a na gastrologię też musiałbym do przyszłego roku czekać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, lekarz rodzinny może wystawić skierowanie do szpitala. Kiedy ostatnio robiłeś morfologię? Jeśli wyniki będą złe, to będziesz miał podstawę do takich roszczeń

Miałem badania krwi niedawno i wyniki wyszły dobre.

Muszę jeszcze wspomnieć lekarzowi przy najbliższej wizycie, ile mam wzrostu i ile ważę, bo tego dokładnie nie podawałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem badania krwi niedawno i wyniki wyszły dobre.

Muszę jeszcze wspomnieć lekarzowi przy najbliższej wizycie, ile mam wzrostu i ile ważę, bo tego nie mówiłem.

 

Badania obejmowały również crp?

 

Nie widać po Tobie tej niedowagi, że musisz o tym informować lekarza?

Mój brat przy podobnym wzroście (178) kiedy ważył ok 55-60kg to wyglądał jak szkieletor...

Więc co dopiero przy wadze 47kg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem badania krwi niedawno i wyniki wyszły dobre.

Muszę jeszcze wspomnieć lekarzowi przy najbliższej wizycie, ile mam wzrostu i ile ważę, bo tego nie mówiłem.

 

Badania obejmowały również crp?

 

Nie widać po Tobie tej niedowagi, że musisz o tym informować lekarza?

Mój brat przy podobnym wzroście (178) kiedy ważył ok 55-60kg to wyglądał jak szkieletor...

Więc co dopiero przy wadze 47kg...

Nie pamiętam, co obejmowały badania, było sporo rzeczy wypisanych, a wynik jest u lekarza.

Widać po mnie, że mam niedowagę, ale czy widać, że aż taką, to nie wiem. Lekarz rodzinny powiedział, że widać, że jestem dość chudy, ale gdybym był niedożywiony, to wyszłoby to w badaniach krwi. Nie pytał się, ile dokładnie mam wzrostu i ile ważę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×