Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ktoś mnie kocha, szanuje, a ja...


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam pierwszego pocałunku.

Nie potrafię nawet precyzyjnie określić ilości partnerek seksualnych.

Pamiętam jednak pierwszy raz - ja lat 20, ona 8 lat starsza. :smile:

Widzisz, kiedy facet nie pamięta, z iloma dziewczynami spał, nie budzi to w nikim zdziwienia. Gdyby dziewczyna otwarcie przyznała, że nie jest w stanie precyzyjnie określić ilości partnerów seksualnych - reakcja mogłaby być inna.

Jasne, że kobiety też mają parcie na sex, ale w naszym myślącym stereotypowo społeczeństwie nie wypada im o tym głośno mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Co rozumiesz przez taką "prawidłowa" bezczelność? :D

Bezczelność i szacunek łącznie.

 

Widzisz, kiedy facet nie pamięta, z iloma dziewczynami spał, nie budzi to w nikim zdziwienia. Gdyby dziewczyna otwarcie przyznała, że nie jest w stanie precyzyjnie określić ilości partnerów seksualnych - reakcja mogłaby być inna.

Jasne, że kobiety też mają parcie na sex, ale w naszym myślącym stereotypowo społeczeństwie nie wypada im o tym głośno mówić.

Tak, wiem. To chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, ale kobiecie też wolno. W obu przypadkach mówienie o tym publicznie jest żałosne i trąci próbą kolejnego dowartościowania się. Jest też takie powiedzenie: "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje", warto podchodzić z dystansem do różnych rewelacji łóżkowych ogłaszanych w internecie, zarówno ze strony panów, jak i pań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai nawet o mówienie mi tutaj nie chodziło, tylko o sam fakt ogromnej różnicy w postrzeganiu kobiety mającej wielu partnerów i faceta mającego wiele partnerek.

Gdybym to ja napisała "nie jestem w stanie okreslić liczby chłopaków, z którymi spałam" - reakcja byłaby oczywista.

Gdybym to ja umawiała się co tydzień z kimś innym - oceniono by mnie w kategorii "puszczalska"

A facetowi wolno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, wolno wszystko, tylko pewnych rzeczy nie wypada robić publicznie, gdy ma się jakiekolwiek zasady, moralność czy po prostu jest się przyzwoitym. Bo jakie to ma znaczenie dla innych użytkowników, kto z iloma partnerkami/partnerami spał? Żadnego. W dodatku przyznawanie się, że nie pamięta się ich liczby również nie jest czymś pozytywnym.

 

Zgodzę się z tym, że inaczej są traktowani mężczyźni, a inaczej kobiety, które są "rozwiązłe" (lub po prostu lubią seks), ale wydaje mi się, że to postrzeganie się zmienia. Za czasów moich rodziców napiętnowanie było znaczne, obecnie jest mniejsze, następne pokolenia pewnie w ogóle nie będą zwracać na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, wolno wszystko, tylko pewnych rzeczy nie wypada robić publicznie, gdy ma się jakiekolwiek zasady, moralność czy po prostu jest się przyzwoitym. Bo jakie to ma znaczenie dla innych użytkowników, kto z iloma partnerkami/partnerami spał? Żadnego. W dodatku przyznawanie się, że nie pamięta się ich liczby również nie jest czymś pozytywnym.

...

Uschnięty Korzeniu, moralizatorstwo też niczym pozytywnym nie jest. Wal się swoimi uwagami. Masz swoje porąbane zasady, więc je stosuj do siebie. W milczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, Zdechły Kocie, jak na osobę, która "nigdy nie brała leków i nie ma żadnej diagnozy (pewnie taka sama prawda, jak ta o niezliczonej liczbie partnerek") jesteś strasznie nadpobudliwy i agresywny. Naprawdę nie będzie tak, że wszyscy będą się zgadzać z bzdurami, które wypisujesz. I jesteś ostatnią osobą, która może pisać innym, że mają milczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chwalenie się liczbą partnerek przeszkadzałoby dopiero wtedy, gdyby ktoś zaczął porównywać to do mnie czy też wytykać fakt, że nie jestem w związku, a najczęściej z takimi delikwentami miałem do czynienia, kiedy ktoś o tym oznajmiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, jeśli Cię to pocieszy, to dla mnie przykładowo, taki facet, też jest z kategorii "puszczalskich". ;)

Ja z kolei nikogo nie oceniam - każdy ma prawo żyć, jak chce, sypiać z kim chce i nic nikomu do tego :)

A np. Fritzl też? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, jeśli Cię to pocieszy, to dla mnie przykładowo, taki facet, też jest z kategorii "puszczalskich". ;)

Ja z kolei nikogo nie oceniam - każdy ma prawo żyć, jak chce, sypiać z kim chce i nic nikomu do tego :)

A np. Fritzl też? :smile:

XDDDDDDD BUUUUUUURN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, to myślisz, że Fritzlowi na stryczku nie działa by się krzywda? :P Ale dobra, idę już stąd, zanim uznasz, że mi też stryczek by dobrze zrobił...a co gorsza, to może być prawda. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ego moim zdaniem osoby takie jak on zasługuja na karę gorsza niż śmierć, ale ten cholerny humanitaryzm zabrania... Stryczek byłby więc w tym wypadku wręcz aktem łaski, i to tylko dlatego, żeby degenerata nie utrzymywać z państwowej kasy do jego naturalnej śmierci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, jak już, to stryczek byłby aktem łaski dlatego, że pozwalałby zginąć od razu, niż czekać w beznadzieji tylko na śmierć. Jeszcze gorsze od dożywocia, byłoby wysłać do obozu pracy i tam kazać harować w oczekiwaniu na śmierć. Co ciekawe, są na świecie ludzie, którzy pomimo, że nie popełnili żadnej zbrodni, to żyją tak Fritzl, skazany w akcie humanitarnym na oczekiwanie na śmierć. Tak mi się to ze mną nieubłaganie kojarzy...żebym nie była gołosłowna. Sorry za off.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×