Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, a mnie stringi jakoś bardzo nie ekscytowały. W ogóle po nasyceniu się "golizną" doszedłem do wniosku, że o wiele ciekawsze jest lekkie ukrycie/zakrycie kobiecych atrybutów. Wyobraźnia jest wszak silnym afrodyzjakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, nigdy nie twierdziłem inaczej. Pończochy są super, szczególnie te samonośne, cienkie. <3 No i kabaretki z dużymi oczkami, klasyka! W łóżku i w kuchni. :>

 

kosmostrada, :105: . Wspomniałaś o meczu, więc i ja zmieniłem kanał i trafiłem na gola akurat. Heh. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, No coś w tym stylu... Mam słaby kontakt z rodziną. Nikt nie umie ze sobą otwarcie porozmawiać... i niestety to kłótnie wychodzą nam najlepiej.

Ja jeszcze paraduję po świecie ze słabo wyleczonym Ptsd, więc to tylko nakręca grobowy nastrój. Ale na ogół mam dystans do siebie, więc idzie żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, jak się coś uwielbia, to i człowiek chętnie nauki pobiera, i rozwija się systematycznie. :>

 

I w ten oto sposób daleko odeszliśmy od pierwotnego tematu grzybów wrześniowych. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, zapisałem się dziś do urzędu pracy... :P Przeglądałem w weekend oferty pracy w mojej okolicy, ale ciągle mam myśli że ja się na razie nie nadaję do pracy takiej jak są zwykle w ogłoszeniach, ciężko żebym dał sobie radę... Po tych lekach długo śpię, muszę sypiać ponad 9 godzin, mam problemy z koncentracją... Może jeszcze trochę czasu i zacznę sobie lepiej radzić, to siądę do szukania pracy poważniej, mam nadzieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, co racja to racja 8)

 

Grzyby musza byc bo ja musze miec z czego uszka robic na swieta, sosy grzybowe i zupy no i koniecznie grzybki do sloiczka:)

 

A tak btw... Uwielbiam samo zbieranie grzybow :) szkoda tylko ze tyle wstretnych krzyzakow mozna spotkac miedzy drzewami :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×