Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, no umowa o pracę to inna bajka ;) musisz wyrobić określoną ilość godzin czy tego chcesz czy nie.

Na zlecenie też trzeba wyrobić godziny czy chcesz czy nie bo trawy jeść nie będziesz, a czasem jest tak, że pracodawca rozpisze 100h albo zwolni cię na drugi dzień i żyj wtedy człowieku z czego chcesz. Pomijając już, że urlopu nie ma i innych przywilejów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, wiesz, ja akurat zleceniówkę mam tylko dodatkowo ;) oprócz zlecenia mam też inne źródło utrzymania, ubezpieczenia etc. ;) i na zleceniu jestem tylko dlatego, że taka forma mi odpowiada aktualnie, w każdej chwili mogę przejść tam na część etatu. A musiałabym chyba odstawić konkretną gafę, żeby mnie zwolnili, bo wiedzą, że szybko kogoś nowego nie znajdą (mało kto zgodzi się na odwalanie roboty za lekarza, a tam niestety nawet okulary pacjentom dobierasz za lekarza).

Z tym, że wszystko zależy od pracodawcy. U nas zarząd nie wie na jakim świecie żyje, a przynajmniej takie sprawia wrażenie. Chcę wolne - dostanę. Dłuższe wolne - jak znajdę zastępstwo, też nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, cześć, cześć...

Spędzam tutaj ostatnio większość czasu i już mi się wątki skończyły, bo wszędzie się udzielam.

Znowu zaczęłam izolować się od ludzi w realnym świecie.

Wszystko ZNOWU.

Skoro czynne 24 na dobę, pozwoliłam sobie więc zajrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×