Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

NN4V po co się będziesz wiązał z swoją dziewczyną, jak i tak ją będziesz zdradzał :lol:

Ps: Wyślij nam prywatne korespondencje z dziewczynami, z którymi flirtowałeś na mailu, chętnie poczytamy :D

Założ sobie wątek o mnie i tamże wylewaj swoje bóle dupy wobec moich związków.

Tutaj jest to offtop, co zasygnalizuję moderacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotykam sie regularnie z kilkoma użytkowniczkami w realu masujemy sobie, stopy, pokazujemy tyłki itd.

zajjjjjebbbbbiśśśśśśśśśśśśśśśśście :lol:

 

taki ciekawy wątek skasowali .

Jak ja w "naturystach" gołą dupę z jajami wystawiłem co by podziwiać i całować te złote wisiory , to było dobrze i nawet Administracja sie zgodziła . TUTAJ NIE WOLNO !!! :lol:,,, nawet w dziurawych gaciach kobiecej dupciiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, iście zayebiście :] nie muszę chyba dodawać, że każda jest urodziwa, w końcu je sobie wyselekcjonowałem :mrgreen: a Ty przyznaj się, że oprócz oficjalnego celu - przełamaniu bariery psychicznej przed negliżem, chciałeś też błysnąć sporotwymi pośladami i wzbudzić choć troche zachwytu użytkowniczek, gdyby tak nie było to nie przyjąłbyś pozycji i napięcia mięśniowego podnoszącego pośladki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, iście zayebiście :] nie muszę chyba dodawać, że każda jest urodziwa, w końcu je sobie wyselekcjonowałem :mrgreen: a Ty przyznaj się, że oprócz oficjalnego celu - przełamaniu bariery psychicznej przed negliżem, chciałeś też błysnąć sporotwymi pośladami i wzbudzić choć troche zachwytu użytkowniczek, gdyby tak nie było to nie przyjąłbyś pozycji i napięcia mięśniowego podnoszącego pośladki :]

dlatego bronisz zawsze użytkowniczek i takie skrajne poglądy bronisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, iście zayebiście :] nie muszę chyba dodawać, że każda jest urodziwa, w końcu je sobie wyselekcjonowałem a Ty przyznaj się, że oprócz oficjalnego celu - przełamaniu bariery psychicznej przed negliżem, chciałeś też błysnąć sporotwymi pośladami i wzbudzić choć troche zachwytu użytkowniczek, gdyby tak nie było to nie przyjąłbyś pozycji i napięcia mięśniowego podnoszącego pośladki :]

 

Jetodik ,to co mówisz to też ,,, ale chchiałem również by moja pierwsza odłsona "z wątku jak wyglądamy " była na tyle prawdziwa jak goła była moja kształtna umięsniona dupa z wisiorami ( na dokładkę ) :lol: .

Jak nie chcą damskich pupci to zaraz zrobimy konkurs na męską pupencję . ;)

Ciekawe czy ten wątek też skasują ,,, ludzie bez dupy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ben rei, to dla było kierowane specjalnie dla niektórych ;) a wierz mi są tu tacy których to na serio boli i zamiast samemu sobie coś zorganizować chcą psuć drugiemu. Żeby nie było nie mam KalebaX na myśli, to jest chłop który może rżnąć różne laseczki, że aż by im jak to mówi nieboszczyk odbyty powypadały, ale nie chce bo zajęty.

 

Kalebx3,

nie no tamtym tematem pokazałeś, ze masz jaja i to nie tylko w dosłownym czy raczej naocznym sensie :pirate:

i co było? pełno zniesmaczonych, ale zaraz użytkowniczki się zaczęły łasić do Ciebie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, z jaką wazeliną? krócej trzymaj swoją sfrustrowaną twarzyczke chłopcze.

oczywiście, że będę brał stronę wyluzowanych użytkowniczek bo z nimi mi po prostu po drodze, a osobie wszędzie widzącej atak feministek może się to nie podobać, no cóż nie podzielam tej twojej paranoicznej obrażonej na kobiety wojenki i chyba to jest powodem tych chamskich, zgryźliwych zachowań :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, z jaką wazeliną? krócej trzymaj swoją sfrustrowaną twarzyczke chłopcze.

oczywiście, że będę brał stronę wyluzowanych użytkowniczek bo z nimi mi po prostu po drodze, a osobie wszędzie widzącej atak feministek może się to nie podobać, no cóż nie podzielam tej twojej paranoicznej obrażonej na kobiety wojenki i chyba to jest powodem tych chamskich, zgryźliwych zachowań :]

tylko piszę że pewno z kim piwko i imprezy to się swoich broni czy mają rację czy nie

chłopcze to sobie do swoich znajomych mów jak pozwolą nie do mnie

poza tym kto tu jest chamski zresztą nie pisz do mnie bo tylko czas marnuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, widze, ze jestes pełny samozadowolenia wobec swoich chamskich tekstów, więc pisz sobie swoją pełną wersję, poczekam na reakcje moderacji, a jak oni nie zareagują to wtedy poczuje się uprawniony do reakcji własnej i dostaniesz ode mnie też pełną wersję :)

zbyt dużo ci się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslisz że rodzeństwo by ci pomoglo?rodzeństwo by było oczkiem w głowie i by sie pierdło i już by leciało do starych.jak cie nie lubili od narodzin nie oczekuj cudów filmowych.życie.

Przeważnie rodzeństwo jest współuzależnione i cierpi na syndrom sztokholmski.

bzdura.kogoś trzeba wyróżnić.jeśli ciebie nie kochają to pokochają twojego brata/siostre chośby ich opluwał będą twierdzić że deszczyk pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pełnoletnia? Mnie grozili bagietami (policją, znaczy się), a kiedy poinformowałam ich o stalkingu, którego się dopuszczają, dali sobie spokój. :mrgreen:

wystarczy że pokażą policji twoje żółte papierki i powiedzą że to twoja wersja i komu policja uwierzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×