Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza sie :D

nakupiłeś winka na weekend ?

Nie nakupiłem. Bieda totalna, wczoraj musiałem spiryt chlać. Przynajmniej 2zł udało mi się dzisiaj wydębić. Mam jeszcze buteleczkę czegoś czego nazwy zapomniałem, ale brzmi podobnie jak denaturat, tylko że jest przezroczyste, ale nie wiem czy to też można pić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze srednio nadaje sie do picia :D

No też tak sobie właśnie myślę że nie za bardzo, bo kiedyś co miałem denaturat, to tam było 92% alkoholu i 8% innych składników, a tutaj jest 67% alkoholu, więc wychodzi że innych składników jest więcej. Nie wiem dokładnie ile, bo nie chce mi się kalkulatora odpalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owkurwe jolka do nas zawitala no no no :miljony sertz:

 

a wiec (e)loszka siedzi w zamknieciu od 9 tygodni aleale w piatek wypuszczaja juz na wolnosc i z marszu dolatuje na poprawke wrzesniowa he heh eh a co tam u naszego najdrozszego masturbowa slychowac? zaliczyla juz bena rei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojaa 9 tygodni, dobrze że necika tam masz! poprawiło Ci się po tym pobycie?

 

u mnie jest lepiej, śmigam na dobrej pigule i porównując do stanu sprzed paru jeszcze miechów, to serio... no bena, ech kurde a w lucid dreamie się liczy? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

necika to se sama zalatwiac musialam bo tak by nie bylo hy hy poprawilo sie z dk ale i pogorszylo {mam padaczke lol} nastroj zas w ogolnosci przyzwoity

 

miejscowa sie nie liczy - wazne ze w koncu sie przelecieliscie bo tego dalszego sexual tension bym nie zdzierzyla i zacieszam wchuj ze poprawe odhaczylas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×