Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, :*******tak wiem niestety .jak ogladam filmiki co oni wyprawiaja to strach sie bac.

 

kosmostrada, o bardzo fajne rajstopy :105: lubie takie z wzorkami .

Co z biblioteki jeszcze dopozyczylas?"Biegnaca ... " czytalam kiedys :)

 

Zosia_89, Zosienko dziekuje :******* nic sie nie da zrobic bo to sprawa na ktora nie mam sama wplywu...Ale dziekuje .

 

Nie mam na nic sil ani checi , zapalilabym moze papieroska chociaz nie pale juz tyle lat.

Nie chce mi sie dbac o siebie bo juz nie widze w tym sensu. jakies to wszystko puste , cale to moje zycie. Nie ma w nim za grosz sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Też bym sobie kupiła, ale u mnie takich cudeniek nie uwidzisz... :( Zastanawiam się gdzie u mnie w pobliżu jest jakaś zapyziała Biedra, gdzie mogły się uchowac.

Dam znac, jak przeczytam. Wiele osób polecało. Zobaczymy.

 

mirunia, A jak Ty się dziś czujesz Słońce? Pospałaś w nocy?

 

platek rozy, Wzięłam A. Pearson "Myślę, że Cię kocham", nie mam pojęcia co to jest - jakaś nowośc, podobno bardzo śmieszne. Tak na poprawienie humoru, mam nadzieję, że nie gniot, czy romansidło. I nic więcej, bo mam jeszcze parę książek zaczętych.

 

DarkMaster, Znaczy nie cieszyc się, że Cię widzę? ;)

 

Chyba zrobię rundę po Biedrach za tymi cotton- ballsami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :******** bardzo mi przykro ale tak sie czuje , totalnie sie rozpadlam , nie chce mi sie nic , czuje sie sama dla siebie niewazna.

 

Dziekuje Wam za slowa pocieszenia i dobre mysli :**********

 

Dobrze wiedziec ze Wy we mnie wierzycie i trzymacie kciuki . Za cale moje zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, biało-niebieskie, bo pasują mi do pokoju ;) zresztą takie już tylko były.

Wczoraj jak byłam w Biedronce to były jeszcze wszystkie kolory do wyboru u mnie, ale wczoraj byłam nie do końca zdecydowana na nie, ale wszyscy wieczorem kusili nimi na instagramie i wszędzie, że wstałam dzisiaj i poszłam po nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to ogólnie nie jest trudno zrobić, trzeba by mieć zwykłe lampki i jakieś kulki, które się poowija sznurkiem i nałoży na te lampki ;)

 

zresztą w dyskontach asortyment co jakiś czas się powtarza, pewnie za jakiś czas się znowu pojawią ;)

ja teraz czekam aż pojawi się girlanda świetlna przed świętami gdzieś :twisted: bo chce jako ozdobę na okno na święta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, jedna sprawa mnie dobila ale zyciowo znaczy pod wzgledem pracy zaczyna sie ukladac pomalu , bo zaczynam staz.

I mialam ostatnio sporo stresow , miedzy innymi paskuda zlosliwego na skorze i musze go wyciac --- mam 9 listopada termin do szpitala ... a

 

kosmostrada lubie takie ksiazki z humorem , jesli ten humor jest inteligentny i ksiazka o czyms opowiada konkretnym . Moze bedzie fajna :)

 

acherontia-styx, nie wiem czy umialabym takie cuda zrobic ale moze i tak. Teraz te kule popularne . Choicaz z lampek ozdobnych domowych to one podobaja mi sie najbardziej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, tez sie boje ze lęki mi nie dadza pracowac ale zdrugiej strony mysle ze tak ze dwa tygodnie beda jazdy straszne a pozniej sie oswoje i bedzie duzo spokojniej. Mysle ze bedziesz mial podobnie. Ja staralam sie cieszyc ze tam ide i siac w sobie ziarenko radosci z tego powodu , mimo przerazenia.

 

mirunia, nie mam nawet zakupow zrobionych , jakies resztki w lodowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Przeleciałam okoliczne Biedry i nie ma... :why: A przecież nie będę jechac na obrzeża miasta w amoku. Kochana jakbyś przypadkowo dorwała, to będę wdzięczna. :uklon:

Ja dziś już paradowałam w moich sztybletach. W balerinach to bym zamarzła...

 

mirunia, U mnie też nie chce się wychodzic. Wyciągnęłam mojego waciaka ( tzn. puchową kamizelkę) i jutro ostentacyjnie będę siedziec w niej, to jak będę wyglądac :shock: - trudno... W pracy piłam malinową, na rozgrzewkę.

Jeden plus - można nosic szale i apaszki. ;)

 

Sigrun, No piękny moździerz! Ja mam antyczny mosiężny po mojej teściowej.

 

DarkMaster, Ja do nowej pracy poszłam w nawrocie choroby i daję radę. Czasami jest ciężko, ale jest pretekst, żeby rano zwlec się z łóżka i postawic do pionu. Przez chorobę jeden dzień tylko nie poszłam do roboty.

Zobacz też Plateczkową - podejmuje wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×