Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Eh coś się popsuło... :/

Widzę właśnie, że u Ciebie coś nie tak z wstawianiem postów. Ale to ludzkie i zrozumiałe :D Mnie czasem wyskakuje jakiś błąd 502 i nie mogę przeglądać forum. :)

 

Aurora88, Flo przestało istnieć? :( Ale na bazarach też czasem podobne rzeczy można kupić.

Ale boisz się, że gdzieś nie zdążysz? Czy skąd ta "obsesja czasowa"?

bonsai, Ciebie też nietrudno zauważyć z tym nastrojowym avatarem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie czasem wyskakuje jakiś błąd 502 i nie mogę przeglądać forum. :)

 

Mam to samo, przerzucam się wtedy na Operę i działa.

 

Ale boisz się, że gdzieś nie zdążysz? Czy skąd ta "obsesja czasowa"?

 

Boję się, że nie zdążę przeżyć życia zanim się skończy :) Zaczęło się od dążenia, żeby zrobić jak najwięcej fantastycznych rzeczy i jak najwięcej zobaczyć, skończyło się na uporczywym kontrolowaniu każdej minuty. Planowanie, porządkowanie, uporczywe sprawdzanie czasu są substytutem kontroli w sytuacji, kiedy moje własne życie i ciało wymknęły się spod kontroli (gdy pojawiła się nerwica).

Po prostu mam spore szanse na odziedziczenie paskudnej choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry dzień. ;)

 

Mnie czasem wyskakuje jakiś błąd 502 i nie mogę przeglądać forum. :)

 

Mam to samo, przerzucam się wtedy na Operę i działa.

Wystarczy kliknąć na stronie głównej w "usuń ciasteczka". ;)

 

filip133, no to poszukaj jakiejś wolnej kobietki na forum i bierz się za nią a nie każdą byś przytulał. Nawet nie wiesz ile tu fajnych i wolnych kobiet jest które same chcą być przytulane. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Wpadłam się przywitać i życzyć miłego dnia w przerwie na kawę w pracy. Nie wzięłam nic do jedzenia z tego porannego zamotania i teraz jestem głodna, jak dotrwam do trzeciej? Chyba machnę sobie herbatę z oszałamiającą ilością cukru...

Ech ciężka dziś była terapia. Aż mnie łeb podczas sesji rozbolał i gardło. Co to za pomysł, żeby tak zaczynać dzień...

Przyjemność poranna - stał facet na rynku z rajstopami i kupiłam sobie kryjące melanżowo szare w kwiatkowy wzorek (który jest cieńszy). Gustowne, fikuśne, dobrej jakości i za 12 zeta. To tak w związku z pogodą, bo cholernie zimno, a wskoczyłoby się w spódniczkę.

 

Aurora88 - oj sprzedawaj takie fajne narzędzia z terapii, też mi się przydadzą. Nadmierna kontrola to moje drugie imię...

 

Marcin2013 - dobrze, że się odzywasz, już się martwiłam!

 

Platek rozy - Platuś odezwij się , jak się czujesz i czy byłaś w tym UP? Myślę o Tobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Hey Kochana :********* o tez powinnam sie w grubsze rajstopki na jesien zaopatrzec , pokazesz te swoje?

 

U mnie nic , jestem w dole i nie jest to dol spowodowany ostatnimi wydarzeniami tylko jednym konkretnym i to nie zwiazanym zupelnie z dobrodziejstwem stazu.

Bylam w UP , pol dnia mi zeszlo bo milam numer 45 , mimo ze bylam po 7.30...

W samym okienku ponad 40 minut i bylo mi wszystko , prawie mdlalam , lęki , odrealnienie , zawroty . Musialam sie ostro w myslach dyscyplinowac i uskuteczniac oddychanie az sie mnie pani zapytala czy sie dobrze czuje , odparlam ze owszem i mam tylko nerwy bo nie jest to mile miejsce i nie jest miec fajnie statusu bezrobotnego, i ze wolalabym pracowac i byc aktywna .Pod koniec bylo juz dobrze. Zastanawialm sie jak ja to uczynilam ze mialam jasnosc umyslu o co sie mnie pyta , przy takich jazdach jasnosc umyslu to dar.Wypelnilam milion papierow , przy okazji udawania zdrowej nie wzielam pod uwage a ni ja ani pani z Aktywizacji ze oni beda mieli dane odnosnie mojego swiadczenia z Zus -- tego rehabilitacyjnego i na pytanie gdzie mam na to papier odparlam ze nie mam i nie uwazam zeby mi byl potrzebny skoro nie dostaje zasilku a jestem juz zdrowa i pani w okienku w koncu mnie zarejestrowala bez tego papiera ....

No ale profilowanie mam miec w kolejny poniedzialek wiec wszystko se poopoznia o tydzien.

Najgorsze ze kasy nie mam bo juz Madzi nie pilnuje to doplywu gotowki nie mam i nie bede miala za wrzesien ...

 

Zyc mi sie nie chce bo moj sens z ycia sie zagubil , nawet nie jem juz fitowych dan , w sumie to jem co badz w ostatnie dni i nawet nie zwracam na to uwagi . Albo nie jem wcale.

 

Tyle u mnie , nie jestem silna kobieta , moj umysl jest niestabilny i kruchy jak szklo... Za duzo we mnie emocji , za duzo uczuc a nie powinnam ich miec za wiele , zeby byc bezpieczniejsza i nie cierpiec.

