Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora88, hej! :)

 

filip133, może dlatego, że Ty chcesz przytulać wszystkie niewiasty. Wybrałbyś sobie jedną ofiarę i skoncentrował swoje wysiłki, a może byłoby Ci dane... A tak, to wiesz...

 

Nikt nie zechciał odpowiedzieć na moje dywagacje słonecznikowe, więc sam sobie poradziłem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nocną porą ;)

co porabiacie?

Ja po dzisiejszym dniu w pracy mam dość ludzi :evil: pacjenci rzucali się jak wszy na grzebieniu :evil: jakiś fatalny komplet się dzisiaj trafił :bezradny: jeszcze jakbyśmy siedzieli i kawę pili, ale wszyscy od 7.30 do 15 biegali, bo ciągle ktoś, ale oczywiście pacjenci tacy biedni a służba zdrowia taka bezduszna :pirate:

jeszcze miałam nadal nową osobę na szkoleniu [ile można się szkolić cholera :?::!: - ja szkolenie miałam 3 dni jak się zatrudniałam, a ta już 3 tydzień przychodzi i to jeszcze nie koniec, bo pani doktor na razie na zostawienie jej samej nie pozwala :why: ]

Ale teraz 3 dni wolnego :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj! ^^

 

bonsai, ja nie napisałam nic o słoneczniku, bo nie mam pomysłu co się robi z czarnymi paluchami :D i proszę, nie myśl o mnie źle, ale nie lubię skubać słonecznika ;) jestem zbyt leniwa na to!

 

acherontia-styx, "pacjenci rzucali się jak wszy na grzebieniu" - jakie to piękne!!! muszę sobie zapamiętać i stosować, genialne porównanie!

 

filip133, już lepszy nastrój? :)

 

Witam resztę nieśpiących ^^

Zostało jeszcze trochę wieczora, nie wiem co porobić.

Może sięgnę po książkę i posłucham klasycznej muzyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×