Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mefedron.


Flora3

Rekomendowane odpowiedzi

ja średnio 2 razy w miesiącu mam ciąg.. jeszcze nie widziałam żeby ktoś miał tak okrutne zejścia jak ja. od jakiegoś czasu na fazie miewam halucynacje i to nie byle jakie.. cały czas mówię sobie że ten syf mnie kiedyś zniszczy a i tak cały czas do tego wracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się na szczęście pozbierałam.

po wieczorze z mefą na drugi dzień chciałam się wieszać ,nienawidze zwały...

mroczki przed oczyma, nie umiałam poprawnie złożyć zdania

 

 

któregoś razu zmieszałam mefe z sertaliną i wódką

znajomy mówił,że zemdlałam na trawniku przed domem i musiał wsadzić mi palce do ust żebym zwymiotowała i wsadził mnie do wanny z zimną wodą. Nikt nie zawiózł mnie wtedy do szpitala bo wszyscy na tej domowce byliśmy nagrzani jak cholera. do domu wróciłam po dwóch dniach w butach innych niż poszłam na ową domówke i innych ciuchach..do dziś nie wiem dlaczego ;p I miewam dni kiedy myślę,że mogli mnie na tym trawniku zostawić albo najlepiej dobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra... od jak dawna nie bierzesz? okazjonalnie też nie?

 

Ja raz nadźgana mefa i najebana wódą postanowiłam uszkodzić się lekami i zjadłam sporą ilość perazyny z xanaxem. na drugi dzień myślałam że umrę, błagałam mojego faceta żeby zawiózł mnie do szpitala bo czułam że zaraz wysiądzie mi serce, o poruszaniu się i wykonywaniu jakichkolwiek czynności nie było mowy..koszmar życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie..mefy nie tkne . jedyne co to kryształ ale to dwa razy do roku z moim facetem robimy sobie wieczór bo wiem,że przy nim nic mi się nie stanie.

 

Nie wiem dlaczego ale jak wciagałam mefe moje uczucie niepokoju potęgowało się bardzo, nie mogłam znieść natłoku myśli,że coś się zaraz stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie po krysztale czuje bardzo dobrze ;) Myślę,że bardzo ważne jest z kim bierzesz,w jakich okolicznościach i gdzie.

hahaha raz po mefie o 3 w nocy w zime w tym mrozie auto myłam ;p

 

w sumie też zależy jaka mefka, niektórzy parchają ze szkłem i innymi dopami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×