 

 

 

 

Już nie pamiętam prawie

Jak w dobrym wstać humorze

I coraz częściej kłamię

I sypiam coraz gorzej

Łatwiej mi

Nic nie mam, więc nie tracę nic

 

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, wiem, jak byłem zielony, to pies z kulawą nogą na mnie nie spojrzał. A teraz przynajmniej rosnę sobie na skraju skały, ponad chmurami, pragnąc jedynie spokoju i kontemplacji. Cel wytyczony, kierunek słuszny!

 

platek rozy, chyba jeszcze nigdy takiej przybitej Cię nie czytałem. Smutno! Nie wiem, co poradzić - może tylko tyle, żebyś nie porzucała fitowych dań. Serio, jak nic się nie układa, to dobrze jest mieć choć jedną rzecz, którą robi się z przyjemnością i systematycznością. Bo inaczej, to człowiek w ogóle się rozwali i nie będzie chciał nawet z łóżka wstać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, ja znowu mam odpały, że wieczorem często wyrzuty sumienia, że za mało w życiu robię, więc siedzę jak debil, a rano jestem nieprzytomna. A nawet jak wcześnie pójdę spać, to rano i tak nie wiem gdzie jestem ani który mamy rok.

 

Ale teraz jak mam na rano do pracy, a się obudzę przed budzikiem, to sobie pomyślę o ZUSie, o terrorystach, a najlepiej o terrorystach w innych otrzymujących wyższe świadczenia niż my pensje, to już mi się w ogóle spać nie chce. Na patencie.

 

Jest to trochę depresyjne sądzę, ale teraz w pracy muszę poznawać dużo ludzi i jestem bardzo aktywna, więc to mi jakoś nie pozwala się zapaść w siebie. Dzisiaj taka pogoda, że znowu sobie zaczęłam myśleć, że wszystko jest możliwe, a teraz mam przynajmniej dwa wyraźne cele do zrealizowania, co mi pomogą w przyszłości w zatrudnieniu.

 

Davin, mnie tylko cudze dzieci przytulają. I tak fajnie. Dzięki temu może ich nie pozabijam w tym roku.

 

platek rozy, zdecydowanie zgadzam się z bonsai, gotowanie sobie zdrowych rzeczy to opiekowanie się sobą i dobre zajęcie, żeby się trochę oderwać, tak że trzymaj się tego, bo to dla ciebie dobre.

 

Forumowy konkurs wokalny jak-oni-spiewaja-2015-t56614.html Cała spamowa idzie głosować, proszę tylko raz i nie mówię, które nagranie moje :mhm:

 

Znowu mi zmienili grafik, zaraz dzwonię do nowej klientki i do terapeutki, mam nadzieję, że się dogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tez jak czytam o tych uchodzcach i swiadczeniach dla nich i jeszcze ze chleb wyrzucaja i wode bo to wedlug nich nic to mam ochote sie pochlastac , a ja bede miala staz za 300 zl miesiecznie plus niecale 500 zl swiadczenia z Mops i zyj tu ....

 

Zaglosowalam w konkursie :mhm: ale juz ze dwie godziny temu .

 

Nie umiem sie rozpieszczac , poki co to tylko rozpaczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, bo to nie są uchodźcy, tylko część to uchodźcy, a jest jeszcze cała masa cwaniaków, kryminalistów i innych, co tylko jadą sobie za granicę kasy udoić, do Polski się nie wybierają, bo u nas tylko państwo kradnie :bezradny:

 

Ha! Mam nowy termin terapii, w końcu się grafiki dograły.

W sumie teraz mam już ubezpieczenie, to się dowiem, czy da się mnie już puścić przez NFZ.

 

Dobra, jeszcze jeden telefon i jadę do klientki.

 

Płatuś, ja wiem, że teraz nie znajdujesz w tym przyjemności, ale jak tylko będziesz miała jakiś przebłysk pogody, to się z nami zgodzisz :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zmarzłam w pracy, chociaż miałam na koszulę aksamitną marynarkę.

Teraz chwila dla mnie, bo latam z pęcherzem od rana, po pracy biblioteka, Biedra, robienie obiadu.

Udało mi się wypożyczyc "Biegnącą z wilkami", miła niespodzianka. :yeah:

 

Platuś oto rajstopki, w naturze ciemniejsze i ładniejsze na całej nodze.

Sprawę dzielnie załatwiłaś w UP dziewczyno nasza wspaniała! Jedz dobre jedzonko, bo to pomaga. Tulam Cię nieustająco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wtorkowo :P

U mnie dzisiaj pogoda ma jakieś huśtawki nastrojów czy wut :shock: pada, świeci słońce, pada, świeci słońce i tak w kółko :?

 

platek rozy, zajmij się czymś, chociażby gotowaniem, chociażby na siłe, bo takie siedzenie i dumanie tylko napędza jeszcze bardziej doła ;)

 

cyklopka, fajne musisz mieć te dzieciaczki, że się tak do Ciebie tulą :105: no i git, że udało Ci się tak wszystko dograć.

 

kosmostrada, Biegnącą z wilkami miałam kiedyś z biblioteki też do przeczytania, ale w końcu nie wyrobiłam się z czytaniem i musiałam oddać. Jak przeczytasz daj znać czy warto.

A rajstopki fajne, ale nie w moim stylu :P

 

W ogóle byłam dzisiaj w Biedronce po prawdopodobnie najpopularniejsze lampki, czyli 'cotton balls' i w sumie stwierdzam, że dobry interes :P bo oryginalne kosztują ponad 100zł, a w Biedrze 35 :yeah: i jeszcze są na baterie czyli nie trzeba kombinować gdzie je ulokować, żeby był dostęp do kontaktu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×